Reklama

Kočárek Britax B-motion

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nudlaben
Kecalka 113 příspěvků 31.12.16 20:52
Kočárek Britax B-motion

Maminky jak jste spokojené s kočárkem Britax a jak stare dítko tam vozite? Děkuji za odpovědi :lol:

Jak maminky hodnotí Britax Römer B-motion

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 31.12.16 21:40

Máme Motion 3, původně jsem chtěla Motion 4, ale domluvila jsem se na vyzkoušení u jedné paní v okolí a v terénu mě hodně zklamal i těžiště nebylo příjemně. Motion 3 je lépe ovladatelný, super do terénu, stabilní.
Polohování nožiček sice Motion nemá, ale celá ta část jde jakoby vypouknout nahoru a drží to, u Motionu 3 je to skoro v rovině a drží to dobře, u Motionu 4 je to spíš symbolické a tak dobře to nedrží, i to pro nás bylo rozhodující. Polohování zad je páskové, chce to zpočátku trochu cvik a nezapomenout vysvětlit babičkám, ale už bych neměnila. Moje mamka ten kočárek též miluje.
Jinak ho máme až od doby, kdy dcerka začala chodit, předtím jsme měli trojkombinaci. U druhého miminka do něj ale půjdeme do začátku, protože se prostě bezvadně skládá, skvěle jezdí, atd. Korbičku nejspíš vezmeme od Affinity 2, je vymakanější.

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 31.12.16 21:46

Jinak ohledně věku… je krásně do úplného lehu, prostorný, takže už od malého miminka (možnost vložné tašky, ale preferuju korbičku), dcerka se v něm dobře vyspala ještě kolem 3. narozenin, na povožení v sedě se v pohodě vejde ještě i ve 4 letech (přes 100 cm), když je potřeba (cesta k dr., rekonvalescence a tak)…

Nudlaben
Kecalka 113 příspěvků 31.12.16 22:33

@alhena dekuji moc za zkusenost, znama ma Motion 3,tak se sni skusim domluvit a vyzkouset ho. Mame tedka kocarek a maly uz se tam nevleze tak premyslim o Britax kocarku, jelikoz jsem slysela na nej jen samou chvalu. Potrebuji hlavne do terenu, ktery bude vyhovovat a splnovat :D.

vodolejka
Vesmírná mluvilka 30816 příspěvků 31.12.16 22:44

Já měla B-Motion 4 a byl to nejhorší kočárek, co jsem kdy pořídila.

mapu
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 31.12.16 23:31

Mame B Motion 3 a super..jedine co, tak se hur leze do košíku..ale mela jsem hluboký Teutonii, takže velka změna..jinak super do terénu, dobre se ridi. Trochu neprakticka je ta kapsa..ale mame tam jen plastenky, zbytek jsem vyresila taskou..

Příspěvek upraven 31.12.16 v 23:46

Nudlaben
Kecalka 113 příspěvků 31.12.16 23:44

@vodolejka takze B- motion 4nekupovat.

Nudlaben
Kecalka 113 příspěvků 31.12.16 23:47

@mapu dekuji moc za tvoji odpoved, co jsem se divala na kosik tak je super hlavne prostorny a jinak delany nez mam tedka u sveho kocarku. Pokud budou tak kladne recenze tak se uz budu mit jasno jaky kocarek poridit :lol:

Nudlaben
Kecalka 113 příspěvků 31.12.16 23:49

Holky jeste jsem nikde nenasla jaka je nosnost kocarku neboli spis do koluka kil je pro dite? Dekuji

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 23:49

Máme BM-3 a zatím spokojenost, bez problémů. Souhlas s @mapu s košíkem, do toho se fakt blbě leze a není moc velký, plus taky máme tašku, ale tu bych měla stejně kvůli peněžence a tak. Já navíc chtěla vajíčko od Romeru, takže tím byl kočár daný :). Jen korbičky jsou docela krátké, teď v zimě pro dítě cca 70 cm max plus fusak, takže malý je od 5,5 měsíců ve sporťáku, ale tím, že je do úplného lehu, to nevadí, jen zatím trochu nezvyk, že mě vidí odjinud a má výhled jinam, tak si na to teď zvyká.

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 23:50
@Nudlaben píše:
Holky jeste jsem nikde nenasla jaka je nosnost kocarku neboli spis do koluka kil je pro dite? Dekuji

Vždyť to máš hned na první stránce Britaxu… do 17 kg

vodolejka
Vesmírná mluvilka 30816 příspěvků 31.12.16 23:54
Za mě určitě ne. Kupovala jsem ho, když to byl hit a během několika měsíců šel pryč. Naštěstí tenkrát téměř za plnou cenu.
@Nudlaben píše:
@vodolejka takze B- motion 4nekupovat.

Nudlaben
Kecalka 113 příspěvků 31.12.16 23:57

@Ellusa asi jsem se divala na soatne stranky dekuji

mapu
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 01.01.17 00:11

@Nudlaben nemáš zač..jeste jsou trochu kratší ty poutací popruhy dole, např. syn ma v roce 11kg a ted v zimě to ma dost těsně ve všem tom oblečení..ale děda nam ty popruhy prodlouzili a pecka…jinak ten košík prostorny je, ale ta konstrukce ti nedovolí tam dat větší veci a blbe se do ni leze..ale krasne se řídí, jde do lehu, malý v něm bivakuje uplne super

Nudlaben
Kecalka 113 příspěvků 01.01.17 00:19

@mapu dekuji moc za odpoved :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama