Komu je špatně

716
17.5.18 09:50

komu je špatně

Dneska je nějaký divný den. manžel se vzbudil, špatně se mu dýchá, sotva leze… jemu je teda blbě furt, protože se přežírá, ale dneska se mi zdá nějaký divný tlak, či co :roll: je hnusně, je mi smutno. co vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Linamati
17.5.18 09:52
@hulala píše:
Dneska je nějaký divný den. manžel se vzbudil, špatně se mu dýchá, sotva leze… jemu je teda blbě furt, protože se přežírá, ale dneska se mi zdá nějaký divný tlak, či co :roll: je hnusně, je mi smutno. co vy?

Ahoj, mě se vůbec nechce z postele :lol: nic mi není ale zvedám se jen pro jídlo :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
716
17.5.18 09:53

@Linamati to se máš :* taky bych nic nedělala, ale asi by to neprošlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
17.5.18 09:54

@hulala JJ, divnej den. Taky přemýšlím, jak se posbírat. A smutno je mi hodně.

• Citovat
  • Nahlásit
24961
17.5.18 09:55

Já jsem naopak od rána plná energie, už jsem pověsila dva obrazy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
17.5.18 09:56
@pikola píše:
Já jsem naopak od rána plná energie, už jsem pověsila dva obrazy :mrgreen:
:lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
Linamati
17.5.18 10:00
@hulala píše:
@Linamati to se máš :* taky bych nic nedělala, ale asi by to neprošlo

No já se chci vidět jak jdu za 2 hodiny pro syna do školky ;) :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
716
17.5.18 10:04

@Linamati to mě čeká taky, uklidím až přijdem, to jsem odložila. :? se psama oběhnu barák a miminu se zatím moc věnovat nemusím :P. nejradši bych odpoledne pustila pohádky, ale to pak mám vyčitky, když kouká moc dlouho :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
17.5.18 10:13

Tak předevčírem bylo novolunní, na mě občas takhle působí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
17.5.18 10:15

U nas je úplně strašně, protoze už dlouho nezaprselo, tezko se dycha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28589
17.5.18 10:15
@hulala píše:
Dneska je nějaký divný den. manžel se vzbudil, špatně se mu dýchá, sotva leze… jemu je teda blbě furt, protože se přežírá, ale dneska se mi zdá nějaký divný tlak, či co :roll: je hnusně, je mi smutno. co vy?

Mně je dneska výborně, ale včera se mi chtělo pořád spát, určitě jsem měla nízký tlak… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4922
17.5.18 10:17

Pro me je na pi.cu celej tejden. Dve deti - mimino a dvouletacka- obe nemocne. Jedna cely den breci, druha knoura. Do toho je i me blbe. V celym byte bordel, brodim se hadrama a nadobim. Uz tejden jsem nespala vic jak hodinu v kuse. Mam chut skocit z okna, ale bydlime v prizemi, takze bych si moc nepomohla :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19457
17.5.18 10:19

Jooo, já bych dnes jen spala, ale přičítám to počasí, už druhý den a noc prší, tak mě to uspává :D Ale bohužel, děti na spánek mají jiný názor :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
17.5.18 10:22
@vertunka píše:
Pro me je na pi.cu celej tejden. Dve deti - mimino a dvouletacka- obe nemocne. Jedna cely den breci, druha knoura. Do toho je i me blbe. V celym byte bordel, brodim se hadrama a nadobim. Uz tejden jsem nespala vic jak hodinu v kuse. Mam chut skocit z okna, ale bydlime v prizemi, takze bych si moc nepomohla :mrgreen:.
Šmankote… :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
17.5.18 10:23

Já jsem spokojená, je zataženo, (trochu) napršelo. Ale skoro dvouletý synek má dneska dost špatnej den (špatnou náladu) a měl i špatnou noc, takže on by souhlasil, že dneska to není ono. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama