Konec hormonální antikoncepce, jak dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 23:03
Konec HA,jak dal?

Omlouvam se za anonym, ale pro me osobni zalezitost. Děkuju za pochopeni :srdce:.Tri roky beru HA, ovšem na moje zdraví i psychiku má velmi neblahy vliv :(. Jak resite antikoncepci vy, ktere HA neuzivate a neplanujete tehotenstvi? Co se vam osvedcilo? A vy, ktere pouzivate kondomy, tak mi muzete rovnou napsat osvedcenou znacku. :).A mate nektera zkusenosti s merenim bazalni teploty?

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19256 příspěvků 17.02.17 23:18

Kondom. Znacku nevim, kupuje si je sam.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 17.02.17 23:28

Jestli deti planujes v horizontu par mesicu, kondom. Jestli let, telisko. Jestli (uz) vubec, tak podvazat sebe nebo vasekto u chlapa.

Ohledne mereni je tutisic diskuzi, zkus pohledat

Gosi
Kelišová 5683 příspěvků 18.02.17 00:44

Zatim kondom, kupuju v lidlu apod ty „rodinne baleni“ do sto korun, jednou praskl durex, tyhle zatim bez problemu

Gosi
Kelišová 5683 příspěvků 18.02.17 00:59

A teda nespolihala bych jen na jednu metodu, pokud je otehotneni opravdu nezadouci…

A666
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 18.02.17 02:12

Kombinovali jsme kondom (Durex Real feel - nesnáším čuch latexu a tenhle nesmrdí..) se sledování bazální teploty (do ovulace kondom, pak bez). Postupně jak jsem poznávala svůj cyklus jsme si režim uvolňovali i před ovulací - ale to jde až po několika měsících sledování… Měření BT mi vyhovovalo i v tom, že jsem poznala svoje tělo a věděla, že ovulace probíhá tělo po 14 letech braní HA anskočilo… Teď už poznám ovulaci i bez měření, ale teď už se schválně nechráníme :)
Hodně dobrá serie článků o celé symptotermální metodě je zde: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Já do toho teda šla s tím, že dítě by nebyl nepřekonatelný problém, v 17 bych se asi chránila jinak :) Ale zase vím, že to hodně používají křesťansky založené páry (teda s tím, že kolem ovulace abstinují) a docela jim to funguje. jen to chce opravdu nespěchat a nejdřív ten cyklus poznávat.

fifinka609
Kelišová 6915 příspěvků 18.02.17 06:50

Nehormonalní tělísko+ bazální teplota

Lekninka91
Extra třída :D 10350 příspěvků 18.02.17 07:13

My jsme po vysazení HA používali kondomy z Lidlu

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 07:39

Kondomy primeros, používáme roky a nikdy nepraskly.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19856 příspěvků 19.02.17 22:52

Kombinujeme měření bt s kondomem ( nejradši durex) a přeruškou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >