kolikrát mazat proti mrazu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kakika
Neúnavná pisatelka 15011 příspěvků 16.12.09 19:43
kolikrát mazat proti mrazu?

Zase jeden z mých pitomých dotazů :mrgreen: , ale fakt váhám, jestli když jdu s malým třeba k babičce, tak ho namažu, u babi jsme dejme tomu hodinku. Mám ho namazat znova, než budeme odcházet, nebo se ten ochranný film drží na obličejíčku déle? Jak to řešíte vy? Do teď ho tedy mažu pokaždé, ale nevím, jestli to není zbytečné, zvlášť, když ho tím vždycky tak nas.ru :nevim: (pardon za výraz, ale kdyby jste slyšeli vždycky ten řev, že si dovolím mu něco patlat na obličej :roll: )

Reakce:
saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 16.12.09 19:47

já mažu vždycky když jdeme ven a bude se jezdit kočárem. pokud na to teda nezapomenu :wink: když třeba jedu jen autem pro starší do školky, tak nemažu.

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 16.12.09 19:49

ja malou nemazu nicim, ani doktorka mi nerikala, ze bych mazat mela, jakym kremem mazete?

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 16.12.09 19:52

já mám něco od weledy. nevím jak se to přesně jmenuje. no asi nějaký winterschutzkreme :nevim:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 16.12.09 19:57

Já mažu jen když jdeme na procházku ,a mažu krémem od Johsons Baby ted si nevzpomenu přímo na název,ale ta tuba je zelená a je tam napsáno , že to je proti mrazu.
Jinak myslím si že to je zbytečný,mazat prcka znovu,když jdete z návštěvy,bohatě to jedno namazání podle mě stačí :wink:

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 16.12.09 20:16

Já mám teď Infadolan a mažu asi 3× denně. Ráno jak vstanem, pak před dopolední vycházkou a odpo taky.

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 16.12.09 20:18

Kakiko, to je jak u nás. Když mažu mrňouskovi tělo krémem, je to v pohodě. Jakmile sáhnu na obličej, tak řičí jako túr :nevim: . A ke Tvému dotazu, myslím, že stačí namazat jednou.

Jana206
Nadpozemská drbna 26563 příspěvků 16.12.09 20:39

Já mažu Emičku několikrát denně.Používáme krém od Bubchenu Wind and wetter..

Adámka bych mazala taky ráda,ale on mazání obličeje nesnáší.Vždy si to hned jde utřít.Jako miminko jsem ho mazala taky několikrát.

Co se týče frekvence mazání.Myslím,že to záleží i na typu pokožky.Suchou častěji,normál­ní méně.

Krém do mrazu má v nabídce svých výrobků každá kvalitní kosmetická značka.Je jedno,kterou značku si vyberete.Moc se ale nedoporučuje často značky střídat.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 16.12.09 20:48

mam od Weledy proti vetru a zime,mazu vzdy kdyz jdeme ven,bez toho bychom ani neodesly,sama se pripomina ze chce namazat.

Lia
Závislačka 4466 příspěvků 16.12.09 21:34

Weleda a tuším Lavera nemá v sobě ten krém vodu, takže je opravdu proti mrazu.

Dandelion
Povídálka 23 příspěvků 16.12.09 22:03

Ahoj,
my používáme krém Altermed. Ze začátku jsem taky nemazala ničím, ale pak měla malá suché tvářičky, tak jsme pořídili ten Altermed. Malá taky není nadšená, že jí něco patlám na obličej,ale výhoda je, že ve víčku je obrázek sněhuláka a bílé kuličky, které se přesýpají ( jakože sněží) a s tím se zabaví, než ji namažu. :-)

Katty1
Kecalka 266 příspěvků 18.12.09 23:59

Mažeme taky, dle stavu pokožky.
Při mazání zvenku ryčí, při mazání zevnitř spokojeně mlaská :lol: .Jak ho to mám odnaučit???? On je celkově dost žravé dítě a ještě toto…
Ještě více mu ale chutná modrá indulona, jak se zmocní otevřené tuby, už vesele sosá a vykřikuje ham ham.Si říkám, jestli mu něco nechybí… jídla dost, kojo taky…
To si ale fakt nedělám srandu.O bratrové plastelíně raději pomlčím. Má 13 měsíců a těžko se mu něco vysvětluje :dance:

Nikynka86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.09 10:33

ahojky,
my nemazeme jen ted kdyz je - pres den tak ano,mazeme klasickou lekarskou vazelinou kterou nam nechala namichat nase detska Dr,muzu doporucit,byla zadarmo :D ale je dobra,hezky se rostira,skoro nicim nevoni,namazu malemu i na rtiky kdyz je ma sussi a vydrzi.Mazu 1× denne nez jdeme ven pred oblekanim.
Hlavne to chce krem nebo cokoli co neobsahuje vodu!!!Potom zamrza na obliceji detatka a muze mit mrzliny a spis nez aby pomohlo se mu uskodi :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >