Kojenec 1 měsíc a čaj

29
10.8.20 12:06

Kojenec 1 měsíc a čaj

Ahoj holky chci se zeptat 12.8 bude moji holčičce 1 měsíc a v tomhle vedru chce pořád pit přijde mi že od prsu se ani nehne ale jinak kojim co 3 hod.. Davala jste třeba čajicek nebo něco jiného na žízeň? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10.8.20 12:12

No to je normální v tomhle vedru a věku. Tekutiny jsem začala dávat až se zavedením příkrmů v šesti měsících

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
10.8.20 12:14

Já být tebou tak prostě kojim… Není potřeba dávat nějaký čaj, když je dítě kojené… MM je pro mimčo jako pití i jako jídlo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16199
10.8.20 12:14

No, v takových vedrech jsem kojila třeba co hodinu. Právě, aby neměla žízeň. čaj není potřeba. Obecně, koj na požádání a ne podle hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5006
10.8.20 12:19

Ne, MM ji stačí. Na žízeň je přední mléko. Koj jak si řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
10.8.20 12:24

Právě že ja kojim tak jak si řekne mala se sama hlásí co 2 az 3 hodiny ale doktorka říkala že nemám kojit co 1 hodinu ale co mam dělat taky ma žízeň a je ji vedro no tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 12:28

Koukala jsem v obchodě, že mají dětský čaj feniklový, vhodný od ukončeného 1. týdne, ale zkušenost nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
5006
10.8.20 12:29
@Musinka45 píše:
Právě že ja kojim tak jak si řekne mala se sama hlásí co 2 az 3 hodiny ale doktorka říkala že nemám kojit co 1 hodinu ale co mam dělat taky ma žízeň a je ji vedro no tak

Tak ji dej každou hodinu na chvilku k prsu, vypije přední mléko co je na žízeň. Já mám teda 5 měsíční a žízeň nemá. Jedině když jsme dyl venku. Doma nemáme vedro k padnuti aby měl nějakou extra žízeň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16199
10.8.20 12:31
@Musinka45 píše:
Právě že ja kojim tak jak si řekne mala se sama hlásí co 2 az 3 hodiny ale doktorka říkala že nemám kojit co 1 hodinu ale co mam dělat taky ma žízeň a je ji vedro no tak

A ty bys sama čekala dvě hodiny. aby ses mohla napít, když je takhle?? Neboj, ona se nepřepije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2868
10.8.20 13:39

Kojení stačí a jak píšou holky, tak klidně příkladej častěji. Tuto informaci mám i od své pediatričky, když byly vloni ještě větší vedra než letos. Žádné pití navíc nepotřebují. Ale rozhodně nečekat na 3h interval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8883
10.8.20 13:39

Dělat trihodinove pauzy mezi kojením je dávno pasé. Koj, jak je potřeba a jak si mimčo řekne, nemusíš přidávat žádné čaje. Doktorce to odkývej, aby byl klid. Ty jsi máma a sama dobře víš, co tvé dítě potřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7626
10.8.20 13:53
@Musinka45 píše:

Co máš dělat? Neposlouchat doktorku!! O kojení ví houby.
Koj jak si malá řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
10.8.20 14:29

Děkuji všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 07:58
@Anonymní píše:
Koukala jsem v obchodě, že mají dětský čaj feniklový, vhodný od ukončeného 1. týdne, ale zkušenost nemám.

Ahoj používám. Na doporučení dětské lékařky ale my jsme na UM

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
11.8.20 08:47

Já bych nic pít nedavala. S pitím navíc jsem začala s prikrmy a jen vodu. Osobně stim fenyklovym čajem bych byla opatrná. Detem se moc nedoporucuje.Zkus si pohledat informace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama