Kočárek pro 4 leté dítě

Anonymní
16.5.21 21:59

Kočárek pro 4 leté dítě

Ahoj mám dotaz. Je tu někdo kdo vozí v kočárku 4 leté dítě? Nemyslím jako neustále ale třeba na delší procházku nebo na výlet. Dceři jsou 4 roky ale je menší na 4 leté dítě ale i tak sporťák který máme je už malí. Máte někdo zkušenost s prostorným kočárek do kterého se vejde už 4 leté dítě? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3559
16.5.21 22:00

Když je třeba tak hodime triletaka za krk. Má 14 kg. Ujde tak 7 km

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
16.5.21 22:01

Pro 4leté dítě, pokud je zdravé, považuju kočárek za naprostý nesmysl 8o.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
16.5.21 22:03

Neznam, osobne bych 4-lete dite v kocarku nevozila. Nase ma taky 4 a ujde i 10km. Pro tak stare dite mi to prijde divny. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1167
16.5.21 22:03

Možná Valco nebo Britax, známí občas svezli nemocného syna i v první třídě, takže se vejde. Ale moc pohodlné to asi není. Co nějaké nosítko nebo kolo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3559
16.5.21 22:05

@Mgree já to viděla na Sicílii, ze nějací turisté vozili tak 5 lete dítě. Byl to fakt bizar, nic mu nebylo, schody vyslaplo a zas tam sebou kydlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19737
16.5.21 22:07

Pro zdravé dítě? Ať jede na kole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15707
16.5.21 22:08

Phil and Teds je dělaný pro děti do pěti let. A ještě se dost často používají takové ty vozíky za kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
16.5.21 22:09

Já vézt zdravého čtyřleťáka v kočárku, tak se za tím madlem budu asi stydět :oops: :D naše 22 měsíční dnes ušla v pohodě 7km bez mrknutí, prostě výlet nebo procházku uzpůsobím dítěti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22820
16.5.21 22:09
@Anonymní píše:
Ahoj mám dotaz. Je tu někdo kdo vozí v kočárku 4 leté dítě? Nemyslím jako neustále ale třeba na delší procházku nebo na výlet. Dceři jsou 4 roky ale je menší na 4 leté dítě ale i tak sporťák který máme je už malí. Máte někdo zkušenost s prostorným kočárek do kterého se vejde už 4 leté dítě? Děkuji

4leté jezdí na kole, na koloběžce -ve 3,5 letech na koloodrážedle, kočárek pro 4leté zdravé dítě je bizár

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 22:11

Prosím vás nechtěla jsem aby jste řešily zda je to nesmysl či ne. Ptala jsem se vás jestli ma někdo zkušenost s prostorným kočárkem. Dcera taky samozřejmě ujde i po svejch ale Na delší výlet je prostě pro nás lepší kočárek. Psala jsem že jsi jsou 4 ale je menší než 4 leté děti. Pokud nevíte nebo nemáte zkušenost nechte si své zbytečně komentáře pro sebe dekuji :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
358
16.5.21 22:11

Synu je 2 a půl roku a už rok nemá vůbec kočár. Nechtěl v něm být, chodil/jezdil na motorce. Volíme trasy, které ho tolik neunavy, ale klidně ujde těch 6-7 km :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 22:12

@Netopirek děkuji za normální komentář

• Citovat
  • Nahlásit
22820
16.5.21 22:13
@Anonymní píše:
Prosím vás nechtěla jsem aby jste řešily zda je to nesmysl či ne. Ptala jsem se vás jestli ma někdo zkušenost s prostorným kočárkem. Dcera taky samozřejmě ujde i po svejch ale Na delší výlet je prostě pro nás lepší kočárek. Psala jsem že jsi jsou 4 ale je menší než 4 leté děti. Pokud nevíte nebo nemáte zkušenost nechte si své zbytečně komentáře pro sebe dekuji :zed:
:? tak kup kočár pro postižené děti
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10111
16.5.21 22:15

Zdravé dítě v tomto věku do kočárku nepatří. :zed: A ani dítě 3leté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat