Kočárek Roan v Olomouci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mesicek.na.hnoji
Povídálka 19 příspěvků 19.12.16 13:08
Kočárek Roan v Olomouci

Nevíte kde by se v Olomouci či v okolí dal zakoupit kočárek značky Roan? Zatím jsem se dívala na místní eshopy, ale nikde ho nemají… Děkuji předem za odpovědi

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5998 příspěvků 9 inzerátů 19.12.16 14:57

Taky jsem hledala a nenašla. Nakonec jsem pro něj jela do Brna k Růžovýmu panterovi.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 19.12.16 15:23

@mesicek.na.hnoji myslím,že ho na požádání všude objednají.

Jasmínka2015
Povídálka 48 příspěvků 21.12.16 17:12

@mesicek.na.hnoji
Dejte si do googlu Kočárky VaV, vím, že to není přímo Olomouc, ale tady u nás (Uherské Hradiště a Zlín) mají prodejny, kde se specializují přímo na tuto značku a pan majitel ji i hodně propaguje a doporučuje :)
A jak psala paní výše, tak jsme byli v Brně v Růžovém Panterovi. Tam mají jak Roan Marita, Roan Marita Prestige, tak i roan emma. Potom v Brně má pán na prodejně i Roan bass, ale už si nepamatuji název obchodu :(

gagu.lena
Nováček 4 příspěvky 21.12.16 17:53
Má Roan Marita vajíčko?

Zdravím. Prosím vás, nevíte, zda má kočárek Roan Marita i nějaké vajíčko, které by pasovalo? Kočárek jsem dostala a je k tomu jen sporťák. Děkuji za odpovědi.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5998 příspěvků 9 inzerátů 22.12.16 00:11

@gagu.lena Autosedačku Millo, najdeš ji na eshopech, kde se prodává Marita, ale z hlediska bezpečnosti nic moc. Pokud ji chceš využívat na kočárek, pak bych ji koupila někde v bazaru, dá se sehnat za pár korun, a do auta pořídila něco bezpečnějšího.

mesicek.na.hnoji
Povídálka 19 příspěvků 22.12.16 09:25

Děkuji všem, nakonec jsme ji objednali přes net, přeci jen nemáme možnost nekam dal pro něj jet. Snad bude vše ok :)

Jasmínka2015
Povídálka 48 příspěvků 22.12.16 09:41

@mesicek.na.hnoji
A jaký máte objednaný?
Když bude možnost, dejte fotku, jak přijde :-)
Já jsem ten kočárek moc chtěla, ale doma neprošel :-(

mesicek.na.hnoji
Povídálka 19 příspěvků 22.12.16 09:48

@Jasmínka2015 Vzali jsme roan emmu… Sporťák se mi sice moc nelíbí, ale ta kola budou ideální někam do terénu, do města moc jezdit s ním nebudeme.

Jasmínka2015
Povídálka 48 příspěvků 22.12.16 10:00

@mesicek.na.hnoji
Taky jsem na nej kukala :-) v modre barve, bez sportaku. Vice se mi libila marita prestige, ale kola maji super oboji :-) pro me hralo to, ze se da krasne houpat.
Jakou barvicku mate? :-)

Misa84
Kecalka 168 příspěvků 07.02.17 16:02
@mesicek.na.hnoji
@mesicek.na.hnoji píše:
@Jasmínka2015 Vzali jsme roan emmu… Sporťák se mi sice moc nelíbí, ale ta kola budou ideální někam do terénu, do města moc jezdit s ním nebudeme.

ahojky, mám stejný problém. Moc se mi nelíbí sportovní verze Roan Emma…ale jinak se kočárek super…teda aspoň co jsem měla možnost se na něho podívat a zkusit si ho v obchodě. Stále se ještě díky sporťáku rozhoduju. Váhám mezi ním a Junama Sport Motostyle - má mnohem lepší sporťák, ale ještě jsem ho neviděla na vlastní oči.
Máš verzi v eko-kůži? Pokud Roan Emma tak určitě v této variantě.

mesicek.na.hnoji
Povídálka 19 příspěvků 07.02.17 20:27

@Misa84 Ekokuzi nemám ráda, vybrali jsme nějaký na kterém není, resp. je pouze na madle.

Misa84
Kecalka 168 příspěvků 09.02.17 13:03
@mesicek.na.hnoji píše:
@Misa84 Ekokuzi nemám ráda, vybrali jsme nějaký na kterém není, resp. je pouze na madle.

aha, to já zase právě chci… je to prý lepší na údržbu..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >