Kočárkování Plzeň - Slovany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BarusM
Nováček 8 příspěvků 21.07.18 20:42
Kočárkování Plzeň-Slovany

Ahoj, mám 2,5 měsíčního chlapečka a hledáme maminku s podobně starým miminkem na procházky :) nejlépe Slovany :)

Reakce:
maaarkeeet
Kecalka 268 příspěvků 21.07.18 22:47

@BarusM ahoj, taky pomalu hledam, ale nam se narodi az v rijnu, to bude tvemu skoro pul roku. Jinak jsem domluvena s kamoskama (Lochotin a H. Briza) ze se proste vzdy nekde sejdeme a bude ;)

MarketaJe
Nováček 2 příspěvky 12.09.18 20:33

@BarusM Ahojky :-) Také hledám parťačku na vycházky, nikdo v mém okolí mimčo nemá, mám 2 měsíčního chlapečka, jsme ze Slovan :-)

BarusM
Nováček 8 příspěvků 12.09.18 20:54

@MarketaJe :palec: tak to se urcite muzeme domluvit :) :palec:

maaarkeeet
Kecalka 268 příspěvků 12.09.18 23:11

Ahoj holky :) prislo mi upozorneni a koukam, ze s tematem o kocarkovani u nas na Slovanech. Uz jsem uplne zapomnela, ze jsem sem psala :lol:
Holky, pokud to nebude vadit, tak bych se k vam v kocarkovani rada pripojila, vidim to ale az tak na prosinec/leden, jestli to nevadi :nevim: TP mam az za 7 tydnu.

BarusM
Nováček 8 příspěvků 13.09.18 07:44

Klidně pak dej vědět :)

MarketaJe
Nováček 2 příspěvky 13.09.18 11:52

@maaarkeeet Ahoj :) To už je za pár :) Tak hodně štěstí k porodu a pak někdy můžeme vyrazit :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >