Kojení nejde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 13.09.01 12:12
Kojení

Dceru jsem kojila plně šest měsíců a pak ještě do konce jednoho roku.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  05.05.02 16:15
Kojení

Synovi je 11 mesicu a stale jeste kojim. Diky zoubkum je to ponekud bolestiva zalezitost, ale da se to vydrzet.

mapina
Závislačka 3552 příspěvků 21.05.02 21:53
Kojení

Našemu Kubíčkovi je 16 měsíců a ještě stále ho kojím.Sice už jí skoro všechna jídla, přesto ještě přijde za maminkou pro mlíčko.

Anonymni  12.06.02 10:01
Kojení

Proč dávat dítěti,které je kojené KANAVIT, a INFADIN-vitamíny D,K?

Jaký máte názor?

Anonymni  20.11.02 20:53
Kojení

Sama jsem z toho zmatena, ale doktorka rika, ze vit. K v materskem mleku neni a je na srazlivost krve a D je proti krivici pri vyvoji patere. Tak nevim, ale nerada bych udelala nejakou chybu, tak pravidelne vit. D davam. vit. K dostavame v poradne.

Taky by me zajimaly nazory ostatnich maminek.

Eva

Anonymni  13.03.03 19:28
Kojení

Mému Tomáškovi bude už jedenáct měsíců a stále ho kojím, ale už se stala změna. Vždy kojení nevyžaduje, jen když má chuť, v noci se často budí a kojení ho rychle uspí. Dříve kojení nikdy neodmítal, dnes se mi stává, že někdy nechce, ale mléka nemám přebytek a tak mi delší interval vůbec nevadí. Jana z Bruselu

mončičak86
Kecalka 191 příspěvků 15.08.12 07:50

Ja jsem kojila prvniho 2 a pul roku a taky jsem davala vit. d a k. těd mam dcerku a zatim kojim 4 měsice těd mame jen vit. d.

Anonymní  11.10.12 13:33
Chci kojit a nejde to :-(((

Chápu, že se to tady asi zrovna nehodí, ale jsem už z toho smutná. Mám 10 dní po akutním CS. Snažím se malého přikládat co tři hodiny, jak se probudí, jenže zbytečně, nic ze mě nejde. Snažím se i nahřívat prsa před kojením. Když prso zmáčknu, občas, ale opravdu jen svátečně z něj něco ukápne, popřípadě vystříkne, ale pak už nic.. :zed: Vždy pak musím udělat UM nakonec..
Myslíte si, že se snažím zbytečně? Nebo nakonec na UM skončíme? Když nekojím, snažím se i stimulovat bradavky - radila mi lékařka - ale ani to nezabírá. :oops:
Kojit jsem chtěla a chci, ale mám pocit, že tím jen malého „ududlám“ a jen ho trápím, když má hlad.
Poradíte mi prosím někdo?

aňulinek  11.10.12 13:45
@Anonymní píše:
Chápu, že se to tady asi zrovna nehodí, ale jsem už z toho smutná. Mám 10 dní po akutním CS. Snažím se malého přikládat co tři hodiny, jak se probudí, jenže zbytečně, nic ze mě nejde. Snažím se i nahřívat prsa před kojením. Když prso zmáčknu, občas, ale opravdu jen svátečně z něj něco ukápne, popřípadě vystříkne, ale pak už nic.. :zed: Vždy pak musím udělat UM nakonec..
Myslíte si, že se snažím zbytečně? Nebo nakonec na UM skončíme? Když nekojím, snažím se i stimulovat bradavky - radila mi lékařka - ale ani to nezabírá. :oops:
Kojit jsem chtěla a chci, ale mám pocit, že tím jen malého „ududlám“ a jen ho trápím, když má hlad.
Poradíte mi prosím někdo?

vyhledej si laktační poradkyni někde na internetu, zavolej jí a domluv se jestli se staví ona ty nebo jestli ti dá radu po internetu. nedivím se, že ti je z toho smutno, ale myslím, že laktace se ještě dá rozjet. každopádně na podporu mléka pij čaj pro kojící maminky a odsávej mlíko, protože čím více se stimuluje odsátím, tím více se tvoří, ale to už to poradkyně určitě řekne, jenom na nic nečekej a jednej a bude to doufám dobrý

Luciet2
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 11.10.12 13:45

On musi poradne tahat, ale kazdopadne je to dany kdo kojit bude a kdo ne. Me malou daly k prsu az za 20 hod po porodu. A kojim plne do ted jsou ji 3,5 mesice. Proste kazdy to ma dany si myslim. Nepiju zadny caje ke kojeni jim docela malo a jim vse od sladkeho po zeli a nemame zadny problemy. Rikam ja si myslim ze je to dany

agli  11.10.12 13:48

Ahojky..přikládej častěji klidně po hodině a půl, určitě obě prsa při každým kojení..v noci minimálně po těch třech hodinách. Můžeš si koupit v lékárně homeopatika ricinum communis 5ch mě hodně pomohli..držím palce to půjde.

agli  11.10.12 13:49

Ahojky..přikládej častěji klidně po hodině a půl, určitě obě prsa při každým kojení..v noci minimálně po těch třech hodinách. Můžeš si koupit v lékárně homeopatika ricinum communis 5ch mě hodně pomohli..držím palce to půjde.

agli  11.10.12 13:50

Ricinus communis se to jmenuje.. :)

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3137 příspěvků 11.10.12 14:12

Kmarádce se spustilo pořádně mlíko až skoro dní po porodu, přikládala pak tušík skoro co hodinku.

3HE
Generální žvanilka 20360 příspěvků 11.10.12 14:13
@agli píše:
Ahojky..přikládej častěji klidně po hodině a půl, určitě obě prsa při každým kojení..v noci minimálně po těch třech hodinách. Můžeš si koupit v lékárně homeopatika ricinum communis 5ch mě hodně pomohli..držím palce to půjde.

S tím souhlasím…ale zkus to bez dokrmování, aby si malý co 1,5hod.vzal - když dokrmíš, bude najezený a prso nevezme. Možná bude první dvě, tři kojení hladový, ale jen přikládáním k prsu si zvýšíš laktaci. Před kojením 10-15min. vypij hrnek teplého nápoje - kojící čaj, melta… a můžeš i nahřát prsa, ale ten nápoj i stačí a přidej si na sebe svetr, ať se celá hezky zahřeješ a pak nakoj. Pokud malý bude spát, že se ti nepodaří ho vzbudit a nakojit, tak použij odsávačku - nenechej prsa odpočívat!!! Laktace by se měla zvýšit běhen dvou až tří dnů, takže se neboj a makej :D
Laktačka by ti taky určitě hodně pomohla - mě pomohla i telefonicky, nikdy jsme se neviděly… a kojila jsem nakonec dva roky :kytka: Je to boj, ale když chceš, vyhraješ ;) :andel:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

OBRAZEM: Koupání před 50 lety: s nubianem, kostkovanou dekou a matračkou

Jít se koupat znamenalo ještě před půl stoletím vyjít ze vrat a k vodě urazit... číst dále >

Reklama