kočárek kajtex sprint

16
6.2.07 14:00

kočárek kajtex sprint

Ahoj všechny maminky,
ráda bych se zeptala, zda nemáte zkušenost s kočárkem Kajtex sprint?
Ráda bych si ho koupila, tak jen abych věděla, co mě čeká.Moc díky za všechny názory.kanito

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.2.07 14:29

Ahoj,
spolehlivý, těžší, trochu vrže, ale fakt bytelné vozítko do terénu, krom toho vrzavého zvuku (nebo jak to nazvat), když třeba zatlačím na rukojeť, mu nemám co vytknout(ale to dělá dle mého zjištění víc kočárů), bydlím na vesnici, takže polní cesty, rozflákané chodníky - to nás nerozhází, je hodně prostorný. Shrnuto - bezva teréňák;o):o))

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
948
6.2.07 14:31

ta nepřihlášená 1marcela jsem byla já :D , kdybys ještě něco chtěla vědět, písni SZ.
sany

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.07 20:02

Ahojky,tak já sem nadmíru spokojená.Je to skvělej kočárek,jak do terénu tak na normální cesty.Malej mi v něm jezdil ještě tuto zimu a to má skoro 2 roky.Do sněhu jak dělanej.Ještě ke všemu je o dost delší než jiný kočárky a to mě vyhovuje protože máme 2 metrovýho tatínka a tak malej roste jako z vody 8O takže když už se jiný děti dávno do kočárku nevlezli tak Lukáš ůplně v pohodě.Můžu teda jen doporučit.Tak šťastný výběr Z. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
28.2.07 12:50

kajtex sprint

Ahoj všem!

Moc děkuji za odpovědi na můj dotaz.Moc jste mě potěšily!Už jsem si říkala, že jsem nějaká divná, když jsem sledovala ty diskuse tady, tak se mi zdálo, že jediný kočárek je Mutsy.Viděla jsem ho v obchodě a byla jsem rozčarovaná, zdál se mi malý a strašně nepraktický.Také bydlíme na venkově a navíc tady tycesty nic moc.A můj manžel má skoro 2 metry, tak jsem si nedovedla představit, že bych měla kočárek této velikosti, a jak některé psaly, tak na 4 měsíce.
Dnes jdeme pro kajtex sprint a moc děkuji za rady od všech a hlavně za zkušenosti, které nám ještě chybí.Kanito

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
1.3.07 13:49

Ahojky,

no nevím, ale kamarádka tento kočárek má. Ze začátku si jej pochvalovala. Její dcera má nyní rok a jezdila v něm asi tak 10 měsíců, protože v té době se rozpadl. Do auto ho skládali asi 10×. jezdila s ním jen po městě, žádný terén. Říkala , že už by ho nechtěla a to za něj dala 6200,– Za ty peníze by si pořídila roan

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama