Kondylomata - genitální bradavice

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5

Reklama

Anonymní  05.05.17 16:22

@SaraSar no to mi ani nerikej, me se totiz v tehotenstvi udelaly taky 3 mensi a az prestanu kojit, tak spoleham na to, ze to po indonalu zmizi :(

gin 124
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 05.05.17 20:06
  • Protože se pravděpodobně zjistilo, že muži jsou většinou prvotními přenašeči HPV viru, (usídluje se jim v předkožce).*

Toto není nic jiného než výmysl zvrácených cirkumfetišistů, kteří by nejraději obřezali celý svět.

SaraSar
Nováček 8 příspěvků 05.05.17 20:19

Gin 124 : Dobrý den. Původně jsem na tento Váš komentář nechtěla vůbec reagovat. Ale musím to uvést na pravou míru. Možná tomu tak není, respektive není to 100% potvrzené. Ale někde jsem četla odborný článek týkající se HPV a gen. bradavic a tam to bylo uvedené, jako „pravděpodobně možná“ příčina masového šíření viru HPV a viru gen. bradavic, mezi lidmi. Článek asi už nedohledám, ale pokud byste chtěl, dám si tu práci.

Dále bych chtěla uvést na pravou míru, že nejsem vůbec žádný příznivec obřízky, natož cirkumfetišista. Za prvé nevím co to je :), a za druhé mě to uráží :). Nejde vůbec o to, jestli je někdo obřezaný, nebo ne. Jde o to, aby lidé dodržovali alespoň základní hygienu (a bezp.sex), protože tento virus je velmi nakažlivý atd. To je vše, co Vám k tomu napíši, Vážený Pane.
Jsem jen žena, která má bohužel s touto nemocí problém. Nic víc.

gin 124
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 05.05.17 22:36

Opravdu by mne ten článek zajímal. Mnoho věcí se vydává za odborný článek a přitom je to cirkumfetišis­tický škvár.

Jinak promiňte, že jsem vám vlítl do diskuze, jenže já tu mám takto nastaveného elektronického hlídacího psa, který mi to nahlásil. V tomto mi na emiminu neunikne ani „ň“, jinak vaše téma jako takové mne nezajímá, takže vaše příspěvky pročítat a ztrácet tím čas nemíním. Já se chytl tu chytl pouze té věty, na kterou mne upozornil můj elektronický hlídací pes.

Prosím vás, kdybyste ten článek přece jen dohledala, tak jestli mi můžete poslat na něj link. Děkuji.

MonieDee
Povídálka 19 příspěvků 07.05.17 08:44

Zdravím! Připojuji se zde k vám. Doktor mi předepsal krém Wartec takže dneska ráno jsem začala 3 den a nepřijde mi nějaká změna. Někteří psali že je to pálí nebo něco ale mě vůbec také to že krém se nemá mazat na zdravou kůži ale nikdy se nepodaří mi to nanést pouze tam :kytka: také si myslím že i když po namazání chodím na ostro že se to nějak rozmaže. Moc doufam že mi to zabare. Má některá zkušenost?

Anonymní  25.05.17 13:04

Chci se zeptat, ten tea tree oil jste použivala 100% neředěny nebo ředěný? A kdyžtak v jakém poměru. Děkuji

Jitus.Slavickova
Závislačka 4801 příspěvků 25.05.17 13:36
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, ten tea tree oil jste použivala 100% neředěny nebo ředěný? A kdyžtak v jakém poměru. Děkuji

Ja teda namocila tycku na cisteni usi a zatupala primo..pomohlo to castecne, po porodu sami zmizeli..a mela jsem je teda jen zvenku..

M12345
Nováček 1 příspěvek 25.05.17 13:41

Takže pokud to chápu správně tak 100% tea tree oil. Já právě se všude dočítam že se nemá používat neředěný. Tak nechci ti ho aplikovat aniž by mě nepomohl.

Jitus.Slavickova
Závislačka 4801 příspěvků 25.05.17 13:46

@M12345 Jo,oni strasi ze muze poleptat sliznici, ale me to teda nic nedelalo,.ale fakt jsem aplikovala jen ty bradavicky, olejcek jsem koupila normalne v lekarne..

Xxx92
Nováček 4 příspěvky 27.08.17 19:43
Léky na imunitu

Holky bojovala jsem s kondylomaty pres 2 roky, ale co jsem si začala vozit léky na imunitu ze zahraničí, mam pokoj. Pokud byste chtely vic info nebo je sehnat, dejte vedet na ***

edit admin - odstraněn email

Anonymní  13.09.17 23:01

Dobrý den,
napadlo mě, že by jste mi tady někdo mohl pomoci. Od posledního pohlavního styku s přítelem mě asi po dni začalo svědit okolí poševního vchodu. Na gynekologii mi bylo řečeno, že si mám koupit volně prodejný lék na tyto potíže a pokud to nepřestane, tak se mám stavit na další prohlídku. Když jsem se pak doma sama prohlížela, objevila jsem zvláštní útvary na vnitřní straně malých stydkých pysků. Vzhledem to připomíná takový zvrásněný povrch jako má například horkým čajem spálený jazyk akorát ve větším měřítku, jestli mi rozumíte) :D Jsem očkovaná vakcínou Silgard.. Mohlo by se i přes to jednat o kondylomata a gynekolog si toho nějakým způsobem nevšiml? Nebo je možné vzít v úvahu spíš nějaký ten gyn. zánět, nebo narušení kůže stykem? Moc děkuji za jakoukoliv reakci. :? (

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Uklizeno, vyděláno: Jak si z domácího úklidu udělat kšeft

Už dávno nejsme jako naše babičky. Nemusíme schovávat oblečení, hračky nebo... číst dále >

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátky jsou zpět. Vrací se vysmívaná ledvinka

Malou kabelku, která se připíná k pasu či na boky, měl alespoň jednou za... číst dále >

Boj těžkého autisty Tomáše. Matce došly síly a skončil v ústavu

Tomáš Sklenář trpí jednou z nejtěžších forem autismu. V záchvatech agrese... číst dále >

Reklama