Kolegyně v práci pije

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 18:49
Kolegyně v práci pije

Ahojky, zdravím, dávám anonymní příspěvky jelikož je to choulostivé… Zjistila jsem že kolegyně v práci na protisměně pije. (Ale nepije, doslova chlastá tvrdý alkohol) Nejhorší je že si to “bere bokem“a spoléhá na to, že se na to nepřijde… Ovšem máme záznamy na kameře, vime že je to „čórka“. Navíc má odpovědnost za peníze. Mě osobně to hlava nebere… Jak si to může někdo dovolit?

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 14.03.19 18:57

To je její věc ne?? Dávala bych si pozor na své věci, jestli máte záznamy z kamer tak vedení musí vidět že pije :nevim: když bude mít nějaké nesrovnalosti v penězích je to její smůla… Jsou prostě lidi kterým je to fuk, ta závislost je silnější než nějaká pravidla.

sediza
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 14.03.19 18:58

Tak to je hrubé porusení pracovní kázně. Ja bych ji vyhodila nebo nechala vyhodit. Lidsky bych jí doporucila léčebnu a dala kontakt na odbornou pomoc.

divine woman
Extra třída :D 10964 příspěvků 14.03.19 19:01

Máš několik možností:
a) dělat, že nic nevíš
b) přátelsky upozornit, že byla při požívání v práci viděna a měla by s tím přestat
c) nahlásit ji nadřízeným

Sany80s
Kelišová 7166 příspěvků 14.03.19 19:32

Buď budeš dělat, že nic nevíš(ale hodně kvalitně, protože jestli se jí něco stane a ty by ses nějak prořekla, tak to není dobré) a nebo ji udat(což pravděpodobně udělá dost problémů mezi spolupracovníky).
Nevím, jestli to není česká specialita, ale stává se, že nahlášení něčeho, co nahlásit musíš, pokud o tom víš, je bráno jako horší prohřešek, než to správné chování.

divine woman
Extra třída :D 10964 příspěvků 14.03.19 19:36

Varianta d) napsat jí anonym, že o jejím pití všichni ví a je nahraná na kamerách

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 14.03.19 19:56

Alkoholismus. Pokud jí to projde, bude chlastat dál. Pokud ji dostihnou následy její závislosti, třeba se konečně odhodlá k léčbě.

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 14.03.19 20:47
@Anonymní píše:
Ahojky, zdravím, dávám anonymní příspěvky jelikož je to choulostivé… Zjistila jsem že kolegyně v práci na protisměně pije. (Ale nepije, doslova chlastá tvrdý alkohol) Nejhorší je že si to “bere bokem“a spoléhá na to, že se na to nepřijde… Ovšem máme záznamy na kameře, vime že je to „čórka“. Navíc má odpovědnost za peníze. Mě osobně to hlava nebere… Jak si to může někdo dovolit?
…MÁME na kameře, víme, že je to „čórka“… kdo my? Kolik lidí to už ví? Měli by jste si s ní na rovinu promluvit, a říci jí, že to je na kameře. Nabídnout jí pomoc ve formě léčby. Pokud to necháte být, je otázka času, než něco vyvede, a bude to pak o to horší.
Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 15.03.19 09:13

Podle nablbleho stylu psaní se vsadím, že je to další troll z pár dní starého profilu… Mají jí na kameře, vědí že krade, ale přesto kolegyně chlastá vesele tvrdý a dělá s penězi :lol:

Váš příspěvek
Reklama