Kombinovaná forma studia PdF MU

123
9.6.15 21:19

Kombinovaná forma studia PdF MU

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás studuje dálkově na pedagogické fakultě v Brně - jak často do školy chodí a zda se dají zvládnout dvě školy dálkově :) Dostala jsem se totiž na dva obory a nemohu se rozhodnout, který si vybrat :)

Děkujíííí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4477
9.6.15 21:28

@dahija záleží dle rozvrhu, někdy to bylo 1× za 2 týdny v pátek, jindy třeba 3 týdny po sobě a pak měsíc volno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
9.6.15 21:30

@Ráďa81 No dostala jsem se na mateřskou školku a učitelství prvního stupně - oba dva obory dálkově. Jednak nevím, co si vybrat, jednak mi máma navrhla studovat obory oba. Tak proto se ptám… Ono já si myslím, že když budu dělat jen ten první stupeň, že mi to dá zabrat až až :) Ale přecejen je to výzva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.15 19:59

Ahoj, já jdu od září na angličtinu, tak jsem na to taky zvědavá. Sháním nějaké info o organizaci, ale na ISu ještě nic není. Trochu se bojím, že jsem z toho už vypadla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
18.8.15 20:17

Já jsem dělala jedno prezenční a jedno kombi a osobně si myslím, že dvě kombi bude asi problém časově. Mám pocit, že to učitelství prvního stupně je celkem často a jsou tam náročnější přípravy. Chce to počkat na rozvrhy, jestli se to dokonce nebude krýt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
20.8.15 11:57

@jamafi Nakonec jsem se rozhodla jen pro magisterské :) Školu mám jen v pátek a těším se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 12:29

@dahija jak víš, že to bude jen v pátek? Já nemůžu nikde dohledat bližší informace :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
20.8.15 22:28

@honeyjenny Už mám rozvrh. Asi od nějaké 1.8. mám pocit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.15 12:31

@dahija aha, tak to já ještě nic :-( Ale příští týden mám teprve zápis, tak to snad bude potom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.8.15 21:06

Tak už znám svůj rozvrh, bude to asi masakr, od 7:30 do 20:10 s desetiminutovýma přestávkama, ale zase to bude co 2-3 týdny :-) Z 60 přijatých nás přišlo k zápisu 39, tak jsem zvědavá na složení :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
31.8.15 21:31

@honeyjenny A co že to je za obor? to asi není Mgr. pro první stupeň, že? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.9.15 19:46

@dahija Je to Učitelství anglického jazyka pro ZŠ a jazykové školy. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
1.9.15 20:21

@honeyjenny Pfuj :D Teď jsem si v knihovně půjčovala anglické knihy pro děti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.16 01:08

Ahoj chtěla jsem se zeptat, na rozvrh dálkového studia, obor dějepis a ruština je celý pátek a sobotu, bohužel v pátek nebudu moci docházet i do semináře, je to problém? Nemáte materiály nebo kde je sehnat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama