Styk s ultra tenkým kondomem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.18 19:20
Kondom, sex

Ahoj holky, včera jsem měla pohlavní styk s kondomem durex ultra thin, myslíte, ze je možné, ze by se nějak sperma dostalo do mě přes kondom? Po sexu jsem ho nepouštěla vodou a praskly nebyl. Ale dneska jak jsem se sprchovala tak je mě šlo cosi bílé a takové hustší a připomínalo to “nudli” bylo to dlouhé pokupe a bílé. Myslíte ze to byl pouze můj sekret? Předem dekuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
PHV
Kecalka 460 příspěvků 22.12.18 19:24

Panebože :roll:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 22.12.18 19:26

Nevím, jestli ti ten sex vůbec stál za to. Jestli ta spermie přešla přes kondom, je to jako výhra v loterii- asi 1: 100 000. Takže to bude asi vyšší vůle…

Annabela11
Závislačka 2789 příspěvků 22.12.18 19:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, včera jsem měla pohlavní styk s kondomem durex ultra thin, myslíte, ze je možné, ze by se nějak sperma dostalo do mě přes kondom? Po sexu jsem ho nepouštěla vodou a praskly nebyl. Ale dneska jak jsem se sprchovala tak je mě šlo cosi bílé a takové hustší a připomínalo to “nudli” bylo to dlouhé pokupe a bílé. Myslíte ze to byl pouze můj sekret? Předem dekuju

Asi máš zánět…

Verunecka289
Závislačka 3369 příspěvků 22.12.18 19:50
@Božislava píše:
Nevím, jestli ti ten sex vůbec stál za to. Jestli ta spermie přešla přes kondom, je to jako výhra v loterii- asi 1: 100 000. Takže to bude asi vyšší vůle…

Asi by jsme měli začít sázet :mrgreen: šance je sice téměř nulová, ale ta naše už má skoro rok a půl :lol:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 22.12.18 20:06

Tolik spermatu, aby z tebe tekl, by se do tebe bez protrhleho kondomu nedostalo. Bud v klidu.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19657 příspěvků 22.12.18 20:22

Jak jsi ho jako po sexu napouštěla vodou? 8o

P4ja
Kelišová 7016 příspěvků 1 inzerát 22.12.18 20:28
@Verunecka289 píše:
Asi by jsme měli začít sázet :mrgreen: šance je sice téměř nulová, ale ta naše už má skoro rok a půl :lol:

Jenže to není chyba kondomu, ale vaše. Nebo ten tvůj musí mít místo spermií broky, že latex prostřelí. :zed:

Ještě ty podporuj zakladatelku v nesmyslech. Latexem spermie opravdu neprojdou. :roll:

Verunecka289
Závislačka 3369 příspěvků 22.12.18 21:55
@P4ja píše:
Jenže to není chyba kondomu, ale vaše. Nebo ten tvůj musí mít místo spermií broky, že latex prostřelí. :zed:Ještě ty podporuj zakladatelku v nesmyslech. Latexem spermie opravdu neprojdou. :roll:

Nevím, proč kroutíš očima, nějaká chytrá, ne? :roll: Kondom nepraskl, nesjel, používáme ho od začátku do konce. A přesto jsem otěhotněla. Žádný styk bez kondomu nebyl. Když jsi tak chytrá, tak jistě víš, že žádná antikoncepce není 100% :roll:

Verunecka289
Závislačka 3369 příspěvků 22.12.18 21:57

@P4ja a ano, byla to chyba kondomu. Musel být vadný, nebo nevím, každopádně nejsme žádní puberťáci a kondomy používáme přes 5 let. Kdyby jsme je používali špatně, tak máme dětí mnohem víc :roll:

P4ja
Kelišová 7016 příspěvků 1 inzerát 22.12.18 23:23
@Verunecka289 píše:
Nevím, proč kroutíš očima, nějaká chytrá, ne? :roll: Kondom nepraskl, nesjel, používáme ho od začátku do konce. A přesto jsem otěhotněla. Žádný styk bez kondomu nebyl. Když jsi tak chytrá, tak jistě víš, že žádná antikoncepce není 100% :roll:

Jasně, jenomže zakladatelka píše o tom, že jí zkoušela a byl OK. Tak to by opravdu ty spermie musely umět procházet latexem. :dance:t a ano žádná antikoncepce není stoprocentní, ale řekla bych, že zrovna u kondomu je to hlavně o uživatelské chybě. Není to třeba jako s tělísky nebo hormony, kde se může stát leccos.

Příspěvek upraven 22.12.18 v 23:33

P4ja
Kelišová 7016 příspěvků 1 inzerát 22.12.18 23:30
@Verunecka289 píše:
Nevím, proč kroutíš očima, nějaká chytrá, ne? :roll: Kondom nepraskl, nesjel, používáme ho od začátku do konce. A přesto jsem otěhotněla. Žádný styk bez kondomu nebyl. Když jsi tak chytrá, tak jistě víš, že žádná antikoncepce není 100% :roll:
Jasně, jenomže zakladatelka píše o tom, že jí zkoušela a byl OK. Tak to by opravdu ty spermie musely umět procházet latexem. :dance:
@Verunecka289 píše:
@P4ja a ano, byla to chyba kondomu. Musel být vadný, nebo nevím, každopádně nejsme žádní puberťáci a kondomy používáme přes 5 let. Kdyby jsme je používali špatně, tak máme dětí mnohem víc :roll:

A jak to tak jistě víš? My kondom používáme a používala jsem je i dřív. A opravdu bych svoje případné těhotenství nesvalovala na kondom. To bych si opravdu připadala jako puberťák. Ale když myslíš, vyvracet ti to nebudu. Ale stojím si za tím, že spermie přes neporušený kondom opravdu neprojde. :dance:

Verunecka289
Závislačka 3369 příspěvků 23.12.18 12:13
@P4ja píše:
A jak to tak jistě víš? My kondom používáme a používala jsem je i dřív. A opravdu bych svoje případné těhotenství nesvalovala na kondom. To bych si opravdu připadala jako puberťák. Ale když myslíš, vyvracet ti to nebudu. Ale stojím si za tím, že spermie přes neporušený kondom opravdu neprojde. :dance:

Proto píšu, že musel být nějak vadný :roll: jako fakt je po použití nenafukujeme, nebo nenapouštíme vodou :nevim: každopádně pohledem je kontrolujeme :nevim: ale jo, taky jsem vždycky tvrdila, že v dnešní době neplánovaně otěhotnět může jen de.il, když jsou různé druhy antikoncepce, že když se člověk chrání, nemůže se přece nic stát… no karma je zdarma… :lol:

Roker
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 23.12.18 12:16

To co teklo to byl ajc

Roker
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 23.12.18 12:20

@Verunecka289 kontrolujeme pohledem mega lol :) spermie ma 0,003 a hiv ma 0,0001 milimetru a to neuvidi ani orel ani pan uzel svym okem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >