Kočárkování Olomouc 2016

48
27.5.16 22:49

Kočárkování Olomouc 2016

Ahoj maminky. Nenašla by se mezi Vámi nějáká mamina na procházky? Mám 4 měs. chlapečka a chybí nám parťáci na společné procházky, ať už v kočárku či šátku.. ( jsem v Olomouci třetí rok a mamin znám úplné minimum..) budu se těšit ma případné reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11
6.6.16 18:09

@sabculiq tak to máme podobné akorát že já mimi ještě nosim v bříšku..
Termín máme tedy až začátkem Srpna, ale také bych ráda našla někoho na budoucí procházky s kočárkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
7.6.16 09:22

@Salemka to vubec nevadi a bylo by to super :-) klidne muzeme nekam zajit i ted..aspon se podivas, co Te „ceka“ :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
7.6.16 09:53

@sabculiq Tak to jsem moc ráda ;) Strašně se na to těším..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
15.6.16 20:22

Taky mám malou ještě v bříšku, a mám termín v sprnu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.6.16 20:35

@Weronika28 jeeee, to je hezké a kdy máš přesně termín jestli se můžu zeptat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
15.6.16 20:38

@Salemka, termín máme 3.8 :) a ty máš termín kolikátého? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.6.16 20:41

@Weronika28 my máme o pár dní později 10.8. Třeba se ještě potkáme v porodnici :D
Kde máš v plánu rodit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
15.6.16 20:43

@Salemka, no druhý termín mám 13.8, tak to se opravdu můžeme potkat :D Rodit budu asi ve fakultce máme to blízko tak by asi bylo zbytečný někam zajíždět. ty? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.6.16 20:47

@Weronika28 aha, no je fakt že už mě je fakultka taky velmi blízko, ale raději bych rodila ve Šternberku, tak uvidím jak to nakonec dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
15.6.16 20:56

@Salemka, no mi nemáme auto a s dovozem nevím jak bych to udělala když si zavoláš sanitku tak tě odveze do nejbližší porodnice to je naprd.. upřímě jsem chtěla do Šternberka protože na Olomouc nebyly moc hezký ohlasy ale sto lidí sto názorů.. tak uvidím, a u jakého jsi gynekologa jestli se můžu zeptat? Protože já do porodnice půjdu až týden před termínem porodu což mi přijde na prd, jestli to tak dělá jenom muj gynekolog

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.6.16 21:06

@Weronika28 přesně tak, určitě i to bude i ve fakultce ok.Ja chodím k dr. Hellerove a zatím mi nic neříkala kdy budu přecházet na kontroly do porodnice, takže to těžko posoudit.Me osobně se to zdá celkem pozdě tam chodit až týden před termínem (ale zatím nemám zkušenosti).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
15.6.16 21:12

..

Holky cim pozdeji na kontroly do porodnice tom lip :)… je to tam na dlouho.. a stejne se nic nedozvite..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
15.6.16 21:15

@Salemka, no me taky navíc mi řekl že je malá niž než by měla být takže jako jít do porodnice týden před porodem.. no mám odpočívat at neporodím už tet.. tak musím malé domluvit at tam ještě zůstane :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.6.16 21:18

A já si říkala že čím dříve tím lépe.. Aby se něco nezanedbalo.
Weronika28 tak se aspoň vyhnes dlouhému čekání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama