Kočárek Deltim Transformer

305
14.6.05 17:28

Kočárek Deltim Transformer

Ahoj ,

nemáte někdo prosím zkušenosti s tímto kombinovaným kočárkem? Dívala jsem se na něho na netu a docela se mi líbí. Váha 14,5kg a rozměry lůžka 85×35cm -to je zajímavý. Viděla jsem ho i v reálu a vypadá v pohodě. Jen se mi zdá, že je nízko nad zemí. :?
Můj favorit je Knorr Nizza, ale pevně rozhodnutá ještě nejsem.

Díky,
Lukina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

45
14.6.05 20:37

http://deti.bazos.cz/…IZZA-470.php
tohle neni moje inzerce :lol: jenom jsem se chtela na netu podivat, jak ten kocarek vypada a na tohle jsem narazila
pekny kocarek to je :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.6.05 09:43

Ahoj,.
já mám tenhle kočárek. To že je nízko nad zemí bych neviděla jako problém, naopak je to výhoda, když je už dítě třeba větší a začne z něho vylézat, že je stabilní. Nevýhoda je, že deltimy obecně docela vržou- je potřeba často mazat.- zatím jsem se setkala jen s jedním člověkem, kterému to nedělaly. Šířka korbičky je myslím největší co se dá sehnat, jestli budeš mít mimčo někdy teď, tak v zimě už bude docela velký+nabalený+fusak, myslím, že se to docela hodí. Kamarádka má knor, nevím jaký typ a ten je o dost užší. Já jsem teda byla celkem spokojená, projela jsem všude. K tomu polohování- původně jsem si myslela, že už třeba ani golfky kupovat nebudu a využiju jen tohle, ale ono 14kg+dítě je docela dost. Ale jsem ráda, že mám kombinaci protože Tom mi ještě nesedí, tak je aspoň v takovým polosedu.
ve srovnání s knorem co má kamarádka jsme na moc rozdílů nepřišly

• malej košík mají oba
  • knor je teda vzhlednější, myslím
  • co se týče ježdění, tak je to myslím nastejno
    Tak třeba si něco z ojí narychlo psané info vybereš.
    Rea a Tomášek 10měs.
  • Nahlásit
  • Citovat
203
15.6.05 12:17

My máme Deltim travel, který je velice podobný. Když jsme se snažili v obchodě s prodavačkou najít nějaký rozdíl, tak jsme našli akorát jiný tvar boudičky. Jsme s ním hodně spokojení . Je sice pravda , že vrže, to je fakt. Ale teď jsme ho promazali poprvé a zase je to fajn. To že je nízký nám nijak nevadí. Jinak nám se líbil jeho sportovní vzhled. A hlavně je hodně pružný,některé kočárky jsou tak tvrdé, že vůbec nejdou houpat. Tenhle jde krásně. A taky je prostorný a lehký, jednoduše se skládá a má vevnitř tu vytahovací tašku, kterou jsme taky preferovali, protože necháváme kočárek ve sklepě. JO a taky ho máme vyzkoušený v zimě na sněhu a jezdí se s ním velice lehce. I v terénu, po trávě , po lesních cestách atd, dobře se ovládá. Prostě my jsme spokojení, můžeme doporučit. Gabka a Matěj 4,5 m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
16.6.05 11:58

Ahoj holky,

mockrát vám děkuju za informace. Pořád ještě nejsem rozhodnutá, který kočárek to bude. U nás v prodejně mají jak Knorr tak tenhle Deltim, takže budu muset vzít manžela a ten to rozsekne. Přeci jenom ty chlapy mají v oku technický věci víc než ženský :wink: No a taky s ním bude jezdit i on , tak by mu měl taky vyhovovat.
Mějte se hezky,

Lukina + schovánek 22 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
18.6.05 14:26

Ahoj, taky jsem se rozhodovala mezi Deltimem a Knorrem a nakonec vyhrál Knorr-přišel mi vyšší, lepší materiál a prodavačka se za něj taky přimluvila, že prý jsou to vetší držáci. Pravda, koupili nám ho naši a já jsem si teď k tomu dokoupila akorát tašku od Deltimu na rukojeť (tu mi naopak prodavačka doporučila,že má nejvíc kapes) a pláštěnku..Rozdíl asi bude v ceně-tam to je pro Knorr horší skore, ale mě se líbil..Jo a ty Deltimy opravdu víc vržou a musí se víc mazat, na to mě upozornili všude, ale zase víc pérují 8) Hezký den Petra a Adélka 37tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama