Jak odstranit zápach z moči od kočky z kancelářské židle

27
9.12.20 21:54

Jak odstranit zápach z moči od kočky z kancelářské židle

Dobrý den,

Prosím o radu. Přes bazar jsem si pořídila kancelářskou židli. Až po týdnu jsem zjistila, že má nějaký zápach. Paní, co jí prodávala má kočku. Máte prosím nějaký osvědčený způsob, jak zbavit židli zápachu, případně jakým přípravkem?

Děkuji za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
346
9.12.20 21:57

Ocet. Nebo tepovac pokud je možnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24844
9.12.20 21:57

Kdyby to byla kočičí moč, tak bude smrdět hned, ne až po týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
9.12.20 22:02

@lleennttiillkkaa nejsem si jistá co to může být za zápach. Něco jako židle z půdy plus, že na tom byla kočka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
9.12.20 22:05

Ještě zmiňuji, že židli jsem zkoušela drhnout, co bylo po ruce - aviváží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20002
9.12.20 22:12

Ocet se sodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
9.12.20 22:14

@terien děkuji, vyzkouším :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 22:14
@lleennttiillkkaa píše:
Kdyby to byla kočičí moč, tak bude smrdět hned, ne až po týdnu.

Paní ten zápach něčím přerazila a po týdnu zase vylezl. Mám s tím vlastní zkušenost. Nám byt po předchozí majitelce s kočkami zachránilo toto: https://www.alpik.cz/…dator-pachu/ Ale nevím, jestli se vyplatí investovat do staré židle. Zápach i po tom někdy vylezl, ale po opakovaném použití už to bylo ok.

• Citovat
  • Nahlásit
27
9.12.20 22:17
@terien děkuji, vyzkouším :)
@Anonymní píše:
Paní ten zápach něčím přerazila a po týdnu zase vylezl. Mám s tím vlastní zkušenost. Nám byt po předchozí majitelce s kočkami zachránilo toto: https://www.alpik.cz/…dator-pachu/ Ale nevím, jestli se vyplatí investovat do staré židle. Zápach i po tom někdy vylezl, ale po opakovaném použití už to bylo ok.

No, máte vlastně pravdu. První den to tak cítit nebylo, ale po nějaké době ano. Zidle je zachovala, moc mi vyhovuje pri práci u počítače, tak bych ji nerada vyhazovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
9.12.20 23:21

@Abcde8989
Kontaktovala bych tu „milou“ osobu a zeptala se jí, co na židli bylo nalito či kým to bylo pomočeno. Je to tak trochu podvodnice. Jistě byla židle v „zachovalém stavu bez vad“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
9.12.20 23:37

Savo proti zapachu z mazlicku, jen nevim, jak to zareaguje na te zidli. Ja ho nedavno musela pouzit na boty a na topeni (mame topeni v podlaze, kryte mrizi a kocour do toho nacural, zateklo to pod topne teleso, kam se neda dostat) a z obojiho to skvele zapach dostalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6651
10.12.20 00:17

Používám Bephar Odour Eliminator, je to sprej, který účinně likviduje zápach. Stojí něco pod 200. Mám to vyzkoušeno jak na psí nehody tak na likvidaci škod po dětech (třeba když se dítě dostane bez plenky na gauč). Funguje nejen na moč, ale i na zápach po zvracení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3213
10.12.20 06:43
@Anonymní píše:
Paní ten zápach něčím přerazila a po týdnu zase vylezl. Mám s tím vlastní zkušenost. Nám byt po předchozí majitelce s kočkami zachránilo toto: https://www.alpik.cz/…dator-pachu/ Ale nevím, jestli se vyplatí investovat do staré židle. Zápach i po tom někdy vylezl, ale po opakovaném použití už to bylo ok.

A proc anonym, kdyz mluvis o zapachu z kocek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3213
10.12.20 06:45
@Russet píše:
@Abcde8989
Kontaktovala bych tu „milou“ osobu a zeptala se jí, co na židli bylo nalito či kým to bylo pomočeno. Je to tak trochu podvodnice. Jistě byla židle v „zachovalém stavu bez vad“.

A co myslis, ze ti rekne? Chodili jsme na ni mocit? Rekne ti, ze jestli byla v nejakem spatnem stavu, tak si ji nemela brat. Ozvat se po x dnech, ze neco smrdi? To jako bych nekomu prodal sedacku a on prisel za mesic s tim, ze je propalena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3213
10.12.20 06:46
@tartaletka píše:
Savo proti zapachu z mazlicku, jen nevim, jak to zareaguje na te zidli. Ja ho nedavno musela pouzit na boty a na topeni (mame topeni v podlaze, kryte mrizi a kocour do toho nacural, zateklo to pod topne teleso, kam se neda dostat) a z obojiho to skvele zapach dostalo

To je hnus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat