Kočárek Patroh Zephyr

1
17.2.07 15:51

Kočárek Patroh Zephyr

Zdravím mamči,
prosím, podělte se se mnou o vaše zkušenosti s kočárkem Patron Zephyr. Docela se mi líbí jak vzhledem tak i výbavou, ale zatím jsem v obchodu nepřišla na to, jak miminko v kočátku pohoupat. Zdá se mi strašně tvrdý a nevím jestli to houpání lze nastavit tuhostí pérování, jak píše výrobce. Můžete mi napsat i vaše další zkušenosti s tímto typem?
Díky Slunka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2245
17.2.07 19:32

Slunko já mám sice Patron Fenix F3,ale jsem s ním spokojená i když teda moc nehoupá a i když povolíš tuhost tak to není takové to moc velké houpání jako u starých kočárků,ale myslím si že to dneska nemá žádný kočár.

Přeju dobrý výběr Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
17.2.07 19:56

Ahoj,
já mám kočárek Patron Zephyr, ikdyž zatím jezdíme pouze chvíli. Je pravda, že na pohoupání moc není a to máme nastaveno nejměkčí pérování. Nemám ale porovnání s ostatními kočárky, takže nějak extra neporadím :( . Jinak jsem s ním spokojená :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3744
17.2.07 20:16

S tímto kočárkem jezdíme od října, je opravdu trochu tvrdší než klasický „houpací“ kočár, ale oproti jiným nehoupacím kočárkům to velký rozdíl není. U prvního dítka jsem měla ABC design.
Nyní ho budeme prodávat, pže jsme ho potřebovali jen na přechod mezi hlubokým a golfáčem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
17.2.07 22:50

Reaguji ještě jednou, protože jsem si vzpomněla na jeden nedostatek - do spodní brašny se špatně dává a vyndává nákup.

Přeji, ať dobře vybereš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3744
18.2.07 08:15

Jen doplňuji poslední příspvěk, jde to špatně, pokud je mimi v leže. Jak je trošku nadzvedlé, je to v pohodě.
Je fakt ten, že pokud bych si nyní měla vybrat z kočárků co jsem měla u prvního a druhého dítka, preferovala bych ABC design. I když ten problém s košíkem tam byl také.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
19.2.07 09:01

Co se týče houpání, tak takové to klasické houpání mají jen klasické hluboké kočárky, které mají konstrukci spojenou s kolečkem takovou látkou nebo lankem či gumičkou. Já nemám Zephyr, ale Apollon Alux a moc nehoupe, teda houpe stejně jako ostatní kočáry. Když jsem potřebovala pohoupat, tak jsem houpala na předních kolech. Tj. nakloněný kočár dopředu, a zvednutá zadní kola. Syn tak většinou docela rychle usnul :-)
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama