Reklama

Vysazení antikoncepce a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 11:07
Vysazení antikoncepce a ms

Hezký den všem. Mám dotaz, jsem 20 měsíců po porodu. Nekojila jsem, po šestinedělí jsem dostala nízkohormonalni antikoncepci MyWy po které jsem téměř půl roku v kuse od porodu krvacela. Dr mi tedy po půl roce nasadil antikoncepci pro kojící Xynii a bylo po problému, vůbec jsem nekrvacela.. asi před měsícem se Xyniie přestala dovážet do ČR měli nějaké problémy, tak mi ji lekarnice po poradě s dr vyměnila za Daisenette (totožné složení). Teď jsem antikoncepci vysadila s tím že se chceme pokusit o další miminko, ale mám strach že jakmile se menstruace dostaví, že to zase bude x týdnu nebo měsíců v kuse :roll: Máte někdo podobnou zkušenost? A kdy se Vám popřípadě po vysazení antikoncepce dostavila MS? Děkuji za odpovědi a přeji hezký zbytek dne :)

Reklama

Reakce:

Kationa
Nováček 2 příspěvky 03.02.17 11:44

JA jsem pouzivala Janette- od teho me nebyli vubec menses (moc zatlacil funkce vajecniku)< pak aso 5 mesicu pouzivam Yadine.. Ted jsem skoncila, a uz nemam 44 dni zadny projev ((((.. (mam asi policistozni sindrom)..

Martanka92
Kecalka 267 příspěvků 03.02.17 13:28

Já měla po porodu nějakou pro kojící, tu jsme na konci kojení vyměnili za jinou a hned po vysazení se dostavilo krvácení z vynechání a hned ten měsíc jsem pobdruhé otěhotněla

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama