Kojenecké mléko babylove

192
15.2.20 23:56

Kojenecké mleko babylove

Jakou máte zkušenost s tímto mlékem babylove 1" zasytí,? A jak chutná? Malý pije co tři hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

339
16.2.20 01:54

Nejdříve syn měl Nutrilon, ten ho zacpával, potom sunar a ten ho zase nezasytil. Tak jsem v pátek ráno koupila babylove a paráda. Syn nemá bolesti, pije pravidelně jak má každé tři hodiny(u sunaru chtěl po hodině). Ale každé mimčo je jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15225
16.2.20 05:24

Synove ho oba odmítali, ani jednomu nechutná. Starší ho pil až od 2 let (to pokračovací, to první mělo nechutnou chuť), mladší mi na to prdi úplně, ale ten plive prakticky všechna um co dostal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
16.2.20 05:27

Malá pila Sunar premium, ale měla po něm zácpu, tak dle dobrých recenzi jsem zkusila babylove mléko. Po něm zácpa přestala, ale davala jsem porad 180 ml vody a přišlo mi že má stále hlad, nevydržela mi ani ty 3 hodiny - ve 4 měsících. Tak jsem zkusila přejít na babylove bio a za mě super. Teď bude mít půl roku zachvilu a dávám jen 150ml vody a kolikrát někdy i nedopije a spí celou noc, dávám až v 5 ráno mléko. Dříve se mě pořád budila. To bio mě přijde více sytější a to normální jako obarvena voda. Ale nevím na mléko babylove jsou moc dobré recenze, takže těžko říct. Důležité je, že chutná, zasyti a nemá zácpu. Nejde mi o peníze, říkala jsem si jestli třeba malou nějak nešidím, ale zkusila jsem nutrilon a malá mě ho vůbec nepila a i mě hrozně smrdel. Tak mě přijde zbytečné dávat peníze za reklamy… A jiné mléko už jsem neměla odvahu zkoušet kromě toho Sunaru. Takže za mě babylove bio. I mě nikdy neudělalo žádné hrudky jak někteří psali v recenzích, tak nevím. Jsem spokojená i s ostatníma vyrobkama babylove. Hodně maminek mi doporučovalo ty jejich pleny a přešla jsem znich z pampers premium care, který mě kolikrát i protekly, babylove nikdy. Jen mi přijde, že více jsou cítit, když se třeba pokaka oproti pampers. Ale co člověk to jiný názor. Kamarádka mi zase nutrilon nemůže vynachválit… Akorát bych před doktorkou nikdy neřekla co dávám za mléko, abych neposlouchala ty její keci, jelikož co není z reklamy jako by nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
16.2.20 06:09

Babylove 1 jsem kupovala v té BIO verzi a za mě super, žádné bolení břicha a prcek nebyl hladový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
16.2.20 06:22

@heduska36 jo máš pravdu bio má tuk 3,6 a ten obyc má 3,1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
16.2.20 06:22

A zkoušeli jste jak to chutná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
16.2.20 06:39

Chuť jsem nikdy nezkoušela, jsem hrozná matka, já totiž nepiju vůbec mliko, prostě nemám ho ráda. To stejné jogurty.
Ale vonělo pěkně a někdo v diskuzích psal že je dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15225
16.2.20 08:57

Chutná hrozně, já dětem všechno ochutnávam, třeba sunar je dobrej ten sem si i dala do kafe když nám doma došlo normální mliko :mrgreen: to babylove bylo nechutný, po tom mě úplně natahovalo (po tom prvním teda, pak ty pokračovací už tak strašný nebyli)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
16.2.20 09:28

@Kriss Tina Sunar právě taky mi chutná jako mliko. Ale teď jsem koupila complex a úplně smrdí a chutná hrozně jakoby bylo zkysle nebo něco smrdí jako brambory. A to jsem koupila před třemi dny z lékárny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15225
16.2.20 11:54

@Donutka811 oni i různě mění ty receptury, co mě třeba chutnalo před 4 lety při prvním synovi je teď hnusné a naopak. U toho mlika to chce zkusit co dítě bude chtít no. Ale mám takový pocit, že třeba v dm se dá vrátit i nacate mliko a vrátí peníze nebo vymění za jiné, když dítěti nesedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
16.2.20 12:50

Dcera pila do 3 let a synek je na něm taky závislák, takže u nás pohoda, žádné koliky…chce to vyzkoušet, každému dítěti sedí něco jiného…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
16.2.20 15:24

@Shari81 a vy používáte ten normální nebo ten bio

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2478
16.2.20 16:30

Vyzkouseli jsme s malou x mlicek a sedlo ji prave az DM Babylove - obyc. A pije ho s chuti i ted ve ctyrech letech :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
16.2.20 17:55

@Spendlicek a je z toho najezena? Malý pije co tři hodiny tak nevím jestli ho to zasytí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama