Kočárek Gesslein – jaký typ vybrat?

55
6.11.20 17:25

Kočárek Gesslein jaký typ?

Ahoj :)
Sháním kočárek, který by byl vhodný na vesnic do kopcovitého terénu, zvládl v zimě sníh a i polní cesty na procházky..
Podle různých recenzí jsem narazila na Britax go big nebo značku Gesslein?

Gesslein má různé typy jako F4, F6 nebo F10. Nevíte někdo, jaký je mezi nimi rozdíl a jaký by byl nejvhodnější pro mé podmínky?
Určitě bych chtěla maximálně dvojkombinaci, vajíčko chci kupovat zvlášť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8007
6.11.20 18:21

@yna194
Mela jsem Gesslein - vyborny kocarek, po 3 detech ve skvelem stavu a jeste slouzi dalsi rodine. K nemu ti muzu rict:
Gesslein F4 - spis kocarek do mesta, lehky, skladny, perfektne manevrovatelny. Mela jsem ho, jezdili jsme s nim i na vesnici, ale na tezsi teren neni vhodny. Mozna po dokoupeni velkych kol na predni osu, ta mala otocna ti nedaji kamenity teren, hlubsi bahno a snih.
Gesslein F6 a F10 jsou si dost podobne, nejvetsi rozdil je ten, ze F6 ma predni kolecka mala otocna (ale da se dokoupit osa s velkymi koly) a F10 ma vsechna kola velka a neotocna. Pokud planujes kombinovat teren a mesto, vzala bych F6, pokud jen vesnici a teren, vzala bych F10. Oproti F4 jsou tezsi a mene skladne, ale zase stabilnejsi v terenu.
U toho Britaxu nevim, jestli se daji dokoupit nejaka velka kola, ale pokud planujes s tim jezdit na zasnezenych neudrzovanych cestach, tak bych ho nebrala, ta otocna kolecka s tim maji problem, i kdyz jsou zaaretovana. Predloni jsme sli s partou lidi na venkove na mensi vylet, dve rodiny braly kocary (jeden Baby Jogger a druhy nevim, oba s vetsimi koly nez ten Britax) s tim, ze bez problem projedou snih, ze s tim byli pomalu na Snezce a ja nevim kde…no jak jsme prisli na lesni cestu, par desitek metru se s tim vyslovene mordovali a pak nechali kocary za smrckem a mimina nesli na rukach. Za me je teda na takove trasy nejlepsi satek, ale kdyz uz, brala bych neco s poradnymi velkymi koly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3643
6.11.20 19:08

Mela jsem Gesslein F4 a je naprosto dokonalý. Od vložné tašky jako korbička, pres oboustranný pohled pro dítě. Ovladá se s lehkostí, jizda v lese bez problému. Kvalitní. Super fusaky. Jsem teď tehotna a uplne se tesim, az ho zase vybalím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3714
6.11.20 19:18

Já měla Gesslein F6 - byla to láska na první pohled!
Lepší a bytelnější kočár těžko někde seženeš.
Bydlíme na vesnici kousek od města - takže jak polní terén a sníh, tak město. Vše bez problému. Velký, stabilní, bytelný, prostorný. Fusak - prvotřídní, opravdu teplý. I ročního kluka jsem do něj dala. Vložná taška prostorná. Rozhodně nebudeš řešit, že se ti tam nevejde půlroční dítě jako do jiných kočárků…
A je to fakt držák!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
7.11.20 16:01

Moc děkuj za reakce :)
Našla jsem F10 za 5000 nebo F6 air za 10 000. Přídávám i fotky, co myslíte, že je lepší? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
7.11.20 16:01

F10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
7.11.20 16:03

F6 air

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8007
7.11.20 18:17

@yna194 já bych brala ten první. Je k tomu fusak a hluboká korba. Ta sice není nutná, když je tam ještě vlozna taška, ale kočár je s ní výrazně lehčí, takže na prvních pár měsíců budeš mít lehčí kočár. Já jsem ji měla taky. Navíc tam už máš ta 4 velká kola. Sice odrbana rukojet, ale to se dá pořešit za pár stovek nějakým navlekem. U toho druhého si myslím, že si budeš muset do terénu dokoupit ještě ta velká kola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8007
7.11.20 18:21

Ještě takový doplňující poznamka: k hluboké korbě se používají grundadaptery (dají se koupit zvlast), aby nebyla tak nízko. Já osobně jsem je používala i u sportovni nástavby. Dokud je dítě malé a neleze do kočárku samo, je fajn ho mít výš, nemusíš se k němu pak tolik shýbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama