Kočárek Thule Chariot na běh

26.2.21 08:55

Kočárek Thule Chariot na běh

Zdravím a prosím o radu :mavam:
Ráda bych si pořídila kočárek na běh a přemýšlím o Thule Chariot, aby se dal případně využít i na cyklistiku. Jaký model byste mi doporučili (a jestli vůbec- nebo by byl lepší úplně jiný typ?) A jste s ním spokojeni?
Bohužel teď konzultace na prodejnách není možná a já se v jednotlivých typech ztrácím, nějak v nich nevidím rozdíl…
Díky moc za reakce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
794
26.2.21 11:54

Chce si to určitěl promyslet.
S tímto vozíkem se dá dobře běhat, dokonce i celkem rychle, není nutné volit jen zpevněné cesty, ale zase se to nedá srovnat se spešl běžeckým kočárkem..Přeci jen je to poněkud těžší kolos, ale zase není problém do něj naložit i větší zátěž, třeba 4-5ti leté dítě a jít si klusnout. Syn to v tomto věku stále miluje

Já třeba mívám často možnost běhu i bez kočárku a vyhovuje mi multifunkčnost takového vozíku.. Využívám ho tedy víc za kolem, než na běhání (a tím to končit nemusí) Takže za mě super..
Co se týká vyloženě značky Thule, tak na netu mají vyloženě tabulky, co který konkrétní vozík má ve výbavě s tím, že jde často ta nižší verze i dovybavit směrem k vyšší a dražší verzi, podle toho, co by se konkrétně člověku hodilo, i když vše má svůj strop, ale je to celkem hezky variabilní, takže záleží na preferencích a finančních možnostech..

Sama využívám verzi cross, ne to taková ta střední varianta ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 19:48
@eryby píše:
Chce si to určitěl promyslet.
S tímto vozíkem se dá dobře běhat, dokonce i celkem rychle, není nutné volit jen zpevněné cesty, ale zase se to nedá srovnat se spešl běžeckým kočárkem..Přeci jen je to poněkud těžší kolos, ale zase není problém do něj naložit i větší zátěž, třeba 4-5ti leté dítě a jít si klusnout. Syn to v tomto věku stále miluje

Já třeba mívám často možnost běhu i bez kočárku a vyhovuje mi multifunkčnost takového vozíku.. Využívám ho tedy víc za kolem, než na běhání (a tím to končit nemusí) Takže za mě super..
Co se týká vyloženě značky Thule, tak na netu mají vyloženě tabulky, co který konkrétní vozík má ve výbavě s tím, že jde často ta nižší verze i dovybavit směrem k vyšší a dražší verzi, podle toho, co by se konkrétně člověku hodilo, i když vše má svůj strop, ale je to celkem hezky variabilní, takže záleží na preferencích a finančních možnostech..

Sama využívám verzi cross, ne to taková ta střední varianta ;)

Díky moc za odpověď. Přece jen je to docela investice, tak se nechci unahlit :)
Tabulku Thule jsem našla a cross vypadá super. No už se těším, až vybehnu/vyjedu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.3.21 22:02

Ahoj, my si koupili bazarový Cougar 1 (a i ten stál asi 13tis. jen se setem na běhání a kolo) takže levná sranda to fakt není… Ale musím říct že s ním chodím běhat tak 3× týdně a nemůžu si to vynachválit - je lehký, zvládá krásně terén, a tím jak je těžiště s děckem nízko tak se to vůbec nedá srovnat s klasickým kočárem… dokoupili jsme k němu i set na běžky a taky super (i když dřina teda, tam se to chce střídat ve 2)… jen nevím jestli se mi to líbí za kolem, zkusili jsme zatím jednou a nemám z toho úplně dobrý pocit, sama bych nevyrazila určitě abych na něj neviděla a nevím no, možná to je ale jen můj neodůvodněný pocit… No prcek už začíná sedět tak asi ještě měsíc dva s cyklistikou vydržíme a pak ho šupneme rovnou do sedačky na kolo…
Každopádně s miminkovnikem jsem začla používat někdy kolem 3 měsíců a nebála bych se i dřív, za mě je to fakt super a investice co se pro sportovně zaměřené lidi vyplatí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.3.21 10:53
@Klokanice17 píše:
Ahoj, my si koupili bazarový Cougar 1 (a i ten stál asi 13tis. jen se setem na běhání a kolo) takže levná sranda to fakt není… Ale musím říct že s ním chodím běhat tak 3× týdně a nemůžu si to vynachválit - je lehký, zvládá krásně terén, a tím jak je těžiště s děckem nízko tak se to vůbec nedá srovnat s klasickým kočárem… dokoupili jsme k němu i set na běžky a taky super (i když dřina teda, tam se to chce střídat ve 2)… jen nevím jestli se mi to líbí za kolem, zkusili jsme zatím jednou a nemám z toho úplně dobrý pocit, sama bych nevyrazila určitě abych na něj neviděla a nevím no, možná to je ale jen můj neodůvodněný pocit… No prcek už začíná sedět tak asi ještě měsíc dva s cyklistikou vydržíme a pak ho šupneme rovnou do sedačky na kolo…
Každopádně s miminkovnikem jsem začla používat někdy kolem 3 měsíců a nebála bych se i dřív, za mě je to fakt super a investice co se pro sportovně zaměřené lidi vyplatí :)

To moc ráda slyším, že Chariot je jako běhací kočárek tak fajn… A hlavně že obstojí i v terénu! Už mám objednany cross, tak snad budu spokojená. Malý bude teď 8 měsíců, tak už bych se ráda začala hýbat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat