Kojil někdo s antidepresivy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.6.22 18:28

Kojil někdo s antidepresivy?

Dobrý den, má někdo zkušenosti s kojením pri braní antidepresiv? Lékař mi napsal sertralin, že ho muzu i s kojením, našla jsem i hodně odkazů (hlavně v zahraničí), že kojit s ním lze, tam je to běžné, ale i tak jsem nervózní…má někdo zkušenost? Miminko má 7 týdnů. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1329
9.6.22 20:47

Kojila jsem, od 6měsíců do roka..a taky hlavně, že takovyhle mimino už často na UM nepreucis, delala jsem vše možné a ne.. Ale laktacni mi to posvětila, takže ok..ale při kojení se vyplavuji hormony, takže v rámci zlepšení psych. stavu je lepší spíše nekojit a postupně přejít na UM. Záleží, co ti to dělá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
9.6.22 23:07

@yellowyedna to je ale volovina, co jste napsala. Samozřejmě, že kojit. Sertralin se při kojení může, žádný stres. Hlavně kojit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3276
9.6.22 23:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, má někdo zkušenosti s kojením pri braní antidepresiv? Lékař mi napsal sertralin, že ho muzu i s kojením, našla jsem i hodně odkazů (hlavně v zahraničí), že kojit s ním lze, tam je to běžné, ale i tak jsem nervózní…má někdo zkušenost? Miminko má 7 týdnů. Děkuji

Udělej to, jak to cítíš! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.22 09:13

Trošku se taky bojím přejít jen na UM, protože se mi daří prsem uklidnit mimco když pláče. Dudlík zatím vždycky vyplivlo, jakýkoliv. Nevím, jak bych ho uklidňovala bez prsa. :nevim: houpání, zavinutí apod. kdyz je nejhůř nezabírá, prso je fakt spolehlivé. A mém stavu si nedovedu představit mít ještě dítě, které křičí a já ho neumím utišit. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
9
10.6.22 09:15
@Quertizop píše:
@yellowyedna to je ale volovina, co jste napsala. Samozřejmě, že kojit. Sertralin se při kojení může, žádný stres. Hlavně kojit!

To není tak úplně pravda, některé špatné psychické stavy přímo souvisí s kojením, i mě bylo nabídnuto nekojit, ale chtěla jsem to aspoň zkusit na pár měsíců a nehazet hned flintu do žita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
846
10.6.22 09:19

@Quertizop „hlavně kojit!“ Za každou cenu, že? Člověku s narušenou chemii v mozku skutečně můžou kojící hormony udělat totální peklo ze života a to jistě nikdo nechce :think:

@Anonymní píše:
Dobrý den, má někdo zkušenosti s kojením pri braní antidepresiv? Lékař mi napsal sertralin, že ho muzu i s kojením, našla jsem i hodně odkazů (hlavně v zahraničí), že kojit s ním lze, tam je to běžné, ale i tak jsem nervózní…má někdo zkušenost? Miminko má 7 týdnů. Děkuji

Jestli se psychicky cítíš ok, klidně koj, na Sertralin se kojit skutečně může :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6498
10.6.22 12:53

To bych nikdy neudělala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.22 16:22
@GabinkaCh píše:
To bych nikdy neudělala

A to je nějaká zkušenost nebo jen emotivní nepodložený názor?

• Citovat
  • Nahlásit
784
10.6.22 18:03
@Anonymní píše:
A to je nějaká zkušenost nebo jen emotivní nepodložený názor?

B je správně :mrgreen:

Jinak zde:
https://www.e-lactancia.org/…ide/product/

Při kojení je sertralin OK, klidně koj dál :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.22 18:11
@Danuska89 píše:
B je správně :mrgreen:

Jinak zde:
https://www.e-lactancia.org/…ide/product/

Při kojení je sertralin OK, klidně koj dál :palec:

Děkuji! :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
6498
10.6.22 18:38
@Anonymní píše:
Děkuji! :palec:

Toto řekl osobně psychiatr jedné osobě z mé rodiny. Šlo přímo o sertralin :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
10.6.22 18:42

?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.22 18:44
@GabinkaCh píše:
Toto řekl osobně psychiatr jedné osobě z mé rodiny. Šlo přímo o sertralin :nevim:

A mě dva psychiatři právě řekli opak. Tak proto se ptám nejlépe na osobní zkušenost někoho, kdo kojil s.

• Citovat
  • Nahlásit
1030
10.6.22 22:06

@Scara však má medikaci, tak co řešíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie