KOČÁREK (korbička) a letadlo

2724
25.8.08 00:21

KOČÁREK (korbička) a letadlo

Ahoj 8)

Chtěla bych Vás poprosit o zkušenosti s kočárkem v letadle.

4.9. letíme do Řecka s naší skoro 7mi měsíční holčičkou. Původně jsem myslela, že už zvládneme sporťák, ale asi tomu tak nebude a pojedeme s korbičkou.
Přečetla jsem si tu pár diskuzí, ale pokaždé se jednalo o golfky…a tak se ptám. Letěla jste některá s korbičkou? Platí také, že můžeme i s tímto kočárkem až k letadlu? A jak je to se zabalením kočárku (asi nijak že?)…nerada bych, aby se mi vrátil poškozený (ale to nejspíš neovlivním)…

Zkrátka díky za zkušenosti!

Márty a Emušák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6597
25.8.08 08:10

Márty, jaj, myslíš, že byste ten sporťák opravdu nezvládli. Jako co jsem viděla, jak s těma kočárkama zachází, tak já bych tam korbu nedala :? Nám teda s kočárkem nic neudělali, ale paní před námi jo, naštěstí až po návratu domů. Nemám vlastní zkušenost, ale s korbičkou bych asi nejela :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
25.8.08 08:39

AMYNKO , no, nerada bych něco uspěchala…včera jsem sporťák zkoušela a zdála se mi v něm taková malinká…no, já si to myslela…ještě to teda zkusíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
25.8.08 08:51

air

ahoj, letěla jsem do Řecka s půlročním synem, a brala jsem golfky. Protože se v nich ztrácel, tak jsem si koupila podložku
http://mimishop.net/…/katalog.php?…

ta byla supr. Beztak jsme jeli na pláž a zpět a tam jsem mrňouska měla na dece atd.

Myslím, že s korbičkou tě do letadla nepustí, ale za příplatek si můžeš vypůjčit speciální závěsné lůžko. Ale to nejde u všech letů.

Jo a golfky jsem si po složení dala do velkého igelitového pytle a zavázala. Dopadli dobře, ale taky jsem se bála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
25.8.08 09:28

HOLKY děkuju. Volala jsem do cestovky. kdybych chtěla mít kočárek s korbičkou, tak bych jej musela mít jako další zavazadlo a poslat jej do letadla s kuframa. Asi ještě prubnu ten sporťák…snad to půjde. Golfky by byly asi lepší, ale nechce se mi je kupovat…a ten spor´ták je pro malou asi pohodlnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2369
25.8.08 10:55

Márty, letěla jsem nedávno a byla tam holčina s malým miminkem, kterého měla v korbičce nacvaklé na golfkách. Při odbavení dostala k dispozici mladíka, který jí pomohl s věcma a odbavením, šla na řadu jako první a s kočárkem byla až těsně u letadla. Na palubě kočárek mít nemohla, předpokládám, že ho odvezl ten mladík a byl se zavazadly. Letadlo nebylo plný, takže seděla sama a pro mimčo měla dost prostoru na vedlejší sedačce. Po příletu pak měla kočárek zase hned připravený. Nevím ale jestli to tak mají všechny společnosti. Tohle byl JAT z Bělehradu a byl to takový ten malý mrzák. Jo a vzpomínám si, že ten kočár vynášeli z letadal složený (korba zvlášť a golfky zvlášť) a nesl ho maník v docela špinavých rukavicích…

Já osobně bych pro jistotu asi vzala golfky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.08 13:12

Taky jsem viděla vždycky jen maminky s golfkama, ale jeli až k letadlu a tam si je letuška brala bokem a pak zase vrátila. My jsme byli s golfkama v Řecku s ČSA a nechali jsme si je odbavit, protože jsme to neznali, ale nic se jim nestalo, ani tam ani zpět. Řekové nejsou zas takové „hovada“ jako třeba v Africe, tam ty letiště vypadají hůř a i to zacházení s věcima je horší. Ale taky vím, že jsme v Řecku na pláži odvažili kolečka, přestože jsme měli vcelku dobrý golfáč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
25.8.08 13:25

My leteli s golfkama, z prahy sme je meli az k letadlu, po pristani byl problem nam je hned vydat, toz sme je dostali az s kuframa- Tabarka

zpatecny let z tabarky az k letadlu, v Praze opet problem, zavazadla sme uz davno meli a nikdo nam n erekl, ze kocarky davaji uplne jinde, takze sme to museli hledat. No kocar lezel uprostred haly kde je pas na zavazadla...... nikym nehlidany, mohla jsi se o nej akorat tak prerazit

Co vim, letela maminka s mimcem s cortinou s korbickou.....ale pak jsem videla jen podvozek, nevim de skoncila korba.

Pulrocne mimino bych do sportaku dala klidne, ale pokud mas nejaky super spesl drahej- treba jako my, tak doporucuji si radeji pujcit od kamaradky polohovaci golfky......starsi a takove kterym nebude temer nic vadit v zachazeni
Rozhodne bych nedala do letadla svetly kocar, lehce uspinitelny a takovy kteremu nesundas pak potah na prani.

No pokud se precejen rozhodnes se sportakem, hlavne si ho po letu poradne prohlidni a pokud se neco stane HNED jdi na reklamace, nenechavej to az po dovolene, pak ti nic neuznaji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama