Reklama

Kočárkování Plzeň - Slovany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BarusM
Nováček 5 příspěvků 21.07.18 20:42
Kočárkování Plzeň-Slovany

Ahoj, mám 2,5 měsíčního chlapečka a hledáme maminku s podobně starým miminkem na procházky :) nejlépe Slovany :)

Reklama

Reakce:

maaarkeeet
Kecalka 248 příspěvků 21.07.18 22:47

@BarusM ahoj, taky pomalu hledam, ale nam se narodi az v rijnu, to bude tvemu skoro pul roku. Jinak jsem domluvena s kamoskama (Lochotin a H. Briza) ze se proste vzdy nekde sejdeme a bude ;)

MarketaJe
Nováček 2 příspěvky 12.09.18 20:33

@BarusM Ahojky :-) Také hledám parťačku na vycházky, nikdo v mém okolí mimčo nemá, mám 2 měsíčního chlapečka, jsme ze Slovan :-)

BarusM
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 20:54

@MarketaJe :palec: tak to se urcite muzeme domluvit :) :palec:

maaarkeeet
Kecalka 248 příspěvků 12.09.18 23:11

Ahoj holky :) prislo mi upozorneni a koukam, ze s tematem o kocarkovani u nas na Slovanech. Uz jsem uplne zapomnela, ze jsem sem psala :lol:
Holky, pokud to nebude vadit, tak bych se k vam v kocarkovani rada pripojila, vidim to ale az tak na prosinec/leden, jestli to nevadi :nevim: TP mam az za 7 tydnu.

BarusM
Nováček 5 příspěvků 13.09.18 07:44

Klidně pak dej vědět :)

MarketaJe
Nováček 2 příspěvky 13.09.18 11:52

@maaarkeeet Ahoj :) To už je za pár :) Tak hodně štěstí k porodu a pak někdy můžeme vyrazit :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama