Reklama

Kolokočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jennya123
Nováček 1 příspěvek 05.01.17 20:24
Kolokočárek

Ahoj holky,

jsem velkou milovnicí kola a zjara bych ráda jezdila s mimčem na výlety, máte některá zkušenosti s kolokočárkem? Pokud ho doma máte, napište mi krátkou recenzi, dojmy a zážitky s ním, díky moc! :dance:

edit adminem: odkaz

Reklama

Reakce:

Artuše
Kecalka 413 příspěvků 05.01.17 20:30

Ahoj, s tímto teda zkušenost nemám. ALE mám doma vozík za kolo! A prostě bomba. Vejdou se mi do toho 2 děti. Letos jsme toho na jezdili fakt dost i jen třeba na nákup. Fakt jsem z toho měla radost. Léta jsem nejezdila, páč byly děti malý, ale jsem moc ráda že jsem začala. Akorát budu muset sehnat novější vozík, žen nás je na odpis. Každopádně ale půjdu do croozer, ty jsou prý kvalitní. Budu ho brát z druhé ruky, což se cenově dá :palec:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15270 příspěvků 05.01.17 20:30

@jennya123 Koukala jsem na nej jiz asi pred 6 lety, nebyl tedy z cech, ale ze zahranici. Za sebe jsem volila radeji poradne kolo a chariota.

whooro
Kecalka 192 příspěvků 05.01.17 20:50

Jelikoz kolokocarek neznam, tak jsem na stranky koukla.. a prijde mi to strasny :lol: takovy hybrid vyrobeny nekde v dilne na koleni.. Pokud jsi milovnici kola, jiste kolo mas, k tomu staci kvalitni cyklovozik (podobna cenova relace a muzes s nim i behat, jezdit na bezkach, apod.). Tenhle vytvor mi prijde osklivy, neprakticky - kolik toho asi s temi kolecky projedes, maximalne nejake namesti..nebez­pecny.. u cylkovoziku chrani dite konstrukce… dal tam mas kapsy na veci. Mame Chariota CX1, pokud ti staci bez brzdy, je to model Cougar. Ditko jsme uz na kole i zvrhli a nic se nestalo. Nedam na nej dopustit. Perfektne odpruzeny, bezpecny. Jo a v zime, ve fujavici jen zavres a je v nem pekne teploucko 8)

Gosi
Kelišová 5527 příspěvků 05.01.17 20:52

Koukala jsem na to, ale jednak nemáme finance a špunt už bude spíš mít svý kolo… ale je to jedna z těch lepších alternativ na kolo

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15270 příspěvků 05.01.17 20:55

@whooro Tak nejak. A vyjet s tim na obrubnik bude za trest. To je asi jako dat si brasny na kolo na predni kolo :zed: A stejne je to reklama.

whooro
Kecalka 192 příspěvků 05.01.17 21:44

@Cuddy no jooo.. reklama, to mě vůbec nenapadlo! 8o

teoael1
Nováček 2 příspěvky 05.03.17 19:44
kolokocarek

Nejlepsi když sama vyzkousis na nejake predvadeci akci tady v Cechach a nebo si ho třeba na den pujcis.
Ja uz mam deti male, ale na jedne predvadecce jsem zkousela vozit sedmiletou dceru a moc se nam to libilo. Je to na mestskou pohodovou jizdu a ne do terenu a muzes s nim i do MHD coz s kolem a ještě s vozickem za nim nejde :)

teoael1
Nováček 2 příspěvky 06.03.17 20:22
kolokocarek

Pokud se financi tyka na strankach kolokocarku nebo i na facebooku najdes zajimave podmínky jak ho získat levneji a myslim, ze tam mají i nejakou soutěž a muzes ho mit i zdarma.

Jacu
Nováček 1 příspěvek 16.01.18 21:16
@jennya123 píše:
Ahoj holky,

jsem velkou milovnicí kola a zjara bych ráda jezdila s mimčem na výlety, máte některá zkušenosti s kolokočárkem? Pokud ho doma máte, napište mi krátkou recenzi, dojmy a zážitky s ním, díky moc! :dance:

edit adminem: odkaz

Zdravím, kolokočárek si lze půjčit a vyzkoušet. Vřele doporučuji, není nic lepšího než vlastní zkušenost. Kolokočárek. cz :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama