Kočárek X-Lander x-move 2015

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka321
Nováček 4 příspěvky 09.03.17 07:17
Kočárek X-Lander x-move 2015

Dobrý den, prosim vas chtěla bych poradit, jestli půjde nasadit starší korba x lander xa na podvozek xlander x-move 2015? Máte prosim některá zkušenost? Děkuji :)

Reakce:
PapeJ
Ukecaná baba ;) 2077 příspěvků 09.03.17 08:39

Myslím, že ne. Mám x-lander x-move z roku 2012/2013 a korba na XA byla jiná. Jedině, že by existovaly nějaké adaptéry :nevim:

Verunka321
Nováček 4 příspěvky 09.03.17 10:23

Pravě ted jsem četla příspěvek že x move je bezadaptérova :nevim: :(

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2077 příspěvků 09.03.17 13:24
@Verunka321 píše:
Pravě ted jsem četla příspěvek že x move je bezadaptérova :nevim: :(

Jo, pro korbu x-pram, myslím. Ale korba na XA bývala jiná, ta na X-move nešla. Když jsem kupovala kočár, byly dvě různý korby. Na XA byly samozřejmě levnější, proto jsem si to taky zjišťovala, kterou koupit.

Verunka321
Nováček 4 příspěvky 10.03.17 13:11

A prosim vas myslite ze mi na podvozek x move 2015 pujde korba x move 2013? :-)

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2077 příspěvků 10.03.17 13:32
@Verunka321 píše:
A prosim vas myslite ze mi na podvozek x move 2015 pujde korba x move 2013? :-)

NO, to nevím, typla bych si, že jo. Ale určitě to nevím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >