Kočárek - nový, levný a jaký?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tothova
Stálice 63 příspěvků 05.06.19 10:09
Kočárek - nový, levný a jaký?

Ahoj maminky, přemýšlím už nad kočárkem. Nevíte některá kde sehnat a za normální cenu, normální kočár? Asi nový, nevím jestli by jsem chtěl po někom i když vím, že je to fakt jen na část života s mimčem. Nelíbí se mi ta malá vajíčka, raději něco praktického, co dítě bude užívat i až povyroste z toho bobku :hug: děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21059 příspěvků 05.06.19 10:11

Co je normální cena? Do města, na vesnici? Skladný, lehký, nebo větší? Trošku málo informací

TopSecret
Závislačka 4354 příspěvků 05.06.19 10:13
@tothova píše:
Ahoj maminky, přemýšlím už nad kočárkem. Nevíte některá kde sehnat a za normální cenu, normální kočár? Asi nový, nevím jestli by jsem chtěl po někom i když vím, že je to fakt jen na část života s mimčem. Nelíbí se mi ta malá vajíčka, raději něco praktického, co dítě bude užívat i až povyroste z toho bobku :hug: děkuji

Co? Jakoze nechces vajicko? To chces autosedacku velkou 0-18kg a budes to malickaty miminko tahat v ruce nebo satku?

tothova
Stálice 63 příspěvků 05.06.19 10:13

@pikola Nic drahého, nevím kolik stojí levný kočár, nemusí být uplně skladný stačí jen na převoz autem. Na vesnici, občas do města to tak neřeším. No velký tak akorát, jen ne to skládací vajíčko v kočáru :mavam:

tothova
Stálice 63 příspěvků 05.06.19 10:14

@TopSecret ne, to zvlášť. Ale kočár jako to skládané vajíčko mi přijde moc malý

pikola
Generální žvanilka 21059 příspěvků 05.06.19 10:15
@tothova píše:
@pikola Nic drahého, nevím kolik stojí levný kočár, nemusí být uplně skladný stačí jen na převoz autem. Na vesnici, občas do města to tak neřeším. No velký tak akorát, jen ne to skládací vajíčko v kočáru :mavam:

A já nevím kolik na to máš pěnez. To vajíčko je autosedačka, ne kočárek.

Kriss Tina
Extra třída :D 10623 příspěvků 05.06.19 10:15

Co myslíš tím vajíčkem? Vajíčko je autosedačka, některé kočárky mají adaptér na který tu sedačku můžeš nacvaknout, ale to neznamená že v tom budeš mimčo vozit pořád. Chceš hluboký nebo kombinaci?

tothova
Stálice 63 příspěvků 05.06.19 10:20

@Kriss Tina Asi hluboký. Nebo co se zdá lepší? Čekám první dítě a zatím se jen poohlížím :roll:

tothova
Stálice 63 příspěvků 05.06.19 10:21

@pikola Tolik, kolik bude potřeba. Ovšem levnější, lepší. Ale zase určitě ne něco, co se rozpadá po první jízdě 8o

pikola
Generální žvanilka 21059 příspěvků 05.06.19 10:22

@tothova Možná by bylo nejlepší se jít podívat někam do obchodu a ujasnit si co chceš a jak se co jmenuje.

Kriss Tina
Extra třída :D 10623 příspěvků 05.06.19 10:23

@tothova no záleží co od toho očekáváš, když koupíš hluboký máš to třeba na půl roku až rok (podle velikosti toho kočáru a dítěte), v kombinaci můžeš odvozit dítě komplet dokud nezačne samo chodit. Takže záleží jestli chceš teď shánět hlubokej a za půl roku este sporťák nebo mít vše v jednom. Pak je tu ta cena, co je pro tebe levné?

TopSecret
Závislačka 4354 příspěvků 05.06.19 10:23
@tothova píše:
@TopSecret ne, to zvlášť. Ale kočár jako to skládané vajíčko mi přijde moc malý

Vajicko-autosedacka bud Maxi Cosi nebo Cybex.
Kocarek Baby design, Abc Design. Za me tydle 2. Kvalitni. A novy stoji kolem 10 tisic.
Ale za me, ja bych novy nekoupila. Skoda penez.
Tyto dva koupis o 3000 vys. Podle stari. A dokoupis adaptery, vetsinou vsichni vyrobci delaji na tydle znacky vajicek. Ty jsou nejrozsirenejsi a nejbezpecnejsi.

tothova
Stálice 63 příspěvků 05.06.19 10:24

@pikola to přeci není důležité, nemusím znát druhy a značky kočárků hlavně že poslouží

tothova
Stálice 63 příspěvků 05.06.19 10:25

@TopSecret Děkuji, mrknu se na to :kytka:

TopSecret
Závislačka 4354 příspěvků 05.06.19 10:25
@tothova píše:
@Kriss Tina Asi hluboký. Nebo co se zdá lepší? Čekám první dítě a zatím se jen poohlížím :roll:

Projed si zdejsi diskuze. Je jich tu dost. Chces na vesnici, do mesta?
Do terenu nebo jen asfaltka? Jestli si z hor? To nemuzes mit maly kolecka do snehu.
Musis napsat vic konkretnich informaci.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama