Koho také čeká porod v červnu? :)

40
27.5.16 13:32

Koho také čeká porod v červnu? :)

Zdravím maminy :)
Najdou se tu některé na které taky už každým dnem čeká porod?
Já mam termín 11.6. Každým dnem se to blíží víc a víc a už začínám mít docela strach tak se tu třeba vzájemně podpoříme :D :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1083
27.5.16 13:38

Ahojky, já mám termín 26.6., ale nějak cítím, že to bude dřív. Jeden porod už mám za sebou, dcera se narodila o 2 týdny dřív. Teď čekám chlapečka. A co budete mít vy? Jinak tyhle poslední dny jsou nejhorší, všechno mě bolí, jsem utahaná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
27.5.16 13:41

Ahoj, já mám termín 31.5. nebo 4.6., takže chystám se každým dnem :lol: Jak to zvládáš ke konci? Mě to občas vystřeluje jakoby z kříže a prcek tam dole tančí, ale doktor říkal, že to ještě nevypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
27.5.16 13:48

@prue22 taky mám termín 26.6., ale já se naopak bojím přenášení, 2 děti jsem rodila přesně v termínu a 3. jsem 4 dny přenášela. 26.6.2016 je docela pěkné datum :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
27.5.16 13:51

Ahoj, připojím se k Vám. Mám termín 4. 6. Od 24. t. t. jsem měla nařízeno ležet, že prcek je moc dole a hrozí mi předčasný porod. Teď už tři týdny normálně funguju a poslední týden ho vyloženě vyháním, ale nedá si říct. Vedro, bouřky, úplněk… Nic. Připravená prý na porod jsem, už dva týdny CS 8. Čekáme chlapečka a doma už máme slečnu.
Všem přeji hodně sil do posledních dnů, pohodové porody a zdravá miminka!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
27.5.16 13:52

Jak říkáte ke konci to je nejhorší..bolí mě snad úplně vše..až taková vystrelujici bolest do noh jakoby pánev nebo jak bCh to poslala..včera jsem měla děsné křeče..to vždycky vidím jak se tam malá vrtí a mam obří bouly na břiše a pak ten tlak..tak jsem myslela že už pojedem ale přes noc se to uklidnilo tk uvidíme..akorát mám vysoký tlak a když mě začne do toho bolet hlava tak prý hned do porodnice a porod by vyvolali. tak jsem taková vyplašená z toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
27.5.16 14:19

:-) je tady skupina pro všechny které čekají cervnatka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
27.5.16 15:14

Ahoj :mavam: mam presne termín jako ty 11/6, tak uvidime, kdy se prckovi bude chtit, kdyby šel dřív, tak by mi to nevadilo :D ja mam cele tehotenstvi dá se říct úplně pohodu, lituji všechny, kterým to dává tak zabrat a zároveň je obdivuji :kytka: všichni říkají, ze poslední měsíc je nejhorší, ale mne to ani nejak neprijde, ze bych mela za 14 dni rodit :D asi tam bude spis dyl :oops: a jak se citis ty? :) je to tvoje první?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
27.5.16 19:12
@Whitehanny píše:
Ahoj :mavam: mam presne termín jako ty 11/6, tak uvidime, kdy se prckovi bude chtit, kdyby šel dřív, tak by mi to nevadilo :D ja mam cele tehotenstvi dá se říct úplně pohodu, lituji všechny, kterým to dává tak zabrat a zároveň je obdivuji :kytka: všichni říkají, ze poslední měsíc je nejhorší, ale mne to ani nejak neprijde, ze bych mela za 14 dni rodit :D asi tam bude spis dyl :oops: a jak se citis ty? :) je to tvoje první?

Já právě taky celou dobu úplně v pohodě a teď ke konci už to moc v pohodě není :D to já spíš naopak si myslim že půjde i dřív ven.. jojo první tak už stresuju z porodu..co ty? A co čekáš? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
27.5.16 19:40

@Natalie122 já jsem pořád v klidu, až mě to překvapuje :lol: mám hodný děťátko :lol: jen doufám, že si to nevybere až vyleze ven :mrgreen: no…nezlobila bych se, kdyby šel ven dřív, když mi doktor řekl, že do termínu bude mít 4 kg :zed: :roll: já zatím nějak nestresuju, beru to tak, že přijít to musí a zvládlo to tolik jiných, že musím taky :) asi to na mě padne až pojedu do porodnice :D moje je to taky první a čekáme kluka ;) a ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
27.5.16 19:46

No až nastane ta chvíle kdy se pojede do porodnice tak to asi začne :D..ale jak říkáš zvládli to ostatní tak musíme taky.. 4kg jo? Tybrdo :D..no my čekáme holčičku :) teď v pondělí jdu na kontrolu tak uvidíme ale už od začátku doktor říká že bude malinká tak sem zvědavá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
27.5.16 20:01

:lol: :mavam: mam termin 26. 6. Pupik roste a uz mi prekazi a jsem taaaaaaak pomala. Cekame prekvapko, tak uz jsem i ja dost zvedava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6434
27.5.16 20:05

Taky se mi to blíží, 27.6., kluk..již druhý..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6434
27.5.16 20:08

@Whitehanny závidím, já obětěhu dost protrpěla..i když to druhé je o něco lepší, než první..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
27.5.16 20:55

@Mufina tak uvidíš, třeba si tohle dítko dá říct a půjde dřív. ;) Datum se mi taky líbí, tak uvidíme, jestli tam do té doby vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama