Komáři a droždí

19.7.20 19:37

Komáři a droždí

Ahoj,
všude možně čtu, že jako chytač do plastových zavěšených lahví, lze použít droždí zasypané trochu cukrem. Mám ho vyvěšené, komárů tu je šíleně a jsou v tom jenom mouchy.

Tak se chci zeptat, zda to někomu fungovalo.

https://www.idnes.cz/…by-domov_mce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
249
19.7.20 19:56

Za mě nejlepší dát na parapet do misky hřebíček a tuším vodu? Nebo pokud to doma snesete teetrea olej, nakapat na něco a nechat na parapetu… To zaručeně neradi…

My už Teda delší dobu máme doma sítě do oken a je klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.20 19:59

@KeckaJ no my zatím bydlíme v mobilheimu, takže žádný parapety nemáme.. no můžu to zkusit, ale zatím jsem přišla pouze na velmi účinný chytač much :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
19.7.20 20:04

Nam nejlip funguje “zasuvka” - takova ta blbost, co se zapoji do zasuvky. Je od nich potom vzdycky klid :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.20 20:05

@Sardelka a funguje i s otevřeným oknem? já ji tu mám teď zaplou a moc nevidím rozdíl… ale je teda fakt, že pár komárů se válí divně na zemi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
19.7.20 20:07

@Sardelka Ano, to bereme na dovolené… Koupili jsme to v Řecku. Funguje to i jako noční světýlko. I když teď mě napadlo, že asi myslíš ty chemické věci do zásuvky… :roll:

@lenithemonster Tak zavěsit místo droždí… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9505
19.7.20 21:05

Tak droždí na komáry opravdu fungovat nebude. Buď ta zásuvka (ale musí to být nějaký dryják, ne za 99 z DM) nebo sítě do oken. A dryják bych teda osobně dlouhodobě nepoužívala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama