Kočárek Piuma

803
23.6.06 09:13

Kočárek Piuma

Ahojky,
sice jsem pročítala diskuze, ale moc jsem tam toho nenašla. Prosím o nějaké zkušenosti s tímhle kočárkem - názory pro i proti

Díky, Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

472
23.6.06 11:15

Také jsem ho chtěla kupovat, vypadá dobře, cena super, je lehký, dobře se skládá. Nemá nánožník, ale prej pasují univerzální.
Ale pak jsem šla s dítětem a zkusila si ho pa:,–(it a zjistila jsem, že je docela dost úzký na naše dlouhé a větší dítko. Přišlo mi, že mu byl v těch 6 měs. akorát 8O pak jsem zkusili ještě inglesinu expresso, tam mu zase strašně vyseli nožičky a tak jsme koupili v akci inglesinu zippy - planet s integ.pláštěnkou za 6500,–. Jsem s títmo kočárkem velmi spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
23.6.06 11:32

ahoj tak ja mam mam portofino coz je uplne to stejny,akorat piuma je asi jeste o 300 levnejsi.jsem s ni mspokojena,akorat se s nim musi kazdy naucit dobre jezdit-ovladat ale to je asi jako s kazdym kocarem.ja mam osobne obra-83cm 11kg a vejde se tam uplne pohodove!
nema tedy ten nanoznik-proste to kam by si polozil nozicky kdyz spi.no ale nespi tam 3 hodiny,jen treba chili takze mus proste visi dolu.zatim to bylo OK.
libi se mi, ze se muze polohovat az dolehu a ma hodne pevna zada.
nevyhodu vidim vylozene v rizeni na nerovnem terenu.ale to dela kazdy neoperovany golfac!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama