Kočárek GB C990R

241
5.8.13 08:26

Kocarek GB C990R

Holky a co tenhle? Mateho nekdo, vim, ze je tezsi, ale rozhodli jsme se, ze koupime nejaky s poradnyma kolama do lesa na prochazky, je tam piskova cesta a obcas drny. Jinak ta sportnovni verze se da jako by predelat (ta luzkova cast) na korbicku, fakt vychytavka, jen nevim, zda by stacila i na zimu.

GB c990R

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1
14.8.13 08:25

Já se na něj byla včera podívat v obchodě a je fakt parádní do ruky. Jediná „vada“ na kráse je, že nejde polohovat madlo, což mi při mojí výšce 175cm vůbec neva. Myslím, že -10cm taky problém nebude. Jinak ovládání super, lehoučkej, skladnej, ty vychytávky a v neposlední řadě cena… Moc se mi líbil- nyní můj favorit, asi je rozhodnuto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
14.8.13 11:20

My jsme se rozhodli jeste pro Roan teo 2013, docela me odrazovali od te korbicky, ze je nizka a na zimu nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
14.8.13 11:39
Do
@piggsi píše:
My jsme se rozhodli jeste pro Roan teo 2013, docela me odrazovali od te korbicky, ze je nizka a na zimu nic moc.

Pokud si děláte hlubokou korbu ze sportaku, tak u C990R kocarek Hardy je to malinko plytsi, ale standartni korba co je k tomu SL009 je dostatecne vysoka, videla jste ji na zivo? J epotreba si udelat vzdy lepe svuj nazor a podivat se na to, protože nekdy personal muze preferovat pocitove neco jineho nez se bude libit vam :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
14.8.13 12:22

Videla jsem ten kocar celkove na zivo a zkouseli jsme si ho, jen me proste odrazuji i prodejci na tu korbu, ze je malo hluboka, ta co je u toho sportaku a da se nastavit jako korbicka, a na zimu nic moc, kdyz ja cekam v pulce listopadu mimco. Pry je tak na leto jaro. No a kupovat zvlast se mi nechce, takze jsem nakonec vybrali roan teo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
14.3.15 22:03

HOlky, které nakonec kočárek GB C990R Hardy máte, jak jste s ním spokojené? Jde mi o sportovní verzi. Našla jsem GB C990R Hardy 2014 na netu a dost se mi líbí… K té výšce: jsem 185 cm vysoká - bude mi? :) Děkuji! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama