X-lander XA Asia

Mombree
4.8.13 21:01

x-lander XA asia

Devcata prosim vas, mam doma kocarek coletto austin, jezdim s nim asi 3 tydny a co nejdriv poleti z okna, to byl kup za vsechny prachy opravdu:/ uvazuju o x-lander asia nemate nektera tento kocarek? potrebovala bych fotku jak vypada ta rutova na zivo..dekuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2638
4.8.13 21:08

Mam ale fotka hrozne skresluje. Rekla bych tak jak je na netu vypada i ve skutecnosti. Moooc hezka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2638
4.8.13 21:11

Tu vypada fakt trochu jinak nez ve skutecnosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mombree
4.8.13 21:11

Prece jenom, mohla bych o foku poprosit??:D

• Nahlásit
  • Citovat
Mombree
4.8.13 21:14

Dekuju moc, je opravdu nadherny..muzete mi o nem neco napsat?:)

• Nahlásit
  • Citovat
2638
4.8.13 21:21

Asi tak…muj nazor je, ze na vsem clovek najde mouchy. V podstate jsem spokojena. Jen jsem chtela puvodne kocar ktery jde otocit i do protismeru abych na malou videla i treba kvuli slunicku. Sla jsem do tohohle kocaru kvuli velkym kolum a tak… Ale to otoceni mi obcas chybi! Jinak jsem spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mombree
4.8.13 21:27

A jak je to se skladanim? cetla jsem, ze je tezky, je to pravda? prave, kazdej si na vsem najde nejaemouchy, ale ja jsem tak zklamana s toho austina :( jezdim s nim 3 tydny a dam do pryc, ale mrzi me, ze je uplne novej a ja za neho dostanu tak 4 tisice, vic mi nikdo neda…a to stal 10 000 i s vajickem…fuj fuj az se mi toho chce brecet :D

• Nahlásit
  • Citovat
2273
4.8.13 21:27

Ahoj @Mombree,
my máme Asii, ale X-move. Barva je krásná, mě se moc líbí. Hlavně v záplavě černočerných kočárů. A není pravda (jak jsem mnohokrát četla) že na tuto barvu jde hmyz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mombree
4.8.13 21:31

Je to hodne syta barva nevybledne za nejakou dobu??

• Nahlásit
  • Citovat
2638
4.8.13 21:32

Tay bych nerekla ze na to jde hmyz. Na slozeni je lehkej ale zabere fakt hodne mista. Ja si koupila na cestovani golfac abych si tenhle uplne neoddelala. Jinak do kopce obcas taky funim obzvlast v techto vedrech. Nekdo rika ze je lehkej ale treba jsem zkousela ted kocar od zname a to se nedalo porovnat. Ten jeji byl v porovnani s mym jak pirko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2638
4.8.13 21:35

Jezdim zhruba teprv 3 mesice takze nemohu rici zda vybledne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2273
4.8.13 21:38

Já jsem jezdila s hlubokým 8 měsíců a nevybledl, sporťák za 4 měsíce taky ne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mombree
4.8.13 21:57

Jdu do nehi <3 akorat nevim zda obednat pres internet nebo se kouknout a popripade obednat v obchode, ono se to prece jenom lip reklamuje kdyby nahorou ze?

• Nahlásit
  • Citovat
12746
4.8.13 23:04

@Mombree ta barva je opravdu hodně zkreslená. spíš odpovídá těm internetový profi fotkám. fakt si ho jdi někam omrknout.
já mám jinou barvu modrou Australia a nevybledla, kočárek mám od dubna 2012.

a za mě musím říct, že jsem měla XA ze staré kolekce, ale právě kvůli otočné sedačce jsem šla nakonec do x-move.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama