Antikoncepce krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pampeliska122
Nováček 10 příspěvků 08.02.17 18:30
Antikoncepce krvácení

Ahoj holky, chci se zeptat. Beru antikoncepci MYWY uz 24 dni, od te doby jsem zacala špinit a pak krvacet, proste dost jako kdybych mela menstruaci, ale tu prave nemam… dneska začínam brát bile tabletky tim, pádem bych to mela nejspíše dostat. Ale mel to nekdo ze tak moc krvacel? Je mozne treba ze mi zrovna antikoncepce nesedí, nebo je to normalni ze si tělo musi zvyknout.

Reakce:

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 08.02.17 19:26

Do tří měsíců by se to mělo srovnat, pokud ne, tak by ti ji měli na gynde vyměnit :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >