Největší nákupní omyly..

4427
11.12.20 07:36

Největší nákupní omyly..

Ahoj eminačky, při nedávném hloubkovém úklidu jsem našla dost předmětů, nyní nepoužívaných krámů, které byly hodně drahé a nyní jen zabírají místo v komoře. Zajímá mě, jestli je vás takových více a hlavně při nákupu čeho i hodně drahého jste se zklamaly, co nesplnilo vaše očekávání i co jste si hodně přály a pak zklamání.. U mě drahý friťák, který mě nadchl, že má vyjimatelnou nádobu na olej, která se dá dát do ledničky a nemusí se olej přelévat, ve finále, šíleně velký, neskladny krám, který se špatně i rozdělával při mytí..takže shit, pak hrozdně chtěný dárek..hodně drahý mixér od Catlera cc 5tis na smoothie, představy, že tam hodím vše a vyteče mě krémové smothie, realita, vše nakrájet na malé kostičky, dávat po malých dávkách, a ještě k tomu se musí přidávat asi voda, protože jinak se to dusí a vůbec nemixuje..a nikdy jsem nedosáhla úplně krémové konzistence. Měla jsem to odkoukané od slečen bistrech kde se smoothie prodávají, kde hodí plnou nádobu čehokoliv, zmáčknou a mají nato tata hladounké smothie,,Jasně vím, že to jsou spíše odštavovače, ale myslela jsem že mixér může taky tak fungovat, chtěla jsem to kvůli zdravé vláknině..Tak se svěřte :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1049
11.12.20 07:39

U nás asi běžecký pás. Nezklamal mě, ale spíš jsem zklamala já, že nejsem schopná na něm pravidelně běhat :lol: A pak nákup erotického prádla přes internet, které jakožto spodní prádlo nejte vrátit. Ale to nastesti není za tolik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36487
11.12.20 07:41

@Nicole 1234 rotopedy a spol stoji doma kdekomu, lidi by měli kupovat bazarové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
11.12.20 07:46

Jediné co mě zklamalo, byl parfém za 4.500 tis, který jsem si koupila v těhotenství.. Jak jsem byla v prvním trimestru z parfému se mi jen navalovalo. Teď i dlouho po porodu si nemohu na sebe ten parfém dát. :poblion:

Příspěvek upraven 11.12.20 v 07:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693

Objednávala jsem dítěti 2 hračky v hodnotě asi tisícky. Spící miminko a figurky petshops. Akorát že došel balíček z Číny sice s figurkama, ale trošku jiného materiálu asi v hodnotě 50 Kč. Stály 500. A miminko za 450 Kč přišlo v hodnotě taky tak 50 Kč. A rozhodně vypadalo jinak, než na obrázku a bylo malinké. :mrgreen:
A u mě se kupí kosmetika, různé krémy a přípravky na obličej. No mám je nevyužité. Nebo kulma na vlasy (ještě jsem za celý rok ji nepoužila ani jednou), mixér na smoothie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24940

Vloni v červnu jsem dostala v práci k výročí nějaké peníze na nákup v elektru. Koupila jsem si fen, ten používám, a mixer, ten jsem ještě ani nevytáhla z krabice 8).
Taky jsem si koupila kalhoty, které jsou mi velké a prošvihla jsem dobu na výměnu nebo na vrácení zboží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14550
11.12.20 07:48

U nás se takto práší na odšťavňovač, protože syn nepřišel šťávám na chuť a zbytek rodiny má alergii na tuzemské ovoce i zeleninu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2414
11.12.20 07:52

No u nás je to určitě přístroj na přípravu párku v rohlíku, který nutně potřeboval manžel :mrgreen: používáme ho asi jednou za rok. To samé Sodastream.
A já jsem si teď na jaře koupila lampu na nehty, brusku, a dalších tisíc věcí, že si začnu dělat nehty sama a už na ně nebudu chodit do salonu. Jo používala jsem to, ale hned jak vsechno otevřeli, tak jsem se objednala 8)
Nebaví mě se s tím crcat :mrgreen:
No vyhodila jsem z okna asi 5000 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36487
11.12.20 07:53

Loupačka brambor, výrobník cukrové vaty, většina hraček z pepca

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6950
11.12.20 07:56

Ty jo. U nás asi nic co by stálo víc jak 1000,–. Asi to bude tím, že nikdy moc nekupuju podle aktuálních akcí a vždycky si to pořádně rozmyslím a kupuju jen věci, které opravdu se využijou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.12.20 07:57

U nás určitě robotický vysavač. V některých domácnostech asi dobrý, v naší furt naráží do nábytku, pak se pokaždý někde zasekne, píská a chce do domečku. A pak se vybije baterka a chcípne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4969
11.12.20 08:00

Toustovač

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19170
11.12.20 08:00

Vysavač s vodním čištěním. Děsně nutně jsem ho potřebovala na gauč, pak jsem zjistila, že gauč po dětech nevyčistí nic. Použila jsem čištění jednou a teď mám vysavač těžkej jako kráva…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
11.12.20 08:02

Můj největší úlet byl kočárek za 30k, obě děti v něm vydržely minimálně, takže kdybych měla jenom šátek, bylo by líp. Největší legrace je že za kočárek jsme dali víc, než jsme dostali za prodej auta :mrgreen:

Jinak kupodivu většinu věcí, které lidem doma zavazí tak docela s úspěchem používám (kuchyňský robot, multicooker, kontaktní grill, vaflovač… ).

Co mám doma a moc nevyužiju je oblečení, když jdu nakupovat se svojí švagrovou, ona mě vždycky zblbne, že si koupím něco v čem se necítím, nebo se zapomenu podívat na štítek a je to úplná umělotina, která je na delší nošení nepříjemná. Takže takhle mi v šatníku visí jedny šaty, které jsou pěkné, sedí mi, ale nenosím je protože jsem v nich během půl hodiny zpocená jako po kruhovém tréninku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2414
11.12.20 08:04
@Pudloslava píše:
Loupačka brambor, výrobník cukrové vaty, většina hraček z pepca

Ještě že můj manžel neví, že existuje výrobník cukrové vaty :lol: určitě by ho chtěl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat