Kočárek vs. Škoda Citigo

18.9.20 07:38

Kočárek vs. Škoda CItigo

Ahoj všem :)

chtěla jsem se zeptat, zda má někdo zkušenosti s kočárkem vs. Škoda Citigo.
Je nějaká možnost do kufru narvat kočárek? Nemyslím, žádné golfky ale spíš podvozek typu Britax, Thule, Cybex, Bugaboo apod.

Děkuji za postřehy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2681
18.9.20 07:48

Podvozek od Joolz jsem tam dala na sikmo, ale korbu/sportovni sezeni muzis na zadni sedacky… vezla me s tim jednou kamoska. Strasny… Britax sportak by se ti tam vesel uplne v poho, nebo Valco snap. Z toho udelas placku pri skladani. Ostatni vyjmenované maji vetsi konstrukce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6226
18.9.20 07:53

@Werushka92 V citigu mojí švagrové jsme vozili Easywalker QTRO úplně v pohodě vešel se i se složenou korbou. A celý sporťák. (budu ho prodávat, takže pokud máte zájem tak do SZ)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7826
18.9.20 08:09
@Werushka92 píše:
Ahoj všem :)

chtěla jsem se zeptat, zda má někdo zkušenosti s kočárkem vs. Škoda Citigo.
Je nějaká možnost do kufru narvat kočárek? Nemyslím, žádné golfky ale spíš podvozek typu Britax, Thule, Cybex, Bugaboo apod.

Thule jsme pořídili, máme bavmana trojku v kombiku a Thule zabralo hodně místa, jako, narves ho do auta ale další veci bys musela hodit na zadní sedadlo nebo zaskladat hodně kočárek..Thule je hlavně jeden z největší jestli ne i největší kočárek..co se rozměrů týče, šířka v plném rozpětí je větší než TFK..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.9.20 08:12

Samozřejmě máme druhé auto - Combi. Jde mi spíše o občasné přejetí k lékaři, na nákup, když zrovna manžel nebude doma a druhé auto nebude k dispozici. Počítám spíš jen, že tam budu dávat čistě podvozek, na který následně přicvaknu vajíčko.
Není třeba tam tedy dávat komplet složený kočár :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama