Kočárek pro podzimního prcka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radka_bbb
Povídálka 33 příspěvků 30.07.19 22:04
Kočárek pro podzimního prcka

Ahoj holky, prosila bych o radu, už jsem pomalu zoufalá :).
Hledám kočárek pro prcka s tím, aby hluboká korba byla větší, protože malej se narodí v říjnu a skoro celou dobu bude mít v korbičce fusak.

Další, co by ideálně měl mít:

• nánožník
  • lehce dostupnou brzdu
  • šedivej/tmavej
  • trojkombinace (případně i části k dokoupení), ale cenově max. 15 tis.

Poradíte? Případně ocením rady :). Děkuju.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ornwen
Kelišová 5430 příspěvků 30.07.19 22:12

Mela jsem britax b motion ale deti mam maly. Byl podzimni, jezdil ve fusaku emitex 3v1 a v tom perova zavinovacka.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7931 příspěvků 30.07.19 22:12

Raf pol

Martha03
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 30.07.19 22:18

Mám Junama impulse, korba velká. Fusaky emitex 2v1 nebo 3v1 mohu jen doporučit, cena vs kvalita super. Malá narozena v říjnu, dost cvalik v pohodě se vešla. Sporťák super šla v 7mi měsících. Jinak autosedačku jsem kupovala zvlášť britax kvůli bezpečnosti.

stinga
Echt Kelišová 8530 příspěvků 30.07.19 22:19

@radka_bbb Camarelo též splňuje tvé podmínky

Nell2
Ukecaná baba ;) 2352 příspěvků 30.07.19 22:19

Baby design husky. V cene veškeré příslušenství. Fusak, pláštěnky, síťky proti hmyzu, drzaky na pití, pumpička atd.

Jogrr
Kelišová 5001 příspěvků 30.07.19 22:32

Petite Mars, Terrain 3v1, vsechno prislusenstvi v cene a velika korba.

Janli
Echt Kelišová 9882 příspěvků 30.07.19 22:34

Roan emma, ale nekupovat jako trojkombinaci. Pořídit adaptéry a sedačku maxicosi.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 30.07.19 22:55

Trojkombinace jsou nesmysl. Laciny, nekvalitni autosedacky. I do prtavy korby Stokke se vejde fusak s miminem. Fusaky se delaj i v ruznejch velikostech, muzes mit jakykoliv kocar. Jdi do pouzityho Bugaboo Fox, Joolz nebo Cybex priam (dobrej i Cybex Balios S nebo M novej za 15), nebudes litovat. I s vybavou sezenes za 15k. Vajco si koupis extra. Kocar dvojkombinace, kor trojkombinace jsou vetsinou vsechno hruzy

Sue2008
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 30.07.19 22:57

@radka_bbb S tou velikosti korby to nebude tak akční. Druhá dcera je taky říjnová a až do jara jsem ji vozila v korbě sourozeneckeho kočárku Baby jogger City select. A ta korba byla opravdu maličká, naprostá většina mono kočárků má větší. Pokud nečekáš 5ti kilového macka, tak velikost korby nebude rozhodujíci, spíš se koukej na kvality sporťáku. A taky se přikláním ke koupi sedačky zvlášť, my třeba „jedeme“ v sedačkách Cybex.

Uživatel je onlineJana206
Nadpozemská drbna 28332 příspěvků 31.07.19 06:42

Měla jsem Roan Marita, Espiro Enzo Evo

radka_bbb
Povídálka 33 příspěvků 31.07.19 07:03

Diky vsem za tipy a zkusenosti :). Projdu si to.
A je pravda, ze kupovat pouzity jsem kocar puvodne nechtela (u dalsiho vybaveni mi to nevadi), ale zas nez koupit nejaky levny nekvalitni… Popremyslim :)

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 31.07.19 17:10

@Martha03 Tak to jsi mi udělala radost. My jsme teď koupili junamu mirror satin a všichni mě straší, že prý korba je malá. Termín mám v září, tak snad se teda vejde…Jen teda fusak jsme koupili taky od nich, ten 5v1.

Uživatel je onlineJana206
Nadpozemská drbna 28332 příspěvků 01.08.19 06:44

Velka korba potreba je. Ja jsem mela děti necelé 4kg, v 6 týdnech 5,5 kg, dvě měly ve 3 měsících 7 kg. Prostornou korbu jsem ocenila i proto, že mohly jezdit na břiše, i v zimě a dívat se ven. I když si moje deti samy sedly hodně brzy, některé pred dosažením pul roku, nechtela jsem je posazovat do sportaku, venku jsme travili hodně času. Ta velká korba je ze všeobecných zkušeností většiny. A většina se nerovná sto procent. Treba budeš mít štěstí na drobnější dítě, které bude v kočárku hodně spát, potom je asi těsnější korbička jedno. Ale ne u dětí, které pres den moc nespí s tráví se s nimi více casu venku i v zimě. Taky je ale možné, že už v 5 měsících budeš zakládat diskuzi, jestli můžeš vyměnit korbu za sporťák, coz úplně není to nejvhodnější.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 01.08.19 13:00
@smoule.koule píše:
@Martha03 Tak to jsi mi udělala radost. My jsme teď koupili junamu mirror satin a všichni mě straší, že prý korba je malá. Termín mám v září, tak snad se teda vejde…Jen teda fusak jsme koupili taky od nich, ten 5v1.

No nevím jestli ty korby jsou stejné, ale já byla opravdu moc spokojená s korbou. Malá se narodila jako prcek 3kg, ale pribirala zavratnou rychlosti. Z korby šla v téměř 9kg do sporťáku kolem 7meho měsíce, kdy už seděla a v korbě být nechtěla. Vlezla se tam i na pohodu se zimním fusakem od emitexu. Jen jsme museli pořídit větší auto, protože ten kočár je fakt velkej s tou korbou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama