Kolo Quinny buzz

1082
27.7.13 13:57

kolo quinny buzz

Lidi potřebuju poradit. Mam staršího Buzze se širší sedačkou a p¨chtěla bych dokoupit přední terenní kolo. Nevítě někdo zda mají všechny stejný podvozek nebo je tam rozdíl?? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Quinny Buzz?

Přidejte zkušenost s Quinny Buzz
Napsat příspěvek

Reakce:

1174
6.9.13 09:48
@jira105 píše:
Lidi potřebuju poradit. Mam staršího Buzze se širší sedačkou a p¨chtěla bych dokoupit přední terenní kolo. Nevítě někdo zda mají všechny stejný podvozek nebo je tam rozdíl?? Děkuju

Volala jsem kvůli tomu do Libfinu (zástupce Quinny pro ČR) a kolečko prý bude pasovat i na staršího Buzze. Jediné, co prý nebude ladit, je barva koleček. Dřív se dělala stříbrná, teď jsou černá.

Chtěla bych se ale zeptat těch, co mají Buzze. Mám ho chviličku, je z druhé ruky. Přední kolečko má obyčejné a já nevím, zda se mi vyplatí koupit kolo do terénu. Je to docela drahá sranda a když nemám, kde si to vyzkoušet, tak váhám, jestli to k něčemu bude. Máte někdo zkušenost s jízdou s Buzzem s a bez terénního kolečka v terénu? Bydlím na vesnici, máme novostavbu prozatím bez teréních úprav, všude tu na mě číhají nějaké překážky. Včera jsem byla na hřišti, kde je ne úplně rovný trváník a byl to horor. Otázkou pro mě je, jestli tenhle problém kolo do terénu vyřeší. Když vidím, jak je malé, tak si myslím, že to zase takové zlepšení nebude a že mi stejně zapadne do každé díry.
Ještě bych se chtěla zeptat, jak se vám kočárek ovládá. Někde jsem četla, že to jde jen jednou rukou, což mě moc nejde (alespoň ne bez námahy), tak mám podezření, že přední kolečko bude přidřené.
A ještě jeden dotaz. Využíváte aretaci na kolečku? Je to v terénu k něčemu dobré. Mě nefunguje, tak to nějak nemůžu vyzkoušet :-)
Jinak tedy musím říct, že je to super kočárek. Malej v něm byl spokojenej jako snad nikde jinde. Sedí v tom jak hříbeček :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1362
6.9.13 10:17

Ahoj, neporadím ted ohledně jednoho kolečka, ale já jsem si Buzze koupila rovnou s tím dvojkolem - ovládá se jednou rukou a projedu teda úplně všude. Jestli si extra nepřeješ mít trojkolku co zkusit tuhle variantu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
6.9.13 10:23

@lazy_cat My jsem právě na vesnici a jsou tu samé polní cesty. Někdy je to vážně náročné. Mám strach, abych nekoupila něco zbytečně. Levné to rozhodně není. Chápu dobře, že máš tu čtyřkolečkovou variantu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1362
6.9.13 10:59

@Ijaa Přesně tak, tu čtyřkolku. Jezdila jsem po polních cestách, když jsem byla u moji mamky a všechno v pohodě. Zkus se po těch kolečkách podívat po bazarech. Určitě bude někde levnější. Levnější by jetě bylo, kdyby jsi měla možnost si to někde zkusit. Pak už by ta investice nebolela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
6.9.13 11:04

@lazy_cat Děkuji :kytka: Koukám na bazary i na aukro. Něco málo tam je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6752
6.9.13 11:05

Mám nového Buzze tříkolku s klasickým kolem. Předtím jsem měla Buzze z druhé ruky s nafukovacím kolem. S tím novým se jezdí skvěle, nafukovací si určitě dokupovat nebudu. Projedu všude, i ve sněhu. Moc rozdíl mezi nafukovacím není. V inzerátech jsem starší, to stříbrné viděla, ale nové bych za ty peníze nekupovala, nemá to cenu.Jo a aretaci jsem nepoužila ani jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
6.9.13 11:11

@Tereza1986 Děkuji, když jsem viděla tu velikost nafukovacího předního kolečka, tak mi právě nepřijde, že by měl být v jízdních vlastnostech nějaký velký rozdíl. Kdyby to přední kolečko dělali stejně velké, jako ta zadní, to by byla jiná 8) Možná tedy dokoupím modul na čtyřkolku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama