První / druhý sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavla1027297
Povídálka 27 příspěvků 14.02.17 10:38
První / druhý sex

Dobrý den :)
Chtěla bych se zeptat na pár otázek a předem se omlouvám, kdyby to náhodou nepatřilo pod to, co to dávám, nemohla jsem najít nic vhodnějšího..

1. první sex jsem měla v 16 (teď 18) a bylo to příšerné, bolelo to a bylo to dovnitř, ven a Horovo.. mam na to spatne vzpomínky a od te doby jsem s nikým nespala, az na přítele, se kterým jsme ae vyspali pred 3 dny.. jenže u sexu jsem necítila žádné uspokojení, nebylo mi to nijak příjemné, jen jsem cítila tlak, nic vic.. druhy den mě to bolelo, ale nebyla to bolest, spis tlak pri sezeni a tak.. čím by to mohlo byt? Jsem vubec normální? Je možný, ze je to tim, ze to byl „2“ sex? Nebo hormonální antikoncepci?
  2. na ochranu jsem docela zmatkař, meli jsme kondom a ja beru hormonální antikoncepci (belara), ale i tak.. důvěřovat jenom malému prášku? S kondomem a tou antikoncepci bych nemohla otěhotnět, ne? :)

Dekuji moc za odpoved, a omlouvám se za moje zmatkařství… jen chci vedet, jestli jsem normální..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 14.02.17 10:42

Neboj, je jasny, ze pokud mas za sebou prvni nebo druhej sex, tezko si to budes hned uzivat. Dej tomu cas, nic neocekavej, prijde to samo. Musis se naucit co a jak. Vsechno si osahat, naucit se uvolnit, nestydet se pred partnerem.

A ochrana? Ja duveruju uz 10let jednomu malymu prasku :mrgreen: Ale beru ji pravidelne. To je zaklad. Pokud tomu neveris, neber ji zbytecne. Samozrejme ze v kombinaci s kondomem nic nezkazis, kondom ale neni treba, pokud beres HA tak, jak mas a mas staleho partnera, u ktereho si jsi jista tim, ze te nicim nenakazi.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 14.02.17 10:44

Jeste chci dodat, ze jedina stoprocentni ochrana je nesoulozit, takze ne nemohla otehotnet, ale „nemela bys“. Pokud soulozis, muzes mit deset ochran a pokud mas otehotnet, tak otehotnis. Ale ta sance je fakt pramala, pokud si budes davat pozor a budes pouzivat ochranu tak, jak mas.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 14.02.17 10:48

Hele u prvního sexu jsem taky nemrčela blahem, vlastně to mám celý nějak v mlze, bylo to hrozně rychlý, aspoň mi to tak přišlo. No a pak jsme teda už nezaháleli, nicméně prvního opravdovýho uspokojení jsem se dočkala možná víc jak po roce, fakt než se naučíš se vnímat atd, pak už víš, jak k tomu dojít. Takže vydržet.

K ochraně - brala jsem jen HA, kterou jsem si nechala napsat již před tím prvním sexem, kondom jsme řešili jen po antibiotikách třeba. Nikdy jsem neotěhotněla omylem, nicméně 90% žen vyskytujících se zde na emiminu, které dítě neplánovaly, otěhotněly přes velmi striktní užívaní antiko s přesností snad na desetiny vteřin :lol:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 14.02.17 10:49

Kondom a antiko je celkem spolehlivá ochrana proti početí i případné infekci. V tomhle ohledu můžeš být klidná. Že to není napoprvé/podruhé žádná hitparáda, to se stalo spouště ženských.
Co tak poradit, no nespěchejte, dejte si na čas, než pořádně zvlhneš a otevřeš se. Plus kupte si lubligační gel, kondomy někdy můžou drhnout. Eventuálně i extra vlhčené kondomy.
Ta bolest druhý den může být právě od toho, že jsi nebyla dost vlhká/otevřená. Kdyby to drželo víc, jak pár dní, tak pro jistotu k lékaři, diagnostika po internetu je k prdu.
Jo, ještě mě napadá (vlastní zkušenost, léty ozkoušeno) kup si v lékárně krém na intimní hygienu s laktobacily (např. ten Idelyn, co je na něj ta debilní reklama) a po milostném aktu (po sprše) plus večer před spaním se namaž, pomáhá to s „regenerací“ po. Někdy se prostě ženská přidře, to se stane.

beruska9
Extra třída :D 10691 příspěvků 14.02.17 10:51

Mno prvni sex pred 2 lety, ted druhy, jeste bych fakt nehodnotila…dej tomu cas, chce to se uvolnit, nestresovat…prvni sex vubec i prvni s novym partnerem byva nekdy zmateny, musite se naucit, co a jak, sehrat se…ne vzdy se to hned povede.
A kazda ochrana ma nejake procento selhani, muzes si to vygooglit, nicmene kdyz jich zkombinujes vic, tak se to procento snizuje…pri spravnem pouzivani bych rekla ze kombinace HA a kondomu bude mit riziko velice nizke, a je to zodpovedny pristup s novym partnerem :palec:

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 14.02.17 11:09

Neboj se, kdybych brala prášky a ještě použila kondom, byla bych naprosto v klidu. Prášky jsou docela dryják, takže fungují ;)
Sex si budeš užívat až po nějaké době a musíš mít chlapa, který nemyslí jen na sebe, bude se věnovat i tobě.

viky23
Neúnavná pisatelka 16320 příspěvků 14.02.17 11:15

Brala jsem antikoncepci 7 let a nikdy jsem neotehotnela, sex byl vzdycky bez kondomů :mrgreen:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 14.02.17 11:16
@Pavla1027297 píše:
Dobrý den :)
Chtěla bych se zeptat na pár otázek a předem se omlouvám, kdyby to náhodou nepatřilo pod to, co to dávám, nemohla jsem najít nic vhodnějšího..
  1. první sex jsem měla v 16 (teď 18) a bylo to příšerné, bolelo to a bylo to dovnitř, ven a Horovo.. mam na to spatne vzpomínky a od te doby jsem s nikým nespala, az na přítele, se kterým jsme ae vyspali pred 3 dny.. jenže u sexu jsem necítila žádné uspokojení, nebylo mi to nijak příjemné, jen jsem cítila tlak, nic vic.. druhy den mě to bolelo, ale nebyla to bolest, spis tlak pri sezeni a tak.. čím by to mohlo byt? Jsem vubec normální? Je možný, ze je to tim, ze to byl „2“ sex? Nebo hormonální antikoncepci?
  2. na ochranu jsem docela zmatkař, meli jsme kondom a ja beru hormonální antikoncepci (belara), ale i tak.. důvěřovat jenom malému prášku? S kondomem a tou antikoncepci bych nemohla otěhotnět, ne? :)

Dekuji moc za odpoved, a omlouvám se za moje zmatkařství… jen chci vedet, jestli jsem normální..

Sex je nejen fyzická záležitost, ale i psychická. Aby jsi dosáhla příjemných pocitů, musíš vydržet s partnerem déle, aby se posílila důvěra. Mimochodem, vaginálního orgasmu jsem poprvé dosáhla až později po dvacítce, taky jsem si myslela že se nedočkám :mrgreen: A navíc, sexuální apetit u žen stoupá s věkem (a zkvalitňuje se), takže je možný že ve třiceti se uděláš už při pohledu na manžela :srdce: :mrgreen:

KiwiT
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 14.02.17 11:17

@Pavla1027297
Ad 2 - ochrana dostatečná, dobře, že používáte i kondom, obzvlášť proti pohlavním nemocem
Ad 1 - nepopisuješ, jak ten sex vypadal. Měli jste nějakou předehru? Měla jsi náladu na sex, těšila jsi se? Začali jste nejdříve postupně (orální sex, prsty) a až potom pokračovali? Masturbuješ sama? Pokud ne, tak by bylo dobré to zkusit, aby jsi sama věděla, co se ti líbí a co chceš. Pokud ano, zahrnuli jste tvé oblíbené věci do předehry nebo při samotném sexu?

Lynette
Echt Kelišová 7872 příspěvků 14.02.17 11:27

S Belarou podle mě uspokojení při sexu cítit nemůžeš. Požádej gynekologa o antikoncepci s menším množstvím hormonů. Mně Belara libido a vzrušivost při sexu úplně zabila. Ovšem i tak mě sex vždycky bavil… že cítíš tlak to mi nepřijde špatný - přece při pohlazení taky cítíš tlak :lol: Horší je necítit vůbec nic :mrgreen:

Zabatko
Závislačka 4265 příspěvků 14.02.17 12:02
@Borůvka1990 píše:
Sex je nejen fyzická záležitost, ale i psychická. Aby jsi dosáhla příjemných pocitů, musíš vydržet s partnerem déle, aby se posílila důvěra. Mimochodem, vaginálního orgasmu jsem poprvé dosáhla až později po dvacítce, taky jsem si myslela že se nedočkám :mrgreen: A navíc, sexuální apetit u žen stoupá s věkem (a zkvalitňuje se), takže je možný že ve třiceti se uděláš už při pohledu na manžela :srdce: :mrgreen:

Souhlas, mně je 37 a je to rok od roku lepší. :mrgreen:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 14.02.17 16:54
@Zabatko píše:
Souhlas, mně je 37 a je to rok od roku lepší. :mrgreen:

Přesně :palec:! Mě je o 11 let méně, ale mám to stejně! :mrgreen:

kacaaa
Kecalka 312 příspěvků 14.02.17 19:23
@Borůvka1990 píše:
Přesně :palec:! Mě je o 11 let méně, ale mám to stejně! :mrgreen:

No tak jsem zvědavá kdy to přijde na mě. Je mi 23 a jako sex mě pak už baví alw nikdy nemám náladu. I si říkám že jsem divna, vůbec na to nemam pomyšlení a nutim se do toho. Už jsem kvůli tomu jednou menila antikoncepci, žádná změna…
Tak budu doufat ;-) :lol:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 14.02.17 20:05

@kacaaa
Nemůže to být chlapem? :cert:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >