Kombinovaná pračka se sušičkou

1377
12.12.20 21:05

Kombinovana pracka se

Ahoj vsem. S muzem uvazujeme o susicce. Koukali jsem předbezne a narazili na kombinovanou 2v1 pracka+susicka. Mate s tim zkusenost? Nam se libila primo od znacky Beko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
262
12.12.20 21:20

Ahojky také jsem po ní toužila a koupili jsme Candy ROW 4854DXH/1‑S máme chvilku a je super. Máme málo prostoru tak jsme chtěli 2 v 1 uvidíme no jak dlouhodobě bude fungovat, ale recenze byli dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3035
12.12.20 21:21

A vy nemate misto na pracku a susicku zvlášť?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
12.12.20 21:26

Mam kombi pracku se susickou, nemam na dva pristroje misto. Je to v pohode, presne to co jsem od toho ocekavala. Mame samsung, navic jeste jsem potrebovala slim verzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.12.20 21:39

Zdravím, taky máme Candy, už cca rok a v pohodě. Když chci sušit, musím před tím přát méně prádla, plnou dávku to nevysuší. Ale tak to není problém. Suším Teda tak každou 3tí várku, nevadí mi veset prádlo. Máme kombi právě z důvodu toho, že susime jen občas, vyfoukat chlupy z dek, nebo když malá pocura postel a chci to hned povlect zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1868
12.12.20 21:52

Mám LG a jsem naprosto spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1377
12.12.20 22:16
@jita22 píše:
A vy nemate misto na pracku a susicku zvlášť?

Bohuzel nemame

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1377
12.12.20 22:18
@Lišťičková píše:
Zdravím, taky máme Candy, už cca rok a v pohodě. Když chci sušit, musím před tím přát méně prádla, plnou dávku to nevysuší. Ale tak to není problém. Suším Teda tak každou 3tí várku, nevadí mi veset prádlo. Máme kombi právě z důvodu toho, že susime jen občas, vyfoukat chlupy z dek, nebo když malá pocura postel a chci to hned povlect zpět.

Tato ma na 7kg prani a 4kg suseni, tak bych musela min pradla davat prat a nebo zbytek dosusit na susaku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
13.12.20 07:04

Pračkosušička není žádnou novinkou. Když toužím po sušičce, musím zohlednit místo. Těžko se probourám k sousedům. A ty dva stroje postavené na sobě v panelákové koupelně moc parády nedělají.
Sušička zvlášť: líp usuší a má nižší provozní náklady, pořizovací vyšší, buben vetší.
V případě kombinovaném koukáme na prací schopnosti. Hlavně otáčky.
Buben je jen jeden, tedy vždy usuší 2/3 až 3/4 z max. pro praní.
Jsou tři principy, na kterých sušička suší, podle toho se odvíjí cena. Technologicky nejdál jsou ty s tepelným čerpadlem.
U kombi se nejčastěji porouchá sušička. Že je ucpaný tepelný výměník (aviváž). A kdyz se porouchá sušička, tak ani nevyperete.
Nevýhodou jsou i různé materiály, každý se suší jinak dlouho.
Především je potřeba zvážit tu velikost. Záleží, kolik vás je v domácnosti. Budete dávat prát míň prádla, abyste rovnou mohla sušit. Na druhou stranu pračce nedělá dobře, když se v ní mele jen jeden kus, zato těžký.
Trochu to vypadá, že na kombi hazim špínu, ale jen zdůrazňuju, co je třeba zvážit. Máme ji, je super, ty nadýchané ručníky a povlečení? Paráda. A ponožky jak po vyžehlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74843
13.12.20 09:46

@Dicentra27 No, ja tedy nevim, mam 10 let starou odvetravaci susicku a ted novou kombi od LG a tedy pro me zklamani, zlatá odvětrávání, ac nejstarší technologie, tak nejlepší výsledek, nic nezničí, jde tam susit vse a uz jsem pochopila obcasne stiznosti zde na srazeni veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1532
13.12.20 09:49

Taky mam pracku a susicku v jednom a funguje supr  :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1377
13.12.20 13:28
@j.a.n.i1 píše:
@Dicentra27 No, ja tedy nevim, mam 10 let starou odvetravaci susicku a ted novou kombi od LG a tedy pro me zklamani, zlatá odvětrávání, ac nejstarší technologie, tak nejlepší výsledek, nic nezničí, jde tam susit vse a uz jsem pochopila obcasne stiznosti zde na srazeni veci.

Kamaradka si stezuje na srazene veci ze susicky, tak mam i obavy :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1377
13.12.20 13:33

V planeu me zaujala tato, ale je podezrele levna, ale na znacku jsou kladne recenze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1582
13.12.20 23:41

@migmina kombinovaná pračka se sušičkou ano, ale rozhodně ne Beko! Jsou levné a největší šmejdy. Máme lednici a už nikdy více, mamka má Beko myčku a taky je nespokojená. Tak pozor na levné Beko výrobky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74843
14.12.20 06:48

@korneli A to ja budu oponovat, mame mycku a pracku beko a zadne smejdy to nejsou, te pracce je 11 let a furt pere, menila jsem ji jen kvuli velikosti. Mycku mam pravda zatim jen 2 roky, ale zadny problem s ni taky neni, jedinou vyhradu, co mam, ze nepipa pri konci myciho cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat