Kočárkování Plzeň - Slovany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BarusM
Nováček 5 příspěvků 21.07.18 20:42
Kočárkování Plzeň-Slovany

Ahoj, mám 2,5 měsíčního chlapečka a hledáme maminku s podobně starým miminkem na procházky :) nejlépe Slovany :)

Reakce:

maaarkeeet
Kecalka 260 příspěvků 21.07.18 22:47

@BarusM ahoj, taky pomalu hledam, ale nam se narodi az v rijnu, to bude tvemu skoro pul roku. Jinak jsem domluvena s kamoskama (Lochotin a H. Briza) ze se proste vzdy nekde sejdeme a bude ;)

MarketaJe
Nováček 2 příspěvky 12.09.18 20:33

@BarusM Ahojky :-) Také hledám parťačku na vycházky, nikdo v mém okolí mimčo nemá, mám 2 měsíčního chlapečka, jsme ze Slovan :-)

BarusM
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 20:54

@MarketaJe :palec: tak to se urcite muzeme domluvit :) :palec:

maaarkeeet
Kecalka 260 příspěvků 12.09.18 23:11

Ahoj holky :) prislo mi upozorneni a koukam, ze s tematem o kocarkovani u nas na Slovanech. Uz jsem uplne zapomnela, ze jsem sem psala :lol:
Holky, pokud to nebude vadit, tak bych se k vam v kocarkovani rada pripojila, vidim to ale az tak na prosinec/leden, jestli to nevadi :nevim: TP mam az za 7 tydnu.

BarusM
Nováček 5 příspěvků 13.09.18 07:44

Klidně pak dej vědět :)

MarketaJe
Nováček 2 příspěvky 13.09.18 11:52

@maaarkeeet Ahoj :) To už je za pár :) Tak hodně štěstí k porodu a pak někdy můžeme vyrazit :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >