ryma,kasel jit ven?

neprihlasena kattkka
16.12.09 10:21

ryma,kasel jit ven?

Holky, mala je opet nachlazena ma rýmu a trochu pokaslava obcas teplota neni.A ja dneska potrebuji na dve hodky jit do mesta a venku mi ji mela hlidat skoro sestra.No ated nevim jestli jit sni ven nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

neprihlasena kattkka
16.12.09 10:23

Jo zapomela jsem napsat ze male je 11mesicu.

• Nahlásit
  • Citovat
12565
16.12.09 10:34

Ahoj Katko, pokud malá nehorečkuje, určitě bych šla…jestli teda městem nemyslíš nějaký hypermarket :-) Čerstvý vzduch jí udělá určitě dobře. Když byl malý ještě kočárkový, vždycky nám dr doporučovala procházky venku (hlavně v zimě) - jen pořádně obléct a na čerstvý vzduch. A i teď máme naordinované procházky, jen žádné lítání (malý má 4,5) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
16.12.09 10:35

Katko, já bych malou nabalila, do kočárku, do fusaku - beru to tak, že doma by v klidu nebyla, v kočárku bude v klidu, odpočívat.
Sice 2 hoďky je docela dost, ale někdy to prostě jinak nejde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprihlasena kattkka
16.12.09 10:41

Ne do hypermarketu ne.Primo do mesta svica se sni bude prochazet a my mezitim vyrideme co mame.Je to dost dve hodky ale ono to jinak nejde.Lip to zvladne v kocarku nez sni doma.

• Nahlásit
  • Citovat
teresa20
16.12.09 11:12

My chodíme s rýmou ven běžně, malému to dělá dobře. Potřebuje se vyvětrat. Doma bychom zůstali až kdyby měl teplotu.

• Nahlásit
  • Citovat
3407
16.12.09 11:28

Ahoj, souhlasím s holkama, jdu ven pokud nejsou horečky.Mám pocit, že se tak líp dostanou z rýmy a kašle než kdyby byly zavřený doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprihlasena kattkka
16.12.09 11:30

Holky dekuji,ona uz totiz byla takhle nachlazena ale to mela teploty.Takze jsme byli doma a ted jsem prave nevedela.Venku je dost velka zima.Aspon to treba bude rychleji za nama.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama