Kočka vs pes v bytě - jsou cítit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elenentka
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 23.11.18 20:20
Kočka vs pes v bytě - jsou cítit??

Dámy prosím o váš názor… měli jsme s manželem takovou slovní při, plánujeme zvíře do budoucna (ne hned, tak za rok dva), dobytu, tedy ne čistě venkovní.

Já chci psa, manžel kočku… já měla jako dítě psy, on kočky :lol:

A on mi tvrdí, že ve všech bytech co kdy byl kde měli majitelé psa to smrdělo… a prý to nebyli žádní majitelé co by zvíře zanedbávali atd., prostě že určitý psí odér byl vždycky cítit.
Já si teda z dětství nic takového nevybavuju.

Mně se zase zdá že občas cítim v bytě „kočkařů“ ten jejich odér - což zas manžel popírá :D

Jak se to zdá vám?

Jsou bytoví psi a kočky opravdu cítit?

A myslím samozřejmě čistotné a vychované, po kterých se uklízí…

A který z nich je případně pro vás osobně cítit víc?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 20:23

U nas stačí, kdyz nastoupim dovytahu, ve kterym jel pes, a mam dost. Prostě psi smrad no :(

Monchichik
Kelišová 5486 příspěvků 23.11.18 20:25

Mám psa, malinkého, cítit není vůbec nic. A to já jsem na pachy háklivá a cítila bych to hned. Navíc jak leží na svojí dece, která voní, tak taky voní :) . Ani u kamarádek, co mají psi doma, nic necítím. S kočkama nevím, nikdo okolo mě žádnou nemá a já kočky osobně nemám ráda :) .

Ann-Sylvie
Povídálka 42 příspěvků 23.11.18 20:25

Kočky smrděj příšerně, i když ti kočkaři budou tvrdit, že ne. Navíc chlupy všude, alergen jako prase. Za mě kočka ne, ne, ne..Pes v bytě podle mě není cítit, rozhodně ne tak, jako kočka. :poblion:

VeruMar
Kecalka 474 příspěvků 23.11.18 20:29

@Elenentka podle me ciste domaci kocka smrdi- ale spis z duvodu kociciho wc… Psi u nas doma, kdyz jsem bydlela u nasich v rodinnem dome se zahradou, mi nikdy nesmrdeli, kocka chodila bobkovat ven. Ted jsme si s manzelem adoptovali kocourka pouze do bytu, mame ho 1 tyden a vzdy, kdyz se vejde do bytu, je ihned citit wc. I kdyz je vycistene, nic tam nema, tak to proste ihned citim.. Takze bych z me zkusenosti rekla, ze pouze domaci kocky urcite citit budou. Psy jsem nikdy necitila, tedy pokud jsme neprisli z prochazky, kde se vykoupali v rybniku a lehli pred krb, to samozrejme citit bylo :lol: a psa jsem doma koupala jen, kdyz se mi protahla nejakym vonavym hov…nebo chciplou rybou :mrgreen: jinak se u nas nikdy pes nekoupal v samponu a nesmrdel.

Na otazku, zda poridit psa nebo kocku-volte asi i podle toho, kolik mate na zvire casu a jestli zvladnete venceni, vycvik,… Kocka v byte potrebuje zabavit, hrat si s ni treba pred spanim,ale obstara se jinak sama, psa musite navic pravidelne vencit. Ale zase je to vernejsi mazlik :srdce:

Moise
Hvězda diskuse 37077 příspěvků 19 inzerátů 23.11.18 20:30

@Elenentka smrdí obojí, ale řekla bych, že psi asi víc. Ale majitelé to prostě necítí, protože v tom žijí a zvyknou si na to. Ale když přijde někdo cizí z venku do toho bytu, tak to prostě cítí

migmina
Kecalka 139 příspěvků 23.11.18 20:30

Doma nemam ani jednoho mazlicka.kamaradka ma psa cistotneho a vzdy kdyz k ni prijdu je citit.to same u druhe kamaradky co ma kocku tak taky.pravidelne zachod cisti,ale i tak je citit ta kocicina i psina.asi to vic clovek registruje kdyz doma mazlíčka nema

R2
Závislačka 3629 příspěvků 23.11.18 20:30

Máme v bytě psa i kočku, celý den teda jede čistička vzduchu a psa i kočku pravidelně koupeme, vyčesáváme, méně chlupů i alergenů, a cítit teda nejde nic

růžový achát
Kelišová 5145 příspěvků 23.11.18 20:30

Měli jsme 20 let psi a i když jsem byla čistotná a i ty fenky, tak to prostě cítit bylo, již to nechci :lol:

Avu
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 23.11.18 20:31

Kočky mi smrdí v bytech vždycky, asi kočkolit, nevím, přece jenom vykonává potřebu v bytě. Psi mi smrdí někteří, většinou krátkosrstí, jak mají kolikrát tu srst takovou mastnou, lupy, a je to humus. Ale to dost souvisí i se stravou. Občas psům smrdí z huby, ale to je potřeba se starat o zuby. Takže za mě - lepší psa než kočku, ale je potřeba se o psa starat.

marg
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 23.11.18 20:32

Kocky nejsou cítit. Za předpokladu, že jsou zdravé. Naše kočky voní moji voňavkou, aviváží z peřin..atd. Záchod je potřeba čistit každý den. Náš pes také voní, nemá podsadu, nemá klasický ten psí smrad. Až na to, že tady často smrdí jeho pamlsky, což jsou různé susene části mrtvol :mrgreen: :mrgreen:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1690 příspěvků 43 inzerátů 23.11.18 20:32
@Ann-Sylvie píše:
Kočky smrděj příšerně, i když ti kočkaři budou tvrdit, že ne. Navíc chlupy všude, alergen jako prase. Za mě kočka ne, ne, ne..Pes v bytě podle mě není cítit, rozhodně ne tak, jako kočka. :poblion:

Tyve ty seš přesně ta, co by nejradši každou okolojdoucí kočku nakopla co…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 20:32

@Moise asi nejak tak.doma nemame nic,ale u znamych je to citit jak pes tak i kocka

Uživatel je onlineLaraA
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 23.11.18 20:32

Pes citit je - mame sousedy s dvema psy a je to puch jak blazen. dalsi sousedi maji jednoho, tam neni citit - jenze pani kouri, tak to treba jen prekryje… :roll:

podle me pes i kocka patri na zahradu, dvur, v byte jsou chudaci… do bytu si poridte tak rybicky nebo zelvu

Příspěvek upraven 23.11.18 v 20:33

Svistice
Neúnavná pisatelka 17555 příspěvků 18 inzerátů 23.11.18 20:33

Pes sám o sobě smrdí, zvlášť mokrý pes. Bude načichlý pelech a tam, kde bude mít dovoleno ležet. A má mokré mordy, takže doma je pak kde co oslintnuté.
Kastrovaná kočka sama o sobě nesmrdí. Smrdí záchod hned po velké potřebě, pokud se kupuje nekvalitní stelivo nebo se nemění dostatečně často, tak je cítit i moč. Kočičí moč obecně je dost cítit. Takže pokud má kočka nějaký problém a začne učůrávat po bytě, tak to moc prima není.

Edit: ohledně psů mám zkušenost s velkými plemeny. Nevím, jak je to u těch malých.

Příspěvek upraven 23.11.18 v 20:36

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >