Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Ba-stet píše:
Tady se z toho stava slušnej bazar
proč toho nevyužít
![]()
@majdalenka20 píše:
Vysavač na okna, pro nás totální chujovina. Mám obsedantně kompulzivní poruchu a ten zmeťour nechává čmouhy, takže stejně pak jdu a okna leštím jak o život.
Já si ho nemůžu vynachválit (mám ten od Karcher) a že se to bude muset ještě prelestit, s tím jsem počítala.
Za mě super pomocník ![]()
@Rachel_cz píše:
Já si ho nemůžu vynachválit (mám ten od Karcher) a že se to bude muset ještě prelestit, s tím jsem počítala.
Za mě super pomocník
Přesně tak, jeden z nejpovedenějších dárků, co jsem si nechala dát.
![]()
@Lalelale píše:
Philips lumea, drahé jak prase a je to prachobycejne světýlko, co nemá absolutně žádný účinek. Mohla bych si na kůži svítit baterkou
A nejsi blondýna? Já jsem z něj nadšená, nohy mám už půl roku bez chlupů ![]()
Já už nikdy nebudu kupovat elektroniku z číny, vždy mi přišlo něco co nejelo..
@Amalthea píše:
A nejsi blondýna? Já jsem z něj nadšená, nohy mám už půl roku bez chlupů
Taky jsem spokojená
Mám tedy úplně černý porost ![]()
Jinak, čeho jsem se zbavila je pekárna chleba - nemám na to čas a chleba nám ani nechutnal, víc dětem chutná upečený v troubě a to těsto zadělám rukou nebo ručním šlehačem. Friťák jsem taky dala do oběhu, to byl zase dárek od tchýně, která prodává domácí potřeba a asi se potřebovala zbavit ležáku. Neměl vyjímatelnou nádobu a to byl dost problém, navíc byl na hrozně malý objem. Jinak krámy nekupím a vše, co mám používám.
Naopak třeba tlakáč, ten jsem si musela prosadit u manžela, který byl zásadně proti, protože tchýně ho měla a nikdy v něm nevařila. Nedala jsem na něj a koupila jsem si sadu 2 a jsou v provozu skoro při každém vaření. Mám je už 16 let ![]()
@Mufina píše:
Taky jsem spokojenáMám tedy úplně černý porost
Jinak, čeho jsem se zbavila je pekárna chleba - nemám na to čas a chleba nám ani nechutnal, víc dětem chutná upečený v troubě a to těsto zadělám rukou nebo ručním šlehačem. Friťák jsem taky dala do oběhu, to byl zase dárek od tchýně, která prodává domácí potřeba a asi se potřebovala zbavit ležáku. Neměl vyjímatelnou nádobu a to byl dost problém, navíc byl na hrozně malý objem. Jinak krámy nekupím a vše, co mám používám.
Naopak třeba tlakáč, ten jsem si musela prosadit u manžela, který byl zásadně proti, protože tchýně ho měla a nikdy v něm nevařila. Nedala jsem na něj a koupila jsem si sadu 2 a jsou v provozu skoro při každém vaření. Mám je už 16 let
To je vtipné, mám to s těmi věcmi, co jsi jmenovala úplně stejně ![]()
Lumea je super, friťák a pekárnu jsem dala k ledu, papiňák používám taky několikrát do týdne a bez něj ani ránu
a já tedy mám ještě v oblibě „remosku“, takovou vytuněnější od Tefalu, ta taky jede několikrát týdně.
U nás je téměř nevyužitý robotický vysavač, nemáte někdo zájem?
@Mamanova93 píše:
U nás je téměř nevyužitý robotický vysavač, nemáte někdo zájem?
bere i chlupy a seno?
Tak u nas vysavac na okna (Karcher) miluju, susicku miluju, běžecký pas byl nejlepší letošní investice. Ale nepoužívaných krámu by se u nas taky našlo fest…
Sakra věci na uklízení to pro mě není dárek
kupuji to co děti a ostatní využijí denodenně