Kolonoskopie a kašel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 09:00
Kolonoskopie a kašel

Dobré ráno děvčata. Omlouvám se za anonym, ale vzhledem k citlivým informacem pochopíte :) přítel je zítra objednaný na kolonoskopii, ale docela se přes víkend rozkašlal. Může to být kontraindikace nebo to nevadí?

Reakce:
SibyllaTrelawney
Kecalka 276 příspěvků 27.01.19 09:14

A bude uspaný? Pokud ano, bude to problém… ale nevím, jak to je, kdyby uspaný nebyl. Má velké záchvaty kašle?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 09:15

@SibyllaTrelawney uspany nebude, bude mít jen oblbováky, chvilkama má celkem velké záchvaty

SibyllaTrelawney
Kecalka 276 příspěvků 27.01.19 09:23

No… tak to se bojím, že asi bude vadit. :( V určitých chvílích je třeba ležet v klidu a kdyby ho to zrovna chytlo, nevím nevím… Každopádně být jím, zítra tam jdu a vysvětlím situaci - buď ho vezmou, nebo ne. :nevim: Je to blbé takhle před zákrokem, já jsem takhle 2× musela odložit operaci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 09:29

@SibyllaTrelawney to je právě na prd, že dnes a zítra nemůže nic jist, navíc musí vypít roztok na pročištění a největší strach má z toho, že tohle bude absolvovat zbytečně. Kdyby aspoň nebyla neděle, že by mohl zavolat a zeptat se

Hrozina
Kecalka 355 příspěvků 27.01.19 09:31
@SibyllaTrelawney píše:
No… tak to se bojím, že asi bude vadit. :( V určitých chvílích je třeba ležet v klidu a kdyby ho to zrovna chytlo, nevím nevím… Každopádně být jím, zítra tam jdu a vysvětlím situaci - buď ho vezmou, nebo ne. :nevim: Je to blbé takhle před zákrokem, já jsem takhle 2× musela odložit operaci.

Tak on hlavně bude muset dneska podstoupit přípravu, proto to zakladatelka potřebuje vyřešit.

Hrozina
Kecalka 355 příspěvků 27.01.19 09:33
@Anonymní píše:
@SibyllaTrelawney to je právě na prd, že dnes a zítra nemůže nic jist, navíc musí vypít roztok na pročištění a největší strach má z toho, že tohle bude absolvovat zbytečně. Kdyby aspoň nebyla neděle, že by mohl zavolat a zeptat se

A jde na to vyšetření do nemocnice, nebo k soukr.lékaři? Já bych asi zkusila zavolat na gastro některé z nemocnic a zeptat se tam.

Monchichik
Kelišová 6503 příspěvků 27.01.19 09:37
@Anonymní píše:
@SibyllaTrelawney to je právě na prd, že dnes a zítra nemůže nic jist, navíc musí vypít roztok na pročištění a největší strach má z toho, že tohle bude absolvovat zbytečně. Kdyby aspoň nebyla neděle, že by mohl zavolat a zeptat se

Tak zavolat může třeba do nemocnice a poradit se tam, určitě tam bude někdo schopný mu říct, jestli kašel vadí. Třeba tou oblbovačkou ho utlumí a nebude se mu chtít kašlat vůbec.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 09:37

@Hrozina bude mu to dělat soukromý lékař, zkusím teda najít číslo na nějaké oddělení a budu doufat, že budou ochotni

Anitramm
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 27.01.19 09:55

Zkus se zeptat někde v nemocnici, no, ale myslím si, že pokud má opravdu záchvaty kašle, tak to nepůjde, musí nehnutě ležet, při takovym záchvatu kašle, kdyby sebou nějak blbě škubnul, by mohlo podle mě dojít i k poranění střeva.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 10:27

Tak píšu jak jsme dopadli, třeba to bude v budoucnu ještě někoho zajímat. Vyšetření provedli i přes kašel, díky tlumícím lekům se mu ani kašlat nechtělo, takže všechno proběhlo v pořádku. Děkuji všem, které zde reagovaly :) zakladatelka

Hrozina
Kecalka 355 příspěvků 28.01.19 16:26
@Anonymní píše:
Tak píšu jak jsme dopadli, třeba to bude v budoucnu ještě někoho zajímat. Vyšetření provedli i přes kašel, díky tlumícím lekům se mu ani kašlat nechtělo, takže všechno proběhlo v pořádku. Děkuji všem, které zde reagovaly :) zakladatelka

Super, máte to za sebou. :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >