Kojící poprsenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pjeťa
Stálice 51 příspěvků 14.08.10 09:27
kojící poprsenka

maminy chtěla sem se zeptat jestli vadí nějak normální podprsenka s kosticemi tvorbě mleka. Nosím kojící jenomže v ní mám divný tvar prsou, že bych doma nosila kojící a ven normální. Tak co si myslíte?? :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 14.08.10 09:30

Já to dělám a zatím v pohodě. Mě zase vadí, že se tak kojící občas rozepne a pak to tam musím honit. Nejlepší je sportovní. :palec:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 14.08.10 09:30

Já myslím, že nevadí. Taky občas nosím podprsenku s kosticemi a nevšimla jsm si, že bych pak měla méně mléka. Pokud ti ta podprsenka nijak nestlačuje prsa, pak to podle mě neva. :nevim:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 14.08.10 09:44

Já občas nosila i push-upku a méně mléka jsem tedy neměla :wink: Ale nejraději mám taky sportovní :wink:

Daanca
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 14.08.10 09:45

Vůbec to nevadí já jsem nosila kojící podprsenku jen u toho prvního první týden hrozně mi vadila pak už jenom sportovní nebo s kosticemi a ničemu to nevadilo kojila jsem jak o život :lol: . Hrozně pohodlná je bavlněná s kosticemi a dalo se v ní pohodlně kojit kdekoli :wink: aspoň mě hodně vyhovolala

Crystal87
Generální žvanilka 24290 příspěvků 14.08.10 10:24

omlouvám se za OT ale existuje nějaká kojo prdprda která se celá vystužená?Po prvním mám prsa malá vytahaná a ted to lepší nebude v těch obyč to vypadá pak hrozně:(jak kdybych nic neměla jen málo a to málo visí kdo ví kde a ten tvar :cry: škoda slov no…

Daanca
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 14.08.10 10:36

Já jsem pak klidně nosila pušapku hlavně když byla pohodlná a vůbec jsem se netrápila a kojit se dalo pohodlně je to věc zvyku.Jinak jsem na tom stejně jako ty a plně tě chápu.

Len-til-kah
Extra třída :D 13992 příspěvků 14.08.10 13:49

Existují i kojicí podprsenky s kosticí (pochopila jsem, že máš bez nich), já vlastním třeba Úpavan. Na spaní (musím do toho cpát plínku :roll: ) mám ty hadrózní.

Jinak kojicí mám čtyři nebo pět, ale dítko nám tak strašně žbryndá, že nestíhám prát, takže hodně využiju i sportovní, anebo s odepínacími ramínky. Anebo i jakoukoli jinou, když dojdou, ale to mlíko je docela ničí :? .

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 14.08.10 14:18

Já třeba mám jednu jedinou kojící podprsenku - s kosticí, takže to určitě nevadí. Já osobně ju nesnáším, nejlepší jsou podle mě sportovní podprsenky.
Vzhledem k tomu, že mám prsa stejně velký (=malý), nosím běžné podprsenky (vyztužené/push-up), pokud mi v nich jde kojit!

rozmary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.10 15:24

Vporodce se mnou byla holčina s obrovskejma prsama,říkala že měla hroznej problém sehnat kojící podprsenku,nakonec jí sehnala za 1000kč a doktor se do ní pustil,že elastickou podprsenku s kosticema může rovnou zahodit 8-o ,že je to tak akorát na pořádnej zánět :mrgreen: .Tak nevím

alein
Závislačka 4314 příspěvků 14.08.10 20:25
Crystal87 píše:
omlouvám se za OT ale existuje nějaká kojo prdprda která se celá vystužená?Po prvním mám prsa malá vytahaná a ted to lepší nebude v těch obyč to vypadá pak hrozně:(jak kdybych nic neměla jen málo a to málo visí kdo ví kde a ten tvar :cry: škoda slov no…

já jsem jednu sehnala.Ještě s ní nemám zkušenost, protože jsem teprve v 7. měsíci, ale zdá se relativně dobrá.

Tak změna. Včera jsem ji odzkoušela a děs a hrůza. Kostice píchají a po 2 hodinách jsem od nich měla nejen čáry pod prsama, ale taky strašně píchají konce.

Příspěvek upraven 16.08.10 v 15:38

Gina108
Generální žvanilka 23861 příspěvků 14.08.10 20:35

Vlastním elastické kojoprdy Anita s kosticema a absolutně ničemu to nebrání, ba i dobře drží tvar. Kostici u megakoz jako mám já, naopak vidím jako výhodu. To jsem zvědavá, jestli mi ji taky bude nějaký doktor rozmlouvat, zatím jsem ji žádnému neukazovala :mrgreen: V porodce jsem měla takové laciné bavlněné absolutně bez výztuže, prsa mi z toho lezly :roll: po návratu jsem je musela vyhodit a holt zainvestovat.

Crystal87
Generální žvanilka 24290 příspěvků 14.08.10 20:39
alein píše:
Crystal87 píše:
omlouvám se za OT ale existuje nějaká kojo prdprda která se celá vystužená?Po prvním mám prsa malá vytahaná a ted to lepší nebude v těch obyč to vypadá pak hrozně:(jak kdybych nic neměla jen málo a to málo visí kdo ví kde a ten tvar :cry: škoda slov no…
já jsem jednu sehnala.Ještě s ní nemám zkušenost, protože jsem teprve v 7. měsíci, ale zdá se relativně dobrá.

pošli do SZ prosím odkaz děkuji

alein
Závislačka 4314 příspěvků 14.08.10 21:01
Crystal87 píše:
alein píše:
Crystal87 píše:
já jsem jednu sehnala.Ještě s ní nemám zkušenost, protože jsem teprve v 7. měsíci, ale zdá se relativně dobrá.
pošli do SZ prosím odkaz děkuji

mas to tam

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 14.08.10 21:16

Já nekojila, ale co říkala kamarádka, tak musela ke konci těhu a celou dobu pak co kojila nosit klasickou, s kosticí a pořádně vyztuženou, jinak jí to ta prsa neudrželo a bolelo to, jak se to furt houpalo:)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama