Kočárky značky Traxx

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lakai.ka
Kecalka 213 příspěvků 06.03.09 17:27
Kočárky značky Traxx

Ahojky. Potřebovala bych poradit s výběrem kočárku. Velmi se mi líbí trojkombinace Traxx Merlin 4 . Bohužel ale v nás ve zlíně jsem na něj v prodejnách nenarazila. Nevíte o nějakém e shopu který ho nabízí? Taky budu ráda za zkušenosti,které s touto značkou máte.

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.09 19:15

nee, nebrat, malo prostoru pro mimi, tezka konstrukce, u nas letel po mesici z bytu.....

Lakai.ka
Kecalka 213 příspěvků 06.03.09 19:47

Opravdu? Tak to je škoda. A jaký bys mi doporučila?

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.09 21:14

ja osobne jsem strasne moc spokojena s jane, jak s nomadem, tak se slalomem…vyzkousela jsem hrozne moc kocarku a tyto jsou pro me i pro moji malou nej…maxi prostorna korbicka, sportak taky veliky, jde nacvaknout autosedacka…opravdu muzu doporucit. jo a jeste radim nekupovat novy, ale poohlidnout se na mimibazaru, tam se da sehnat cely komplet za slusnou cenu, novy je nechutne drahy…

Miňulka
Závislačka 2904 příspěvků 30.03.09 23:37

o traxx jsem slyšela, že nejsou špatné, ale typy jako merlin a jaguar se už snad nevyrábí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >