Chuť na sladkosti v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
market.s.87
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 13.08.10 20:23
sladkosti

ahoj holky :-) chtela jsem se zeptat jestli je normalni ze posledni dobou mam porad chut na sladky, jsem skoro na konci 34tydne a tak 14dni uz snad nejim nic jinyho nez oplatky :-? neni to teda tak hrozny ale jak denne nemam 3 nekdy i 4 oplatecky tak nefunguju :-( cukrovku nemam, cukr jsem ´mela uplne na spodni hladine, kdyz mi delala testy

Přečtěte si článek: Chutě v těhotenství: Jde s nimi zatočit?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vevertka
Kecalka 229 příspěvků 13.08.10 20:27

Jestli je to normální nevím, ale měla jsem to taky :lol: Taky cukrovnk nic a jinak v pořádku, ani mimi nijak zvlšť velký. Držíme palce!

spagetka
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 13.08.10 20:33

Ahoj,
já byla na sladkým celé těhotenství ( sladké normálně vůbec nejím), nic jiného mi nevonělo, takže oplatky, čokolády, zmrzlina, salko, buchty…Cukr jsem měla v pořádku a malá tedy obřík nebyla, to jen já - přibrala jsem za těhu 22 kg :mrgreen: :mrgreen:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.10 20:40

v tehotenstvi je asi normalni vse, jsem masozrout, sladke skoro nemusim a v poslednim tehotenstvi se to cele obratilo, jenom projit v supermarketu kolem masa byl nadlidsky vykon, zato jsem vstavala v pet rano a pekla si kolace, rodina se ohromne bavila, nastesti uz je vse pri starem :lol:

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 13.08.10 20:44

ty jo tak to jste me uklidnily :-) me normalne dnes v noci vzbudila chut na tatranku :-) cely tehu dobry a ted ke konci se asi strhnu, tak ja naposledni kontrole to jsem byla 31+1tt a mela jsem na hore 9kg, tak to ted asi musim dohnat nebo co :-)

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 13.08.10 20:47

Jéé to jsem měla taky :oops: Asi do 35. tt jsem se na sladké nemohla ani podívat a pak jsem v tom začala jet ve velkém. První co jsem snědla po porodu byla Margotka. :palec: Teď jak kojím, tak v tom vesele pokračuji - asi to to tělo potřebuje. :think: :palec:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.10 21:12
market.s.87 píše:
ty jo tak to jste me uklidnily :-) me normalne dnes v noci vzbudila chut na tatranku :-) cely tehu dobry a ted ke konci se asi strhnu, tak ja naposledni kontrole to jsem byla 31+1tt a mela jsem na hore 9kg, tak to ted asi musim dohnat nebo co :-)

tak moje 15-tileta dcera to tu komentuje, ze ona to zna taky a to neni tehotna

Panuška
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 13.08.10 21:41

já to tak měla celé těhu, denně tak 3 sladká jídla, ráno sladkou kaši, v poledně buď něco po-o nebo i sladké jídlo a ještě něco mezi. Cukrovku jsem neměla a ani jsem moc nepřibrala malá taky nebyla žádný cvalík. Jen si to užívej pak už to tak nepůjde. :pankac:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.10 22:17

Sladký mám ráda od malička, v prvním těhu mě ta chut na chvíli přešla, ve druhým těhu jsem byla jak utržená ze řetětzu. I manžel mi říkal, at se krotím. Nakonec jsem v prvním těhu přibrala 20kg a ve druhým jen 8kg při stejný výchozí váze. Takže klid a užívej si to.

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 14.08.10 15:26

ty jo holky tak jsem dnes byla na pouti a tede reknu vam to bylo neco, stanek kde prodavali kokosovy kmeny byl muj :-( takze pekne sladkej kokos jsem si vzala i domu do zasoby a jsem doma pul hodky a uz jsem jeden kmen zase snedla a takovy to lizatko jak je jako dudlik a dala bych si jeste kokos, ale musim se trochu drzet. me to snad zabije. takovyho sladkyho co ted jsem nesnedla za celych 23let :-?

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.10 15:39

Taky mlsám a to mi normálně stačila čokoláda jednou ročně.Každej den zblajznu alespoň jedny florenty a občas ještě něco k tomu :oops: .Mám těh cukrovku,ale žádnou dietu nedržím,držela jsem jí týden a zhubla jsem tři kg,mimčo přestalo růst :mrgreen: ,tak jsem se na to vykašlala a výsledky mám naprosto v pořádku,ještě mě paní doktorka chválí jak to pěkně dodržuju :wink: :palec:

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 14.08.10 15:41

no kdybych snedla jedny florenty tak si piskam :-) dalo by se rict ze ja za celej den nesnim nic normalniho nez porad susenky uz si pripadam jak nakej maniak

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 14.08.10 15:43

me uz i normalne napadlo jestli se malej nechysta snad ven. cely tehu normalni a ted tech 14dni jsem fakt jak blazen. bydlime na vesnici takze kdyz jdu rano pro chleba tak prodavacka uz mi tam pripravuje opatky a smeje se :-)

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 14.08.10 20:30

Tak když Tě potom nepálí žáha, nezvedá se Ti váha ani netrpíš na mykózu, tak bych to asi neřešila. Já nejvíc žeru sladký (to se jinak nedá říct) při kojení.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.10 20:41

Já, co mi zjistili těhotenskou cukrovku, tak bych sežrala cukrovýho slona :mrgreen: .No zatim si nechám zajít chuť, koupila jsem si aspoň dia sušenky, ale slibuju, že toho slona sežeru hned jak bude placenta venku :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama