Kolik stránek za den se naučíte?

Anonymní
18.5.20 07:51

Kolik stránek za den se naučíte?

Jedná se o čiste memorování, humanitní obor. Mám dát 150 stránek do zítřka a ještě jsem nezačala.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.5.20 07:57

Asi ani jednu, protože pokaždé, když jdu ke zkoušce, mám pocit, že nic nevím. Ale jedu spíš na informace než na počet stránek. O všem aspoň něco vědět. Ale samozřejmě dělávám si plány, jako že vydělím počty stránek nebo témat časem, který na to mám a ten pak stejně nedodržím…ale jsem na plánování expert - bohužel zapomínám na jednu zásadní věc a tou je má nepozornost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
18.5.20 07:59

To jsi mozna mela zacit driv :nevim: vzdycky zalezi na obsahu, kazdej to ma s ucenim jinak. Naucit se to nejspis musis, tak se s tim nejak poper.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18446
18.5.20 08:02
@Anonymní píše:
Jedná se o čiste memorování, humanitní obor. Mám dát 150 stránek do zítřka a ještě jsem nezačala.

Uprime, pokud by to bylo poprve, co danou problematiku vidim, tak tech 150 stran bych do zitra sotva precetla tak, abych vybrala to podstatne, propojila si souvislosti a text stale dobre vnimala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 08:07

150 stránek čistého textu bez logiky bych nedala. Potřebovala bych na to fakt dost času. Ale třeba máš fotografickou paměť. A jak se to tak stane, že je tak málo času? Já bych byla absolutně bez sebe už jen z toho šibeničního termínu. To je tak sotva na přečtení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4037
18.5.20 08:16
@Anonymní píše:

Ja ani jednu. Za den bych to nedokazala ani cele precist tak, abych si z toho zapamatovala aspon zaklad. Zalezi, jak jsi na tom s pameti a ucenim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39176
18.5.20 08:17
@Anonymní píše:

Hele neprokrastinuj a mazej se učit :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18446
18.5.20 08:33

@malákráličice ja bych ani nerekla s pameti, jako s koncentraci. Coz nebude zakladatelcina silna stranka, kdyz při šibeničním termínu misto uceni zaklada diskuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39176
18.5.20 08:40

Podpořila bych zakladatelku a nic sem už nepsala. Akorát bude prokrastinovat a nakukovat, co sem kdo napsal :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5247
18.5.20 08:44
@Anonymní píše:

Neblbni, i v humanitních oborech se dá najít logika, je to sice jiná logika, taková doširoka, ale dá. Musí se stavět na tom, co znáš. A jestli to tam nemůžeš najít, a fakt je to memorování, tak existují takové blbinky jako paměťové mapy, paměťové paláce apod. Ale já bych to do zítřka z papíru nedala. To by mi to musel někdo číst, (optickou paměť nemám) a ideálně by mi muselo být 5. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2016
18.5.20 08:46

Já bych z tak malá času byla tak vystresovaná, že bych se nenaučila nic. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
18.5.20 08:48

Humanitní? A máš na to celý den? Tak jestli to není jen výčet pojmů, ale něco, co má nějakou myšlenku, tak si troufnu říct, že to bych dala.

Na většinu zkoušek jsem se učila poctivě, ale na jednu jsem začala číst skripta ten den zkoušky (byla asi ve 13:00, do té doby jsem se učila na výrazně těžší zkoušku, kterou jsem měla den předtím, a z ní přišla domů s migrénou…), do zkoušky jsem je skoro přečetla a dala ji za 2. Nutno říct, že jsem měla už jistý základ z jiných přednášek a ze zápočtových testů, ale zas to ani zdaleka nebylo nic humanitního. Každopádně, dá se to.

Ale jak se tu píše nade mnou, teď hned si ta skripta vezmi, nechej doma telefon, vezmi si pití, svačinu a deku a jdi si s tím sednout někam za barák do parku, ať tě nic nerozptyluje, hlavně tedy internet… a čti a čti a čti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9172
18.5.20 08:49

Na 150 stranek jsem si nechavala cca 2-3 dny (podle toho, co to bylo za text), ale nebyl to humanitni obor. A umela jsem pak na 1. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 08:56

Dám to radši anonymně. Já bych dala tak 3 stránky. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Stydím se, ale je to tak. Možná to bylo před dětma lepší, ale teď je to vůbec strašný.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 08:58
@Hobitka píše:
Na 150 stranek jsem si nechavala cca 2-3 dny (podle toho, co to bylo za text), ale nebyl to humanitni obor. A umela jsem pak na 1. :think:

Já tohle obdivuju. A o to víc si připadám strašně blbá. Nechápu to. Vždyť to se dá párkrát přečíst, z toho se nedá nic zapamatovat. Já bych se učila 1 stránku třeba půl hodiny, u 3. stránky bych nevěděla už moc z té první. :( Divím se, že jsem prolezla školu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama