Kočárek pro roční dítě a víc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marci1982
Kecalka 491 příspěvků 31.07.11 14:17
Kočárek pro roční dítě a víc.....

Ahojky holky, potřebovala bych poradit, jaký vybrat kočárek pro roční a starší dítě, už tu sedím asi měsíc na internetu, prohlížím všechny možné i nemožné kočárky a nevím, jak se rozhodnout. Malá má 13 měsíců, co byste poradili? Zima před námi......., golfky nebo nějaký sporťák? Máme doma trojkombinaci, takže možná zimu ještě vydržíme v něm, ale nevím, nevím…poraďte.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

kofola3 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.11 14:21

Bud bych vydržela a na jaro koupila golfáče.
Nebo za sebe bych koupila jane nomad a dojezdila už pak s ním.
Záleží jak potřebuješ skladnost do auta.

Já ted pro ségru sháním jane nomad, v nějakém super stavu a za dobrou cenu.

kofola3 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.11 14:22

Bud bych vydržela a na jaro koupila golfáče.
Nebo za sebe bych koupila jane nomad a dojezdila už pak s ním.
Záleží jak potřebuješ skladnost do auta.

Já ted pro ségru sháním jane nomad, v nějakém super stavu a za dobrou cenu.

helenkanai
Závislačka 3239 příspěvků 31.07.11 14:31

Já jako druhý pořídila malé bugaboo bee a super!!ted nás čeká zima,tak jsem zvědavá ale zatím velká spokojenost.

suik
Extra třída :D 14857 příspěvků 31.07.11 14:38

taky jsem to řešila, máme trojkombinaci, ale už tolik nevyhovuje, zase čekat do jara na golfky se mi nechtělo, když bych už je mohla mít teď, je léto, minimálně do sněhu je plně využijeme. Prostě mi to přijde ekonomičtější, když vím, že bych je stejně kupovala.

nechtěla jsem úplně klasické golfky, tak vyhrála nuna buggy - jen je to spíš městský kočár, není moc do terénu.
druhý kandidál byl britax od romeru, je to něco mezi golfáčem a sporťákem. Záleží co od toho kočáru očekáváš

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 31.07.11 14:46

Já jsem si nechala dva - kombinaci s nafukovacíma kolama, tu jsem brala loni už jenom do sněhu a do závějí a přikoupila jsem k tomu PP Pliko, se kterým jezdím zbytek roku, když nejsou ty závěje :lol: Takže pokud nepotřebuješ prodat kombinaci, abys mohla koupit golfáč, ještě si ji nechej, golfky klidně kup už teď, ještě s nima do listopadu v pohodě pojezdíš a na těch pár dnů / týdnů, kdy bude sníh, vytáhneš kombinaci, protože to beztak s ničím jiným neprojedeš :lol:

suik
Extra třída :D 14857 příspěvků 31.07.11 14:46

hledala bych něco lehkého, hlavně do lehu, protože si ještě schrupnou a dobrá je i snadná ovladatelnost jednou rukou, protože jak chtěj ťapat, tak to jde snáz.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 31.07.11 14:51

Ahoj. Záleží, na co ho potřebuješ. Já mám sporťák z kombinovaného kočárku a dokud se do něj Mája vejde, bude v něm. Počítám, že do jara určitě. Pak mám prostorný sporťák po Anežce a golfky (kdybych ten sporťák po starší dceři neměla, určitě bych vystačila pak už jen s golfkama). Jestli ti ale současná sportovní verze z kombinovaného kočárku nevyhovuje, tak je to z nějakého důvodu a podle toho bych vybírala další kočár :wink: . Klasické golfky jsou jen na popojíždění, když už dítě víc chodí, většinou se v nich moc pohodlně nevyspí, naše golfky mají třeba jen tříbodové pásy. Já je mám jen na cestování vlakem, protože jiný kočárek neprojede uličkami mezi sedadly. Tenhle jo, navíc je krásně skladný, lehký, dobře se s ním jezdí i v terénu, dokonce jde dát do lehu. Typ ti neřeknu, protože pravděpodobně není kupovaný v ČR (mám ho od známé) a taky už má pár let za sebou. Jistě vím jen to, že je to ABC design.

MMartina1
Závislačka 3513 příspěvků 31.07.11 14:52

my máme doma taky ročňáka a máme Mutsy 4R (jako normál kočár) a teď jsme dokupovali golfky Cybex Callisto. Super, spojená rukojeť, polohování až do lehu (to nemá ani ten náš velký kočár), polohování nožiček, mega stříška, která současně slouží i jako sluneční clona. V zimě si to ale s golfáčem, alespoň pokud budou neprohrnutý chodníky, nedokážu představit.

Slalomacka
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 31.07.11 14:55

Zakladatelko, to je těžko takto radit, hlavně si musíš sama v sobě ujasnit, proč a nač potřebuješ nový kočárek. Jestli jezdíte převážně autem, nebo často i vlakem, autobusem, jestli s kočárem chodíváte na delší a náročnější procházky, jestli třeba chcete jít letos ještě i někam na dovolenou, k moři nebo do hor.. Taky co ti vadí na sporťáku, co máš teď.. Když si tohle všechno zodpovíš, tak si troufám říct, že budeš mít o něco snazší hledání :-) A taky bychom ti tady mohly dát nejaké tipy :-)

Slalomacka
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 31.07.11 14:56

Ha tak než se mi to z mobilu odeslalo, holky napsaly podobné slova :-)

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 17.06.13 09:16

Holky, taky bych potřebovala poradit. máme kočár Camarelo Evolution. už jsme přesedlali na sportovní verzi - synovi je 9 a půl měsíce, hlubokou korbu má malou a nevydržel v ní, tak jsem ho dala do sportáku - zatím jen naležato, protože ještě sám nesedí. ale jak dlouho jezdíte s takovým sporťákem než přesedláte např. na golfky?? nemám zkušenosti, tak vubec nevím. vydrží i přes zimu nebo koupit jiný? bydlíme na vesnici, jezdíme s ním po cestě, teren tak normál - hlavne tu máme teda kopce:-)

Slečna Ferka
Extra třída :D 10045 příspěvků 17.06.13 09:46

Ten Tvůj kočár neznám, ale já třeba myslím, že golfky ani kupovat nebudu. Mám Baby Jogger City Mini a z kombinace Graco Symbio, a klidně bych to přežila i se Symbiem (i když jsem se nakonec rozhodla ho prodat a nechat si Baby Joggera). Golfky se podle mě kupujou jen když jezdíš a potřebuješ je skládat, nebo pokud máš sporťák těžkej (typ Peg Pérego GT3)… Pokud jsi s Camarelem spokojená, nemusíš golfky kupovat vůbec.

Příspěvek upraven 17.06.13 v 11:55

nikol.ondrášovka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.13 09:58

My jsme kupovai golfky v necelém roce (asi v 11m), měli jsme těžký kočárek a tahala jsem ho do prvního patra

Lendi86
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 19.08.13 13:09
Poraďte prosím :-)

Moc Vás prosím o radu, už několik dnů, spíš týdnů dumám, jaký pořídit kočárek a fakt nevím… :) Mám roční holčičku, zatím sama ještě nechodí, maximálně občas dva, tři krůčky sama, jinak spíš strká věci před sebou nebo kolem nábytku… :) Měli jsme od narození inglesinu avio trio, sporťák se nám ale dost zničil, už to není skoro na ježdění, chceme ho ale zkusit opravit. Chtěli bychom koupit ale ještě jeden kočárek a já vážně nevím, jestli ještě investovat do pořádného sporťáku s většími koly, než jsme měli (to hlavně vzhledem k nadcházející zimě… :dance: ) nebo jestli už koupit jen nějaké golfky…Mám strach, že až začne sama chodit, už mi v kočárku nebude chtít moc být, tak jestli už nepořídit jen ty golfky…Prostě prosím poraďte, mně už z toho jde hlava kolem… :oops: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >