Vysazení antikoncepce a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 11:07
Vysazení antikoncepce a ms

Hezký den všem. Mám dotaz, jsem 20 měsíců po porodu. Nekojila jsem, po šestinedělí jsem dostala nízkohormonalni antikoncepci MyWy po které jsem téměř půl roku v kuse od porodu krvacela. Dr mi tedy po půl roce nasadil antikoncepci pro kojící Xynii a bylo po problému, vůbec jsem nekrvacela.. asi před měsícem se Xyniie přestala dovážet do ČR měli nějaké problémy, tak mi ji lekarnice po poradě s dr vyměnila za Daisenette (totožné složení). Teď jsem antikoncepci vysadila s tím že se chceme pokusit o další miminko, ale mám strach že jakmile se menstruace dostaví, že to zase bude x týdnu nebo měsíců v kuse :roll: Máte někdo podobnou zkušenost? A kdy se Vám popřípadě po vysazení antikoncepce dostavila MS? Děkuji za odpovědi a přeji hezký zbytek dne :)

Reakce:

Kationa
Nováček 2 příspěvky 03.02.17 11:44

JA jsem pouzivala Janette- od teho me nebyli vubec menses (moc zatlacil funkce vajecniku)< pak aso 5 mesicu pouzivam Yadine.. Ted jsem skoncila, a uz nemam 44 dni zadny projev ((((.. (mam asi policistozni sindrom)..

Martanka92
Kecalka 283 příspěvků 03.02.17 13:28

Já měla po porodu nějakou pro kojící, tu jsme na konci kojení vyměnili za jinou a hned po vysazení se dostavilo krvácení z vynechání a hned ten měsíc jsem pobdruhé otěhotněla

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >