Kočárek Junama, jaký model?

Anonymní
12.11.19 09:01

Kočárek Junama, který?

Ahoj,

moc prosíme o radu. Už nám jde z těch kočárků trošku hlava kolem. Měli jsme vybraný kočárek Peg Perego Book plus. Ale naštěstí jsem se domluvila s jednou maminkou, která ho má, že si ho vyzkouším kočárkovat. Musím říct, že ho už ani náhodou nechci - vadí mi, jak není odpružený, že je celkem nízko a celkově takový typ kočárku ne.

Tedy začali jsme hledat úplně znovu a nakonec jsem zjistila, že mi takový velký a mohutný kočárek prostě sedne víc. A jako nejkvalitnější z nich mi několikrát byla doporučena právě Junama. I když se mi nelíbí ten zapínatelný košík, tak už to oželím. Jde mi ale o to, jaký model byste doporučili? Oby byl hlavně odpružený a dobře se ovládal.

Hrozně se mi nelíbí, když je taková lesklá vanička, viz foto. Takže bychom chtěli nějaký klasičtější, třeba Madenu, Cosatto, atp… Prosím, kdo máte doma Junamu, poradíte nám? Jste spokojení? Jaký model byste vybrali?

Moc moc děkujeme

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.11.19 09:06

Foto

• Citovat
  • Nahlásit
19409
12.11.19 09:15

No ta zlatá konstrukce je také kýč jak hrom, ale Junama má spoustu typů s látkovou korbou, většinou se jedná o stejný mechanismus podvozku, jen vizuálně je kočárek jiný, Junama je dobrý tip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.11.19 09:21

My máme junama Geographic :) jsem z něho nadšená a hlavně ho moc lidí nemá. Všichni mají ten zlatý a lesklý kýč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 09:24

@stinga @Solum přesně, kýč jak bič, ale tak každému se líbí něco jiného…každopádně je kočárek dobře odpružený? Na ten Geographic jsem se taky dívala ;)

• Citovat
  • Nahlásit
15
12.11.19 10:10
@Anonymní píše:
@stinga @Solum přesně, kýč jak bič, ale tak každému se líbí něco jiného…každopádně je kočárek dobře odpružený? Na ten Geographic jsem se taky dívala ;)

Ano je :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
12.11.19 10:27

Jestli ti jde o co nejlepší odpružení a nevadí ti pevná přední kolečka, tak rozhodně Junama classic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
12.11.19 10:50

Máme Junama Eco a zvládla jsem s ním několika kilometrovou procházku kolem Mácháče (všude kořeny, kameny atd) za mě naprostá spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19235
14.11.19 16:15
@Anonymní píše:
Ahoj,

moc prosíme o radu. Už nám jde z těch kočárků trošku hlava kolem. Měli jsme vybraný kočárek Peg Perego Book plus. Ale naštěstí jsem se domluvila s jednou maminkou, která ho má, že si ho vyzkouším kočárkovat. Musím říct, že ho už ani náhodou nechci - vadí mi, jak není odpružený, že je celkem nízko a celkově takový typ kočárku ne.

Tedy začali jsme hledat úplně znovu a nakonec jsem zjistila, že mi takový velký a mohutný kočárek prostě sedne víc. A jako nejkvalitnější z nich mi několikrát byla doporučena právě Junama. I když se mi nelíbí ten zapínatelný košík, tak už to oželím. Jde mi ale o to, jaký model byste doporučili? Oby byl hlavně odpružený a dobře se ovládal.

Hrozně se mi nelíbí, když je taková lesklá vanička, viz foto. Takže bychom chtěli nějaký klasičtější, třeba Madenu, Cosatto, atp… Prosím, kdo máte doma Junamu, poradíte nám? Jste spokojení? Jaký model byste vybrali?

Moc moc děkujeme

tady jsou recenze na Junamu

Já mám odpružený houpací Baby design Dotty a bazarový a jsem naprosto spokojená :)

recenze Baby design

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat