Reklama

Kolaudace ČOV

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berca1
Kecalka 192 příspěvků 03.06.10 12:42
kolaudace ČOV

Přeji vám všem krásný,ikdyž zamračený den.Prosím vás o radu.Chceme zkolaudovat čističku,ale už mě to pěkně vytáčí,protože mi příjde,že nám spíš hází klacky pod nohy.Mám už sehnaný všechny potřebné papíry,ale na úřadě mi řekli,že ještě chtějí vytýčení a zaměření kanalizace k čističce.Už jste někdo kolaudovali a co po vás všechno chtěli?To je už nemožný pořád jen za něco platit.Vždyť jen to zaměření by bylo za 5000.A to máme vše pouze na svém pozemku,takže to nevede přes žádný cizí pozemek.Prosím moc moc o radu.Děkuji Blanka :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Reklama

Reakce:

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 03.06.10 12:50

Tak to se mi zdá, že je zřejmě různé stavební úřad od stavebního úřadu. U nás paní chtěla jen povolení z úřadu životního prostředí (a to byla taky jen totální formalita), nějaké certifikáty od výrobce a pak při kolaudaci se ani nepodívali, kam nám vývod z čističky jde. V projektu jsme měli žumpu a žádnou změnu projektu po nás nechtěli.

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 03.06.10 12:54

ahoj my tedy kolaudovali biologický septik a filtr a krom zkoušek těsnosti po nás vůbec nec nechtěli, ani kudy jsme se napojily na kanál , bylo jim to opravdu jedno :-)
určitě jste měli plány před realizací a tak mocn nechápu proč po vás chtějí aktuální zaměření holt není úřad jako úřad nejhorší je srážka s úředním šimlem

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.10 21:05

Toto nás teprve čeká, ale soouhlasím, že je to úřad od úřadu. Mamka na zasklení balkonu na Praze9 musela mít stavební povolení, zaměření atd. a my na Kladně jen ohlášení.

Angie-shy
Neúnavná pisatelka 18409 příspěvků 13.07.15 11:03

@berca1 Můžu se zeptat, jak jste nakonec dopadli? Jsme na tom stejně, už rok oddalujeme kolaudaci ČOV, náš odbor životního prostředí je příšerný úřední šimel… a tento papír po nás chce taky, respektive vytyčovací protokol a zaměření stavby… Nemá ještě někdo další zkušenosti?

berca1
Kecalka 192 příspěvků 13.07.15 14:20

Angie-shy. Nakonec se nám kolaudace podařila. Pozvala jsem geodeta, ten to změřil od hranice pozemku pásmem, zakreslil do mapy, dal razítko a to prošlo bez problémů. Asi náš úředník potřeboval razítko, protože takto jsem to navrhovala sama, že to zaměříme a zakreslíme, ale to nešlo. S razítkem ano. A stálo nás to 1000,–takže nakonec jsme vyhráli oba. Úředník, že měl svoje razítko a já, že jsem ušetřila a stačilo to, co jsem předložila:-)

Angie-shy
Neúnavná pisatelka 18409 příspěvků 13.07.15 14:22

@berca1 Díky

Angie-shy
Neúnavná pisatelka 18409 příspěvků 13.07.15 16:39

@berca1 ještě se zeptám, tím do mapy je myšleno situační projekt?

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >